Jesteś tutaj: Strona główna / Festiwal / VII OFRS / PROGRAM POBYTU W BYDGOSZCZY / 31.08 PIĄTEK


WSZYSTKIE SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE DOTYCZĄCE FESTIWALU ZNAJDUJĄ SIĘ POD LINKIEM, KTÓRY ZOSTAŁ PAŃSTWU WYSŁANY W MAILU 23.08.2012
(tutaj są jedynie informacje poglądowe, bez list uczestników)

HARMONOGRAM I DNIA
VII OGÓLNOPOLSKIEGO FESTIWALU RADOSNYCH SERC
31.08.2012
  
GODZ. DZIAŁANIE
 
KWATERUNEK
Dla placówek przybywających z odległych miejsc w Polsce istnieje możliwość kwaterunku od godz.: 6:00 rano w:
 
- Bursie nr 2 ul. Swarzewska 2
 
- Internacie Zespołu Szkół Elektronicznych ul. Karłowicza 18
ELIMINACJE FINAŁOWE VII OFRS W BYDGOSZCZY
Pałac Młodzieży w Bydgoszczy ul. Jagiellońska 27
 
9:00 – 9:45
REJESTRACJA UCZESTNIKÓW FESTIWALU
 
Odbiór:
- identyfikatorów
(UWAGA! każdy uczestnik festiwalu, ma obowiązek noszenia identyfikatora w ciągu dwóch dni pobytu w Bydgoszczy, identyfikator uprawnia do bezpłatnych przejazdów środkami komunikacji miejskiej: wszystkimi autobusami i tramwajami)
- odbiór harmonogramu występów
- odbiór płyt z podkładami muzycznymi (UWAGA! w przypadku udziału w kilku kategoriach, każdy podkład muzyczny nagrywamy na oddzielnej płycie, płytę podpisujemy: nazwa placówki, imię i nazwisko uczestnika) 
9:00 - 16:00 Możliwość skorzystania z przygotowanego dla uczestników cateringu w restauracji Pałacu Młodzieży
(UWAGA! Spożywanie jakichkolwiek posiłków jest możliwe wyłącznie na terenie restauracji)
10:00 -10:20
UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ELIMINACJI – SALA WIDOWISKOWA
Przedstawienie jury oraz osób odpowiedzialnych za poszczególne kategorie
 
 
ELIMINACJE W KATEGORII TANIEC – SALA WIDOWISKOWA
10:30 - 12:00 PREZENTACJE UCZESTNIKÓW
12:15 - 13:00 WARSZTATY Z HIP-HOPU (wyłącznie dla uczestników kategorii taniec)
13:00 - 13:20 Obiad w Restauracji Pałacu Młodzieży (na podstawie kuponów)-  GRUPA I
13:15 - 14:00 WARSZTATY Z HIP-HOPU (wyłącznie dla uczestników kategorii taniec)
14:00 - 14:20 Obiad w Restauracji Pałacu Młodzieży (na podstawie kuponów)-  GRUPA II 
14:00 - 14:45 WARSZTATY  - CHOREOGRFIA MICHAEL’A  JACKSONA
(wyłącznie dla uczestników kategorii taniec)
15:00 - 15:45 WARSZTATY  - CHOREOGRFIA MICHAEL’A  JACKSONA
(wyłącznie dla uczestników kategorii taniec)
ok. 16:00 OGŁOSZENIE LAUREATÓW VII OFRS W KATEGORII TANIEC – SALA WIDOWISKOWA
ok. 16:30 Zakwaterowanie zgodnie z listą w:
- Bursie nr 2 ul. Swarzewska 2
 
- Internacie Zespołu Szkół Elektronicznych ul. Karłowicza 18
DOJAZD Z PAŁACU DO INTERNATU (patrz tutaj)

 
ELIMINACJE W KATEGORII MUZYKA  - SALA WOKALNA
10:30 - 13:30 PREZENTACJE UCZESTNIKÓW – I CZĘŚĆ
13:30 - 14:00 Obiad w Restauracji Pałacu Młodzieży (na podstawie kuponów)
14:00 - 15:30 PREZENTACJE UCZESTNIKÓW – II CZĘŚĆ
ok. 16:00 OGŁOSZENIE LAUREATÓW VII OFRS W KATEGORII MUZYKA – SALA WIDOWISKOWA
ok. 16:30
Zakwaterowanie zgodnie z listą w:
- Bursie nr 2 ul. Swarzewska 2
 
