Jesteś tutaj: Strona główna / O Regnum / O REGNUM


REGNUM DOM EDUKACYKNO – KULTURALNY to miejsce popołudniowych zajęć dla wszystkich, niezależnie od wieku. W ofercie szkoła języków obcych, grupa teatralno - kabaretowa oraz sekcja muzyczna, plastyczna, taneczna, sportowa, terapeutyczna i sekcja dorosłych. Zajęcia prowadzone przez profesjonalną kadrę, zawsze dostosowane do wieku oraz stopnia zaawansowania uczestnika. Przy REGNUM funkcjonuje także CENTRUM EDUKACJI PRZEDSZKOLAKA z bogatym zapleczem zajęć dla najmłodszych, które wspomagają ich rozwój i uzdolnienia. Są to min.: rytmika, zajęcia artystyczne, adaptacyjne, taneczne, plastyczne czy zajęcia językowe. „REGNUM – królestwo rozwoju zainteresowań, poszukiwania pasji, odkrywanie talentów”!
Drodzy Rodzice informujemy, że przez cały rok prowadzimy nabór na edukacyjne zajęcia popołudniowe w Domu Edukacyjno – Kulturalnego „REGNUM”.

W chwili obecnej zajęcia prowadzone w ramach działalności DEK „REGNUM” obejmują ok. 53 rodzajów zajęć w 8 sekcjach dostosowanych do wieku i poziomu uczestników. W roku szkolnym 2011/2012 z zajęć korzystało ok. 350 uczestników.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, która z roku na rok zostaje poszerzona o nowe i ciekawe zajęcia.

ZAPISY:
  • budynek Przedszkola Niepublicznego „Przedszkolna Chatka” 
ul. A. G. Siedleckiego 12
od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 – 19:30
 
  • budynek Szkoły Podstawowej nr 56
ul. Bośniacka 3
poniedziałek w godz. 17:30 - 19:30
środa w godz. 16:30 – 19:00

tel.: 52/371-10-51
tel. kom.: 793-10-12-80
fundacja@nowe-pokolenie.pl


     
 

NASI PARTNERZY:

PARTNERZY MEDIALNI: