Jesteś tutaj: Strona główna / Festiwal / VIII OFRS / PROGRAM POBYTU W BYDGOSZCZY / 31.08.2013

 
HARMONOGRAM
VIII OGÓLNOPOLSKIEGO FESTIWALU RADOSNYCH SERC 
DZIEŃ II - 31.08.2013


ŚNIADANIE

BURSA            I TURA  GODZ. 7:15 – 7:45
                     
 II TURA  GODZ. 7:45 – 8:15

INTERNAT      I TURA  GODZ. 7:15  - 7:45
                        II TURA  GODZ. 7:45 – 8:15
 
UWAGA! GRUPA_K_EXPLOSEUM_31.08
Proszę zjeść śniadanie o godz. 7:15, ponieważ o godz. 8:15 spotykamy się na Rondzie Fordońskim (k. Pasamonu) na przystanku linii nr 68, aby jechać do Exploseum.
Nie ma późniejszego autobusu. 
 
WYMELDOWANIE

Uczestnicy proszeni są o opuszczenie miejsca zakwaterowania do godz. 10:00. Uczestnicy, którzy nie są zmotoryzowani mogą przechować swój bagaż w miejscu kwaterunku do godziny 21:00 w wyznaczonym przez pracowników bursy i internatu.

II CZĘŚĆ WARSZTATÓW I ATRAKCJI ZORGANIZOWANYCH DLA UCZESTNIKÓW FESTIWALU

GRUPA LISTA UCZESTNIKÓW GODZINA ZBIÓRKI MIEJSCE ZBIÓRKI ZAPLANOWANE DZIAŁANIE PRZEWODNIK GRUPY
GRUPA_A_TANIEC_31.08 Lista osób
patrz tutaj
8:45 Pałac Młodzieży,
ul. Jagiellońska 27
warsztaty taneczne
przygotowane przez Studio Tańca Bohema
Info po 28.08
GRUPA_B_TEATR-TELEWIZJA-RADIO_31.08 Lista osób
patrz tutaj
8:30 Pałac Młodzieży,
ul. Jagiellońska 27
zwiedzanie Teatru Polskiego, warsztaty w studiu telewizyjnym/
radiowym
Info po 28.08
GRUPA_C_ TELEWIZJA-RADIO_TEATR_31.08 Lista osób
patrz tutaj
8:30 Pałac Młodzieży,
ul. Jagiellońska 27
warsztaty w studiu telewizyjnym/
radiowym, zwiedzanie Teatru Polskiego,
Info po 28.08
GRUPA_D_TEATR_CH _31.08 Lista osób
patrz tutaj
8:30 Pałac Młodzieży,
ul. Jagiellońska 27
warsztaty w pracowni fryzjerskiej teatru polskiego – charakteryzacja,
zwiedzanie teatru polskiego,
Info po 28.08
GRUPA_E_MUZYKA-FILHARMONIA _31.08 Lista osób
patrz tutaj
8:30 Pałac Młodzieży,
ul. Jagiellońska 27
warsztaty muzyczne w IEM na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego, wizyta w Filharmonii Pomorskiej Info po 28.08
GRUPA_F_FILHARMONIA-IEM _31.08 Lista osób
patrz tutaj
8:30 Pałac Młodzieży,
ul. Jagiellońska 27
wizyta w Filharmonii Pomorskiej,
warsztaty muzyczne w IEM na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego 
Info po 28.08
GRUPA_G_MYŚLĘCINEK_31.08 Lista osób
patrz tutaj
9:00 Pałac Młodzieży,
ul. Jagiellońska 27
Leśny Park Kultury I Wypoczynku "Myślęcinek" sp. Z o.o. w Bydgoszczy
Ogród Fauny Polskiej zoo  
Info po 28.08
GRUPA_H_MUZEUM MYDŁA I HISTORII BRUDU-TMMB _31.08 Lista osób
patrz tutaj
9:00 Pałac Młodzieży,
ul. Jagiellońska 27
Muzeum Mydła I Historii Brudu, Zwiedzanie miasta z przewodnikiem z Towarzystwa Miłośników Miasta Bydgoszczy Info po 28.08
GRUPA_I_WOKIS-MO_31.08 Lista osób
patrz tutaj
9:45 Pałac Młodzieży,
ul. Jagiellońska 27
Zwiedzanie miasta z przewodnikiem z Wojewódzkiego Ośrodka Kultury i Sztuki Info po 28.08
GRUPA_J_TANIEC_31.08 Lista osób
patrz tutaj
8:45 Pałac Młodzieży,
ul. Jagiellońska 27
warsztaty taneczne przygotowane przez DEK REGNUM Info po 28.08
GRUPA_K_EXPLOSEUM_31.08
Lista osób
patrz tutaj
8:15
proszę się nie spóźnić!
Rondo
Fordońskie
(k. Pasamonu) przystanek linii nr 68
Zwiedzanie
Centrum Techniki Wojennej DAG FABRIK BROMBERG „EXPLOSEUM”
Info po 28.08

Program do otwierania plików pdf Adobe-Reader
(proszę zainstalować program zgodnie z instrukacją)

OBIAD

Obiad wydawany jest w Restauracji Atmosfera przy ul. Żupy 2/1 od godz. 12:00 do godz. 13:15  na podstawie kuponów.

PRZEJAZD DO LEŚNEGO PARKU KULTURY I WYPOCZYNKU W BYDGOSZCZY (komunikacja miejska)
ul. Gdańska 173-175
85-674 Bydgoszcz

KONCERT LAUREATÓW VIII OFRS ODBYWA SIĘ NA POLANIE RÓŻOPOLE

Mapka Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku (patrz tutaj)

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM KONCERTU LAUREATÓW VIII OFRS W BYDGOSZCZY
 
GODZINA PROGRAM
14:00 – 14:10 I CZĘŚĆ KONCERTU LAUREATÓW  VIII OGÓLNOPOLSKIEGO FESTIWALU RADOSNYCH SERC -  GOŚCIE KONCERTU
14:10 – 14:20 WYSTĘP SZKOŁY TAŃCA BOHEMA
14:20 – 14:25 KONFERANSJER
14:25 – 14:35 WYSTĘP CHÓRU „OJEJKU”  ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 38 W  BYDGOSZCZY
14:35 – 14:40 KONFERANSJER
14:40 – 15:00
UCZESTNICY IV OGÓLNOPOLSKICH WARSZTATÓW RADOSNE SERCA
Estera Donart  -„Śpiewam i tańczę”
Artur Maj, Rafał Pawlicki  - duet hip hop (taniec)
Adriana Beer  „Są takie dni w tygodniu" Urszula Sipińska
Magdalena Przybyszewska „Cichy wielbiciel” Anna Marii Jopek
Ola Kortas „Oprócz błękitnego nieba” Manam
Monika Piaśnik "Ale jestem"  Anna Marii Jopek
15:00 – 15:15 KONFERANSJER – KONKURS KPSW
15:15 – 15:30
UCZESTNICY IV OGÓLNOPOLSKICH WARSZTATÓW RADOSNE SERCA
Dawid Zawłocki - hip hop (taniec)
Magdalena Przybyszewska - „New York State of Mind” – utwór z serialu Glee
Estera Donart  - „Do Słońca leć”
Artur Maj, Rafał Pawlicki  - duet hip hop (taniec)
Adriana Beer  - „Nie dokazuj” Marka Grechuty
15:30 - 15:35 KONFERANSJER
15:35 – 15:45 WYSTĘP STYLERS DANCE STUDIO MDK 5
15:45 – 16:00 AURELIA GÓRNA – 3 utwory
Milkshake- Kelis, Ready or not- The Fugees, Killing me softly - The Fugees
Rudimental - Waiting all night
16:00 – 16:10 II CZĘŚĆ KONCERTU LAUREATÓW  VIII OGÓLNOPOLSKIEGO FESTIWALU RADOSNYCH SERC - PREZENTACJE LAUREATÓW I WRĘCZENIE NAGRÓD
16:10 – 16:35
LAUREACI KATEGORII MUZYKA  - WRĘCZENIE NAGRÓD + POKAZY
(2 WYRÓŻNIENIA + 3 M-CA GŁÓWNE)
16:35 – 16:45 LAUREACI KATEGORII FOTOGRAFIA - WRĘCZENIE NAGRÓD
16:45 – 16:50 KONFERANSJER
16:50 – 17:05 WYSTĘP DZIECI Z PRZEDSZKOLA NIEPUBLICZNEGO „PRZEDSZKOLNA CHATKA”
17:05 – 17:30 LAUREACI KATEGORII MAŁA FORMA SCENICZNA  - WRĘCZENIE NAGRÓD + POKAZY (2 WYRÓŻNIENIA + 3 M-CA GŁÓWNE)
17:30 – 17:45 LAUREACI KATEGORII PLASTYKA - WRĘCZENIE NAGRÓD – PODSUMOWANIE HAPPENINGU PLASTYCZNE
17:45 – 17:50 KONFERANSJER
17:50 – 18:05
UCZESTNICY IV OGÓLNOPOLSKICH WARSZTATÓW RADOSNE SERCA
Anita Kozanecka  - hip hop (taniec)
Maja Przybylska „Płonie stodoła” Czesław Niemen
Ola Kortas „Ada to nie wypada”
Anita Kozanecka  Pectus - "Barcelona",
Maja Przybylska New York New York-Frank Sinatra
18:05 – 18:30
LAUREACI KATEGORII TANIEC  - WRĘCZENIE NAGRÓD + POKAZY
(2 WYRÓŻNIENIA + 3 M-CA GŁÓWNE)
18:30 – 18:40 WYSTĘP STUDIA TAŃCA BAILAMOS
18:40 – 18:45 PODZIĘKOWANIA – ZAKOŃCZENIE KONCERTU
18:45 – 19:30 KONCERT MACIEJA KRYSTKOWIAKA
19:30 – 21:00 KONCERT ZESPOŁU DŻA DŻA BINKS
21:00 – 22:30 KONCERT LIBER I NATALII SZROEDER
22:30 ZAKOŃCZENIE POŻEGNANIA LATA

Wszystkim uczestnikom i wychowawcom VIII Ogólnopolskiego Festiwalu Radosnych Serc życzymy udanej zabawy i niezapomnianych wrażeń.

KONTAKT:
Joanna Dobska (dyrektor fundacji) - tel.: 604 629 916
Joanna Dębska (pracownik fundacji) - tel.: 793 10 12 80
 

NASI PARTNERZY: