Jesteś tutaj: Strona główna / Festiwal / IX OFRS / PROGRAM POBYTU W BYDGOSZCZY / 30.08.2014

 
HARMONOGRAM
IX OGÓLNOPOLSKIEGO FESTIWALU RADOSNYCH SERC
 
DZIEŃ II - 30.08.2014

ŚNIADANIE

BURSA NR 2 Ul. Swarzewska 2
 I tura
II tura
Godz. 7:15 – 7:45
Godz. 7:45 – 8:15
INTERNAT ZESPOŁU SZKÓŁ ELEKTRONICZNYCH
Ul. Karłowicza 18
 I tura
II tura
Godz. 7:15 – 7:45
Godz. 7:45 – 8:15
INTERNAT ZESPOŁU SZKÓŁ DRZEWNYCH
Ul. Toruńska 50A
I tura Godz. 7:15 – 7:45







 
  
WYMELDOWANIE

Uczestnicy proszeni są o opuszczenie miejsca zakwaterowania do godz. 10:00. Uczestnicy, którzy nie są zmotoryzowani mogą przechować swój bagaż do zakończenia koncertu laureatów w miejscu kwaterunku w wyznaczonym przez pracowników bursy i internatu.

II CZĘŚĆ WARSZTATÓW I ATRAKCJI ZORGANIZOWANYCH DLA UCZESTNIKÓW FESTIWALU

NUMER
GRUPY
LISTA UCZESTNIKÓW GODZINA ZBIÓRKI MIEJSCE ZBIÓRKI INSTYTUCJA / ZAPLANOWANE ATRAKCJE
GRUPA_I Lista osób
patrz tutaj
9:00 Pałac Młodzieży,
ul. Jagiellońska 27
  • Muzeum Mydła I Historii Brudu – zwiedzanie, warsztaty
  • Barka Lemara
  • Zwiedzanie Bydgoszczy z przewodnikiem z Kujawsko-Pomorskiego Centrum Kultury
GRUPA_II Lista osób
patrz tutaj
9:15 Pałac Młodzieży,
ul. Jagiellońska 27
  • Barka Lemara - zwiedzanie
  • Muzeum Mydła I Historii Brudu – zwiedzanie, warsztaty
GRUPA_III Lista osób
patrz tutaj
9:00 Pałac Młodzieży,
ul. Jagiellońska 27
  • Filharmonia Pomorska - koncert
  • Teatr Polski - zwiedzanie
  • Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa – warsztaty radiowe
GRUPA_IV Lista osób
patrz tutaj
8:30 Pałac Młodzieży,
ul. Jagiellońska 27
  • Teatr Polski w Bydgoszczy – zwiedzanie
  • Pracownia Fryzjerska Teatru Polskiego  - warsztaty
  • Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa – warsztaty radiowe
GRUPA_V Lista osób
patrz tutaj
9:30 Pałac Młodzieży,
ul. Jagiellońska 27
  • Teatr Polski w Bydgoszczy – zwiedzanie
  • Pracownia Fryzjerska Teatru Polskiego  - warsztaty
GRUPA_VI Lista osób
patrz tutaj
9:00 Pałac Młodzieży,
ul. Jagiellońska 27
  • Uniwersytet Kazimierza Wielkiego – warsztat kryminalistyczny
  • Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa – warsztaty radiowe
GRUPA_VII Lista osób
patrz tutaj
9:00 Pałac Młodzieży,
ul. Jagiellońska 27
  • Filharmonia Pomorska - koncert
  • Uniwersytet Kazimierza Wielkiego – gry planszowe
GRUPA_VIII Lista osób
patrz tutaj
8:30 Pałac Młodzieży,
ul. Jagiellońska 27
  • Wyższa Szkoła Gospodarki – warsztaty
  • Wyższa Szkoła Gospodarki – warsztaty
  • Polski Związek Kynoterapeutyczny - warsztaty
GRUPA_IX Lista osób
patrz tutaj
9:45 Pałac Młodzieży,
ul. Jagiellońska 27
  • Wyższa Szkoła Gospodarki – warsztaty
  • Polski Związek Kynoterapeutyczny - warsztaty
GRUPA_X Lista osób
patrz tutaj
8:10 Rondo Fordońskie
 (k. Pasamonu) – przystanek linii nr 68
  • Zwiedzanie Centrum Techniki Wojennej EXPLOSEUM
GRUPA_XI
Lista osób
patrz tutaj
9:00
Pałac Młodzieży,
ul. Jagiellońska 27
  • Szkoła Tańca Bohema
  • Muzeum Wodociągów w Bydgoszczy – Wieża Ciśnień - zwiedzanie
GRUPA_XII
Lista osób
patrz tutaj
9:30
Pałac Młodzieży,
ul. Jagiellońska 27
  • Zwiedzanie Bydgoszczy z przewodnikiem z Kujawsko-Pomorskiego Centrum Kultury
  • Zajęcia sportowe w klubie MegaFit
GRUPA_XIII
Lista osób
patrz tutaj
9:00
Pałac Młodzieży,
ul. Jagiellońska 27
  • Zajęcia sportowe w klubie MegaFit
  • Muzeum Wodociągów w Bydgoszczy – Wieża Ciśnień - zwiedzanie
GRUPA_XIV
Lista osób
patrz tutaj
9:30
Pałac Młodzieży,
ul. Jagiellońska 27
  • Muzeum Wodociągów w Bydgoszczy – Wieża Ciśnień – zwiedzanie
  • Barka Lemara

Program do otwierania plików pdf Adobe-Reader
(proszę zainstalować program zgodnie z instrukacją)


UWAGA! GRUPA_X

Proszę zjeść śniadanie o godz. 7:15, ponieważ o godz. 8:10 spotykamy się na Rondzie Fordońskim (k. Pasamonu) na przystanku linii nr 68, aby jechać do Exploseum. Nie ma późniejszego autobusu. Proszę się nie spóźniać


OBIAD


Obiad wydawany jest w Restauracji Atmosfera przy ul. Żupy 2/1 od godz. 12:00 do godz. 14:00  na podstawie kuponów.


MIEJSCE KONCERTU LAUREATÓW IX OFRS

LEŚNY PARK KULTURY I WYPOCZYNKU W BYDGOSZCZY (komunikacja miejska)
ul. Gdańska 173-175
85-674 Bydgoszcz


KONCERT LAUREATÓW IX OFRS ODBYWA SIĘ NA POLANIE RÓŻOPOLE

Mapka Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku (patrz tutaj)

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM KONCERTU LAUREATÓW IX OFRS W BYDGOSZCZY
 
GODZINA PROGRAM
14:00 – 14:10
KONFERANSJER
I CZĘŚĆ KONCERTU LAUREATÓW  IX OGÓLNOPOLSKIEGO FESTIWALU RADOSNYCH SERC -  OFICJALNE OTWARCIE, SPOT ZE SPONSORAMI 
14:10 – 14:15 KONFERANSJER 
14:15 – 14:25 WYSTĘP GRUPY TANECZNEJ MDK NR 2
14:25 – 14:30 KONFERANSJER
14:30 – 14:45 WYSTĘP ZESPOŁU DWORCOWA 56
14:45 – 14:50
KONFERANSJER
14:50 – 15:00
WYSTĘP SZKOŁY TAŃCA UP2EXCELLECNE
GRUPA WOLFGANG – LAUREAT OGÓLNOPOLSKIEGO FESTIWALU ARTYSTYCZNEGO MŁODE TALENTY ZSO NR 1
15:00 – 15:10
KONFERANSJER - KONKURS LPKIW (BOŻENA)
15:10 - 15:15 KONFERANSJER
15:15 – 15:25 WYSTĘP CHÓRU DZIECI MŁODSZYCH OJEJKU SP NR 38
15:25 – 15:30 KONFERANSJER 
15:30 – 15:40 WYSTĘP STUDIA TAŃCA BAILAMOS
15:40 – 15:45
KONFERANSJER
15:45 – 15:55 WYSTĘP AKADEMI TAŃCA DANCEBY – LAUREAT OGÓLNOPOLSKIEGO FESTIWALU ARTYSTYCZNEGO MŁODE TALENTY ZSO NR 1
15:55 – 16:05 KONFERANSJER – KONKURS SKK - SPOT ZE SPONSORAMI
16:05 – 16:10 KONFERANSJER
16:10 – 16:25 WYSTĘP ZESPOŁU ELLE  DRIVER
16:25 – 16:30 KONFERANSJER
16:30 – 16:40 WYSTĘP SZKOŁY TAŃCA BOHEMA
16:40 – 16:50
KONFERANSJER – KONKURS LPKIW (BOŻENA)
16:50 – 16:55
KONFERANSJER
16:55 – 17:20
WYSTĘP UCZESTNIKÓW V OGÓLNOPOLSKICH WARSZTATÓW ARTSYTYCZNYCH RADOSNE SERCA
  1. ALEKSANDRA KORTAS
  • „Ada to nie wypada”,
  1. ARTUR BUŁAKOWSKI
  • samodzielnie ułożony układ hip-hop popping do utworu „The humblest”
  1. KATARZYNA MACIASZ 
  • „Moje serce to jest muzyk” Ewa Bem
  • If ain't got you” Alicia Keys
  1. PIOTR SCHMEICHEL
  • samodzielnie ułożony układ breakdance do utworu „Instrumental  Break Dance”
  1. MAGDALENA PRZYBYSZEWSKA 
  • „Gdybyś” Grażyna Łobaszewska
  • „Płynąć” Urszula Sipińska
  1. JULIA CACKOWSKA
  • hip hop remix
  1. WIKTORIA KASPEREK        
  • „Hurt” Christina Aguilera
  • „Adele” Rolling in the deep
  1. PIOTR SCHMEICHEL I ARTUR BUŁAKOWSKI
  • duet do utworu „Break The Floor 2014”
  1. OLIWIA KLUCZYŃSKA 
  • When I look at you Miley Cyrus
  • Hallelujah Aleksandra Burke
17:20 – 17:30 KONFERANSJER – KONKURS MEGA FIT  - SPOT ZE SPONSORAMI
17:30 – 17:35 KONFERANSJER
17:35 – 17:45 WYSTĘP STYLERS DANCE STUDIO MDK NR 5
17:45 – 17:50 KONFERANSJER
17:50 - 18:10
WYSTĘPY DZIECI Z PRZEDSZKOLA NIEPUBLICZNEGO „PRZEDSZKOLNA CHATKA”
TANIEC
  1. Taniec grecki
  2. Piosenka o Bydgoszczy
  3. Taniec Polka
  4. Piosenka – Inga Nowacka
  5. Piosenka – Natalia Jurska
  6. Taniec Lou Bega
18:10 - 18:20
KONFERANSJER – KONKURS LPKIW (BOŻENA)
18:20 - 18:30
KONFERANSJER
II CZĘŚĆ KONCERTU LAUREATÓW  IX OGÓLNOPOLSKIEGO FESTIWALU RADOSNYCH SERC
PRZEMÓWIENIE PREZESA FUNDACJI
SPOT ZE SPONSORAMI
18:30 - 19:20
WYSTĘPY LAUREATÓW V OGÓLNOPOLSKIEGO FESTIWALU
  1. LAUREACI KATEGORII MUZYKA  (2 WYRÓŻNIENIA + 3 M-CA GŁÓWNE)
  2. LAUREACI KATEGORII MAŁA FORMA SCENICZNA  (2 WYRÓŻNIENIA + 3 M-CA GŁÓWNE)
  3. LAUREACI KATEGORII TANIEC  (2 WYRÓŻNIENIA + 3 M-CA GŁÓWNE)
19:20 - 19:25
KONFERANSJER
19:25 - 19:35
WYSTĘP ZESPOŁU ŚPIEWALNIA DZIECIĘCA FUNDACJI „NOWE POKOLENIE”
19:35 - 19:55
WRĘCZENIE NAGRÓD PRZEZ PREZYDENTA
LAUREACI KATEGORII FOTOGRAFIA  (2 WYRÓŻNIENIA + 3 M-CA GŁÓWNE)
LAUREACI KATEGORII TANIEC (2 WYRÓŻNIENIA + 3 M-CA GŁÓWNE)
LAUREACI KATEGORII MAŁA FORMA SCENICZNA (2 WYRÓŻNIENIA + 3 M-CA GŁÓWNE)
LAUREACI KATEGORII MUZYKA (2 WYRÓŻNIENIA + 3 M-CA GŁÓWNE)
LAUREACI KATEGORII PLASTYKA (2 WYRÓŻNIENIA + 3 M-CA GŁÓWNE)
19:55 - 20:00
PODZIĘKOWANIA – ZAKOŃCZENIE KONCERTU
SPOT ZE SPONSORAMI
20:15 - 21:45
WYSTĘP ZESPOŁU BRACIA

Wszystkim uczestnikom i wychowawcom
IX Ogólnopolskiego Festiwalu Radosnych Serc życzymy udanej zabawy i niezapomnianych wrażeń.

KONTAKT:
Joanna Dobska (dyrektor fundacji) - tel.: 604 629 916
Kinga Czarnecka (pracownik fundacji) - tel.: 793 10 12 80
Dorota Wądołowska (pracownik fundacji) – tel.: 793 10 12 80