- Internacie Zespołu Szkół Elektronicznych ul. Karłowicza 18
 

ELIMINACJE W KATEGORII MAŁA FORMA SCENICZNA  - SALA TEATRALNA
10:30 - 12:45 PREZENTACJE UCZESTNIKÓW – I CZĘŚĆ
12:45 - 13:15 Obiad w Restauracji Pałacu Młodzieży (na podstawie kuponów)
13:15 - 15:30 PREZENTACJE UCZESTNIKÓW – II CZĘŚĆ
ok. 16:00 OGŁOSZENIE LAUREATÓW VII OFRS W KATEGORII MAŁA FORMA SCENICZNA – SALA WIDOWISKOWA
ok. 16:30
Zakwaterowanie zgodnie z listą w:
- Bursie nr 2 ul. Swarzewska 2
 
- Internacie Zespołu Szkół Elektronicznych ul. Karłowicza 18

 
ELIMINACJE W KATEGORII PLASTYKA I FOTOGRAFIA (obrady zamknięte dla publiczności)
10:30 - 11:30
OCENA PRAC PLASTYCZNYCH I FOTOGRAFICZNYCH
JURY: Wacław Kuczma, Tomasz Zieliński, Arkadiusz Blachowski, Andrzej Maziec i inni
ok. 14:30 OGŁOSZENIE LAUREATÓW VII OFRS W KATEGORII PLASTYKA I FOTOGRAFIA  – SALA TANECZNA

 
HAPPENING PLASTYCZNY DLA WYBRANYCH UCZESTNIKÓW KATEGORII PLASTYKA I FOTOGRAFIA
10:30 - 14:00
HAPPENING PLASTYCZNY
UWAGA! Osoby biorące udział w happeningu proszone są o wzięcie ubrania ochronnego (zastępczego) do malowania.
14:00 - 14:20 Obiad w Restauracji Pałacu Młodzieży (na podstawie kuponów)
15:00 - 16:30 Warsztaty przygotowane przez Wyższą Szkołę Gospodarki, ul. Garbary 2
Warsztaty autoprezentacji, mgr Dominika Heller, budynek „K”, sala K10
16:30 - 18:00 Warsztaty przygotowane przez Wyższą Szkołę Gospodarki, ul. Garbary 2
Warsztaty „Którą półkulą myślisz, a którą się śmiejesz?”, mgr Alicja Poliwka-Gorczyńska, budynek „K”, sala K8
ok. 18:30
Zakwaterowanie zgodnie z listą w:
- Bursie nr 2 ul. Swarzewska 2
 
- Internacie Zespołu Szkół Elektronicznych ul. Karłowicza 18
DOJAZD Z PAŁACU DO INTERNATU (patrz tutaj)

 
UCZESTNICY KATEGORII PLASTYKA I FOTOGRAFIA
VII OGÓLNOPOLSKIEGO FESTIWALU RADOSNYCH SERC

 (UWAGA! Wyłącznie te osoby, które NIE startują w muzyce, tańcu czy recytacji oraz osoby, które nie zostały wytypowane do Happeningu Plastycznego)
UCZESTNICY KATEGORII FOTOGRAFIA
11:00 - 12:15
Lekcja muzealna w Muzeum Okręgowym im. Leona Wyczółkowskiego
pt. "Dawno, dawno temu - życie i kultura człowieka w pradziejach" Zbiory Archeologiczne, Mennica 2
12:20 – 13:20 Wystawy w Muzeum Okręgowym im. Leona Wyczółkowskiego
"Mennica bydgoska" - Europejskie Centrum Pieniądza, ul. Mennica 4 oraz "Od Starego Rynku do placu Wolności. Spacer ulicami międzywojennej Bydgoszczy" - Spichrze nad Brdą, ul. Grodzka. 7-11
14:00 - 14:20 Obiad w Restauracji Pałacu Młodzieży (na podstawie kuponów)
15:00 - 16:30 Warsztaty przygotowane przez Wyższą Szkołę Gospodarki, ul. Garbary 2
Warsztaty fotograficzne, mgr Arkadiusz Blachowski, budynek „L” – Muzeum Fotografii WSG
16:30 - 18:00
Warsztaty przygotowane przez Wyższą Szkołę Gospodarki, ul. Garbary 2
Kurs jazdy na symulatorze jazdy,  inż. Marcin Zaborowski, budynek „E”, sala E3
18:30
Zakwaterowanie zgodnie z listą w:
- Bursie nr 2 ul. Swarzewska 2
 
- Internacie Zespołu Szkół Elektronicznych ul. Karłowicza 18
DOJAZD Z PAŁACU DO INTERNATU (patrz tutaj)
UCZESTNICY KATEGORII FOTOGRAFIA I PLASTYKA
(nie wytypowani do Happeningu Plastycznego)
11:00 - 12:15
Lekcja muzealna w Muzeum Okręgowym im. Leona Wyczółkowskiego
"Od Starego Rynku do placu Wolności. Spacer ulicami międzywojennej Bydgoszczy" Spichrze nad Brdą, ul. Grodzka. 7-11
12:20 – 13:20
Wystawy w Muzeum Okręgowym im. Leona Wyczółkowskiego
"Twórczość Leona Wyczółkowskiego" - ul. Mennica 7 oraz „Galeria Sztuki Nowoczesnej”-  Europejskie Centrum Pieniądza, ul. Mennica 4
14:00 - 14:20
Obiad w Restauracji Pałacu Młodzieży (na podstawie kuponów)
15:00 - 16:30
Warsztaty przygotowane przez Wyższą Szkołę Gospodarki, ul. Garbary 2
kurs jazdy na symulatorze jazdy,  inż. Marcin Zaborowski, budynek „E”, sala E3
16:30 - 18:00
Warsztaty przygotowane przez Wyższą Szkołę Gospodarki, ul. Garbary 2
Warsztaty fotograficzne, mgr Arkadiusz Blachowski, budynek „L” – Muzeum Fotografii WSG
18:30
Zakwaterowanie zgodnie z listą w:
- Bursie nr 2 ul. Swarzewska 2

- Internacie Zespołu Szkół Elektronicznych ul. Karłowicza 18
DOJAZD Z PAŁACU DO INTERNATU (patrz tutaj)

 
OBIAD 31.08.2012

Obiad wydawany jest w Restauracji Pałacu Młodzieży od godz. 12:45 do godz. 14:30  na podstawie kuponów. W harmonogramie podano przybliżony czas obiadu dla każdej grupy.

OGŁOSZENIE LAUREATÓW KONCERTU

Ogłoszenie wyników eliminacji finałowych VII Ogólnopolskiego Festiwalu Radosnych Serc nastąpi ok. godz. 16:00 w Sali Widowiskowej Pałacu Młodzieży. Odczytani zostaną laureaci wszystkich 5 kategorii festiwalowych. Uczestnicy, którzy uczestniczyli wyłącznie w  kategorii plastycznej i fotograficznej festiwalu o wynikach w/w kategorii zostaną poinformowani o godz. 14:30 w Sali Baletowej (ze wzgl. na nieobecność w Pałacu Młodzieży podczas głównego wyczytywania laureatów o godz. 16:00).

UWAGA! Laureaci I, II, III miejsca kategorii muzyka, taniec, mała forma sceniczna, a także osoby wyróżnione prezentują się podczas Koncertu Laureatów VII OFRS 1.09.2012 r. w LPKiW.
 
Laureaci po ogłoszeniu wyników są zobowiązani dostarczyć płyty z podkładami muzycznymi do koordynatora festiwalu.

OPIEKUNOWIE KATEGORII

Każda kategoria festiwalowa otrzyma swojego opiekuna, który będzie udzielał wszystkich szczegółów organizacyjnych.

KOLACJA 31.08.2012

Dla uczestników zakwaterowanych w Bursie nr 2 kolacja odbędzie się o godz. 19:00 – 19:30
Dla uczestników zakwaterowanych w Internacie Zespołu Szkół Elektronicznych  kolacja odbędzie się o godz. 18:30 – 19:00  i 19:00 – 19:30


NASI PARTNERZY: