Jesteś tutaj: Strona główna / Warsztaty / WARSZTATY 2015 / KADRA / AGNIESZKA SIKORSKA


AGNIESZKA SIKORSKA

Tancerz, choreograf, pedagog, animator zabaw dla dzieci, instruktor tańca nowoczesnego,  dyplomowany instruktor tańca Street i Pop Dance Polskiego Zawodowego Stowarzyszenia Tanecznego, absolwentka instruktorskiego kursu tańca freestyle w Egurrola Dance Studio w Warszawie, członek Polskiego Zawodowego Stowarzyszenia Tanecznego, absolwentka Kujawsko Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy na wydziale pedagogiki.
 
Tańczy od 6 roku życia. Ma na swoim koncie wiele sukcesów na Mistrzostwach Polski oraz Międzynarodowych i Ogólnopolskich Turniejach Tańca Nowoczesnego. Obecnie jest trenerem ponad stu czterdziestu tancerzy, choreografem grup tanecznych STYLERS DANCE STUDIO przy Młodzieżowym Domu Kultury nr 5 w Bydgoszczy. Jest pomysłodawcą i organizatorem ogólnopolskich warsztatów tanecznych – WAKACYJNE MANEWRY TANECZNE, TERYTORIUM RUCHU oraz FERII Z TAŃCEM. Swoje umiejętności doskonali podczas wielu szkoleń i warsztatów z  zakresu różnych form tańca nowoczesnego i tańca współczesnego prowadzonych przez wybitnych nauczycieli  i choreografów z Polski, Włoch, Anglii, Stanów Zjednoczonych czy Portugalii.
 
Swoje życie poświęciła pasji tańca i to właśnie taniec wypełnia jej niemal każdą wolną chwilę. Jak sama mówi wszystko zaczęło się od szkolnego zespołu tanecznego, w którym realizowała swoje hobby. Bardzo szybko hobby przerodziło się w pasję i miłość do tańca. Kocha tańczyć, trenować oraz pracować z dziećmi i młodzieżą. Dziś taniec stał się jej zawodem i sposobem na życie, na co dzień zajmuje się tym, co kocha od lat. Praca z młodymi tancerzami sprawia jej ogromną radość, robi to dla siebie i wszystkich tych, którzy podobnie jak ona kochają taniec. Inspiruje ją muzyka, taniec i sami tancerze, to od nich czerpie energię, którą przekazuje na swoich zajęciach.
 
OSIĄGNIĘCIA tancerzy STYLERS DANCE STUDIO:
  • Tytuły Mistrzów Polski 2015 Federacji WADF dla formacji SPID KIDS, SPID JUNIOR, SPID
  • Tytuł MISTRZA ŚWIATA 2014 – Michał Szmelc
  • 11 nominacji do kadry narodowej na MISTRZOSTWA EUROPY i ŚWIATA 2014
  • Tytuł MISTRZÓW POLSKI 2013 – duet Natalia Wierzbicka i Kamil Daffe
  • Finaliści i półfinaliści Mistrzostw Europy i Świata (2013, 2014)
  • 5 tytułów WICE MISTRZÓW POLSKI (2013, 2014)
  • Zdobywcy PUCHARU POLSKI 2013 i 2014 – SPID KIDS, SPID JUNIOR, SPID
  • 5-krotne GRAND PRIX turnieju dla formacji tanecznych STYLERS DANCE STUDIO
  • Od 2010 roku laureaci wielu czołowych lokat na ogólnopolskich i międzynarodowych  zawodach tanecznych
 

NASI PARTNERZY: