Jesteś tutaj: Strona główna / Festiwal / VII OFRS / PROGRAM POBYTU W BYDGOSZCZY / 01.09 SOBOTA


 WSZYSTKIE SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE DOTYCZĄCE FESTIWALU ZNAJDUJĄ SIĘ POD LINKIEM, KTÓRY ZOSTAŁ PAŃSTWU WYSŁANY W MAILU 23.08.2012
(tutaj są jedynie informacje poglądowe bez list uczestników)
 
HARMONOGRAM II DNIA
VII OGÓLNOPOLSKIEGO FESTIWALU RADOSNYCH SERC 
1.09.2012

ŚNIADANIE 1.09.2012

Dla uczestników zakwaterowanych w Bursie nr 2 śniadanie odbędzie się o godz. 19:00 – 19:30
Dla uczestników zakwaterowanych w Internacie Zespołu Szkół Elektronicznych śniadanie odbędzie się o 7:30 – 8:00  i 8:00 – 8:30

WYMELDOWANIE

Uczestnicy proszeni są o opuszczenie miejsca zakwaterowania do godz. 10:00. Uczestnicy, którzy nie są zmotoryzowani mogą przechować swój bagaż w miejscu kwaterunku do godziny 21:00 w wyznaczonym miejscu..

ATRAKCJE DLA UCZESTNIKÓW

GRUPY LISTA OSÓB GODZINA
ZBIÓRKI
MIEJSCE
ZBIÓRKI
ATRAKCJE
DLA
UCZESTNIKÓW
PRZEWODNIK
GRUPY
Grupa I
Lista uczestników – zwiedzanie + Muzeum
(info w e-mailu)
godz.9:30 Pałac Młodzieży
ul. Jagiellońska 27
Zwiedzanie Bydgoszczy z przewodnikami Towarzystwa Miasta Bydgoszczy, Muzeum Okręgowe im.
L. Wyczółkowskiego
Lekcja muzealna "Magia barwy (...)" - Galeria Sztuki Nowoczesnej,
ul. Mennica 8
informacja
po 27.08
Grupa II
Lista uczestników – warsztaty WSG foto
(info w e-mailu)
godz.9:30
Pałac Młodzieży
ul. Jagiellońska 27
Warsztaty przygotowane przez Wyższą Szkołę Gospodarki,
ul. Garbary 2
warsztaty fotograficzne,
mgr Arkadiusz Blachowski,
budynek „L” – Muzeum Fotografii WSG
informacja
po 27.08
Grupa III
Lista uczestników – warsztaty WSG sport
(info w e-mailu)
godz.9:30
Pałac Młodzieży
ul. Jagiellońska 27
Warsztaty przygotowane przez Wyższą Szkołę Gospodarki,
ul. Garbary 2
zajęcia sportow-ruchowe –
mgr Weronika Horosiewicz, sala sportowa,
budynek „M”
informacja
po 27.08
Grupa IV
Lista uczestników – warsztaty WSG autoprezentacja
(info w e-mailu)
godz.9:30
Pałac Młodzieży
ul. Jagiellońska 27
Warsztaty przygotowane przez Wyższą Szkołę Gospodarki,
ul. Garbary 2
warsztaty autoprezentacji,
mgr Dominika Heller, budynek „K”,
sala K10
informacja
po 27.08
Grupa V
Lista uczestników – warsztaty WSG półkule
(info w e-mailu)
godz.9:30
Pałac Młodzieży
ul. Jagiellońska 27
Warsztaty przygotowane przez Wyższą Szkołę Gospodarki,
ul. Garbary 2
warsztaty „Którą półkulą myślisz, a którą się śmiejesz?”, mgr Alicja Poliwka-Gorczyńska,
budynek „K”, sala K8
informacja
po 27.08
Grupa VI Lista uczestników –zoo (info w e-mailu) godz.9:30
Pałac Młodzieży
ul. Jagiellońska 27
Ogród Fauny Polskiej ZOO
Leśny Park Kultury i Wypoczynku "Myślęcinek" sp. z o.o. w Bydgoszczy
ul. Gdańska 173-175
informacja
po 27.08
Grupa VII Lista uczestników – zaginiony świat
(info w e-mailu)
godz.9:30 Pałac Młodzieży
ul. Jagiellońska 27
Ogród Fauny Polskiej ZOO
Leśny Park Kultury i Wypoczynku "Myślęcinek" sp. z o.o. w Bydgoszczy
ul. Gdańska 173-175
informacja
po 27.08
Grupa VIII Lista uczestników –wycieczka z TMMB_gr.1
(info w e-mailu)
godz.9:30 Pałac Młodzieży
ul. Jagiellońska 27
Zwiedzanie Bydgoszczy z przewodnikami Towarzystwa Miasta Bydgoszczy informacja
po 27.08
Grupa IX Lista uczestników –wycieczka z TMMB_gr.2
(info w e-mailu)
godz.9:30 Pałac Młodzieży
ul. Jagiellońska 27
Zwiedzanie Bydgoszczy z przewodnikami Towarzystwa Miasta Bydgoszczy informacja
po 27.08


OBIAD 1.09.2012

Obiad wydawany jest w Restauracji Atmosfera przy ul. Żupy 2/1 od godz. 12:00 do godz. 13:15  na podstawie kuponów.

PRZEJAZD DO LPKiW w Bydgoszczy

Tramwaj linii nr 2
Leśny Park Kultury i Wypoczynku "Myślęcinek" sp. z o.o. w Bydgoszczy
ul. Gdańska 173-175
 


PROGRAM KONCERTU LAUREATÓW VII OFRS W BYDGOSZCZY

GODZINA WYSTĘPY
14:00 – 14:10 I CZĘŚĆ KONCERTU LAUREATÓW  VII OGÓLNOPOLSKIEGO FESTIWALU RADOSNYCH SERC -  GOŚCIE KONCERTU
14:10 – 14:20 WYSTĘP CHÓRU DZIECI MŁODSZYCH „OJEJKU”  ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 38 W  BYDGOSZCZY
14:20 – 14:45 WYSTĘP KABARETU OKO
14:45 – 15:00 WYSTĘP STUDIA TAŃCA BAILAMOS
15:00 – 15:30 WYSTĘP AGNIESZKI ZAWIDZKIEJ Z ZESPOŁEM
15:30 – 15:40 II CZĘŚĆ KONCERTU LAUREATÓW  VII OGÓLNOPOLSKIEGO FESTIWALU RADOSNYCH SERC -  PREZENTACJE LAUREATÓW I WRĘCZENIE NAGRÓD
15:40 – 16:05 LAUREACI KATEGORII TANIEC  - WRĘCZENIE NAGRÓD + POKAZY
(2 WYRÓŻNIENIA + 3 M-CA GŁÓWNE)
16:05 – 16:15 LAUREACI KATEGORII FOTOGRAFIA - WRĘCZENIE NAGRÓD
16:15 – 16:25 WYSTĘP CHÓRU DZIECI MŁODSZYCH „OJEJKU”  ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 38 W  BYDGOSZCZY
16:25 – 16:50 LAUREACI KATEGORII MAŁA FORMA SCENICZNA  - WRĘCZENIE NAGRÓD + POKAZY (2 WYRÓŻNIENIA + 3 M-CA GŁÓWNE)
16:50 – 17:05 WYSTĘP STYLERS DANCE STUDIO MDK 5
17:05 – 17:15 LAUREACI KATEGORII PLASTYKA - WRĘCZENIE NAGRÓD – PODSUMOGOWANIE HAPPENINGU PLASTYCZNE
17:15 – 17:30 WYSTĘP DZIECI Z PRZEDSZKOLA NIEPUBLICZNEGO „PRZEDSZKOLNA CHATKA”
17:30 – 17:55 LAUREACI KATEGORII MUZYKA  - WRĘCZENIE NAGRÓD + POKAZY
(2 WYRÓŻNIENIA + 3 M-CA GŁÓWNE)
17:55 – 18:05 ZAKOŃCZENIE KONCERTU LAUREATÓW VII OFRS– PODZIĘKOWANIA
18:05 - 18:25 IMPREZA LPKiW: POŻEGNANIE LATA
Występ ARTURA BARANOWSKIEGO
18:25 – 18:40 WYSTĘP STUDIA TAŃCA BAILAMOS
18:40 – 19:10 Express BYDGOSKI „DZIEWCZYNA LATA 2012”
19:10 – 19:40 KONCERT ARTURA CHAMSKIEGO
19:40 – 20:50 KONCERT MROZA
21:00 ZAKOŃCZENIE IMPREZY


Wszystkim uczestnikom i wychowawcom VII Ogólnopolskiego Festiwalu Radosnych Serc życzymy udanej zabawy i niezapomnianych wrażeń.


KONTAKT:
 
Joanna Dobska (koordynator VII OFRS) - tel.: 604 629 916
Joanna Dębska (pracownik fundacji) - tel.: 793 10 12 80



NASI PARTNERZY: