Jesteś tutaj: Strona główna / Warsztaty / WARSZTATY 2014 / KADRA / AGNIESZKA SIKORSKA


AGNIESZKA SIKORSKA

Tancerz, choreograf, pedagog, instruktor tańca nowoczesnego,  dyplomowany instruktor tańca Street i Pop Dance Polskiego Zawodowego Stowarzyszenia Tanecznego, absolwentka instruktorskiego kursu tańca freestyle w Egurrola Dance Studio w Warszawie, członek Polskiego Zawodowego Stowarzyszenia Tanecznego, absolwentka Kujawsko Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy na wydziale pedagogiki.
 
Tańczy od 6 roku życia. Ma na swoim koncie wiele sukcesów na Mistrzostwach Polski oraz Międzynarodowych i Ogólnopolskich Turniejach Tańca Nowoczesnego. Obecnie jest trenerem ponad stu tancerzy, choreografem grup tanecznych STYLERS DANCE STUDIO przy Młodzieżowym Domu Kultury nr 5. Jest pomysłodawcą i organizatorem ogólnopolskich warsztatów tanecznych – WAKACYJNE MANEWRY TANECZNE oraz FERII Z TAŃCEM. Swoje umiejętności doskonali podczas wielu szkoleń i warsztatów z  zakresu różnych form tańca nowoczesnego i tańca współczesnego prowadzonych przez wybitnych nauczycieli  i choreografów z Polski, Włoch, Anglii, Stanów Zjednoczonych czy Portugalii.
 
Swoje życie poświęciła pasji tańca i to właśnie taniec wypełnia jej niemal każdą wolną chwilę. Jak sama mówi wszystko zaczęło się od szkolnego zespołu tanecznego, w którym realizowała swoje hobby. Bardzo szybko hobby przerodziło się w pasję i miłość do tańca. Kocha tańczyć, trenować oraz pracować z dziećmi i młodzieżą. Dziś taniec stał się jej zawodem i sposobem na życie, na co dzień zajmuje się tym, co kocha od lat. Praca z młodymi tancerzami sprawia jej ogromną radość, robi to dla siebie i wszystkich tych, którzy podobnie jak ona kochają taniec. Inspiruje ją muzyka, taniec i sami tancerze, to od nich czerpie energię, którą przekazuje na swoich zajęciach.
 
OSIĄGNIĘCIA:

2013

TANECZNA ŚRODA – V OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA NOWOCZESNEGO
  • 1 miejsce Michał Szmelc
  • 5 miejsce Angelika Kolarz
  • 3 miejsce Anita Kozanecka
  • 4 miejsce Zuzanna Kipczak
  • 5 miejsce Michalina Kipczak
  • 6 miejsce Patrycja Weber
  • 2 miejsce Damian Manikowski
  • 7 miejsce Aleksandra Rutkowska
  • 1 miejsce Anita Kozanecka i Patrycja Weber
  • 2 miejsce Michalina i Zauzanna Kipczak
  • 1 miejsce Kasia Mudło i Damian Manikowski
  • 7 miejsce Ola Lejeń i Agnieszka Laskowska
  • 1 miejsce SPID KIDS
  • 2 miejsce SPID
  • 2 miejsce SPID JUNIOR
  • 3 miejsce SPID CREW
  • 7 miejsce mini SPID
 
XII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA NOWOCZESNEGO "transsFORMACJE" Włocławek
  • II miejsce - Anita Kozanecka
  • V miejsce - Zuzanna Kipczak
  • VI miejsce - Michał Szmelc
  • V miejsce – Weronika Buchaniec
  • VIII miejsce - Zuzanna Ropiak
  • I miejsce – Kamil Daffe
  • V miejsce – Ola Lejeń
  • VI miejsce – Magdalena Biedowicz
  • I miejsce – Anita Kozanecka i Patrycja Weber
  • III miejsce – Michalina i Zuzanna Kipczak
  • IV miejsce – Kasia Mudło i Damian Manikowski
  • I miejsce – Natalia Wierzbicka i Kamil Daffe
  • III miejsce – Agnieszka Laskowska i Ola Lejeń
  • VI miejsce – Paulina Bonin i Magdalena Biedowicz
  • III miejsce – SPID
  • I miejsce – SPID KIDS (do 11 lat)
  • II miejsce – SPID JUNIOR (12-15 lat)
  • III miejsce – SPID CREW (12-15 lat)
  • II miejsce – SPID (pow.16lat)

VI OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU TAŃCA w Brodnicy
  • I miejsce Anita Kozanecka
  • II miejsce Michalina Kipczak
  • III miejsce Patrycja Weber
  • IV miejsce Zuzanna Kipczak
  • V miejsce Michał Szmelc
  • VI miejsce Marta Jędrzejczyk
  • II miejsce Weronika Buchaniec
  • V miejsce Damian Manikowski
  • I miejsce Anita Kozanecka i Patrycja Weber
  • II miejsce Michalina i Zuzia Kipczak
  • I miejsce zdobył duet juniorski Kasia Mudło i Damian Manikowski.
  • I miejsce – SPID JUNIOR
  • II miejsce – SPID CREW
  • II miejsce - SPID
  • Grand prix dla STYLERS DANCE STUDIO MDK 5

II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA NOWOCZESNEGO CHOCEŃ
  • I miejsce Zuzanna Kipczak
  • III miejsce Patrycja Weber
  • IV miejsce Anita Kozanecka
  • VI miejsce Michał Szmelc
  • VII miejsce Michalina Kipczak
  • IX miejsce Marta Jędrzejczyk
  • I miejsce Marek Rutkowski 
  • IV miejsce Kamil Daffe. 
  • I miejsce Michalina i Zuzia Kipczak
  • II miejsce Anita Kozanecka i Patrycja Weber
  • III miejsce zdobyli Kasia Mudło i Damian Manikowski
  • I miejsce Natalia Wierzbicka i Kamil Daffe
  • II miejsce Magda Bi8edowicz i Paulina Bonin
  • IV miejsce Ewa Skonieczna i Roksana Moś
  • II miejsce - SPID KIDS
  • III miejsce - SPID CREW
  • I miejsce - SPID
  • GRAND PRIX turnieju
 
OTWARTY PUCHAR POLSKI W TAŃCU HIP HOP INOWROCŁAW
  • I miejsce – solo do lat 11 Michał Szmelc
  • IV miejsce – solo do lat 11 Michalina Kipczak
  • V miejsce – solo do lat 11 Anita Kozanecka
  • VI miejsce – solo do lat 11 Marta Jędrzejczak
  • I miejsce – solo pow. lat 15 Kamil Daffe
  • I miejsce – duety do lat 11 Anita Kozanecka i Patrycja Weber
  • IV miejsce – duety do lat 11 Michalina Kipczak i Zuzanna Kipczak
  • II miejsce – duety do lat 15 Kasia Mudło i Damian Manikowski
  • I miejsce – duety pow. lat 15 Natalia Wierzbicka i Kamil Daffe
  • III miejsce – duety pow. lat 15 Agnieszka Laskowska i Aleksandra Lejeń
  • I miejsce formacje do lat 11 SPID KIDS
  • I miejsce formacje do lat 15 SPID JUNIOR
  • I miejsce formacje pow.  lat 15 SPID
  • III miejsce mini formacja pow. lat 15 SPID
 
KRAJOWE MISTRZOSTWA POLSKI IDO HIP HOP, ELECTRIC BOOGIE, BREAK DANCE ELIMINACJE DO MISTRZOSTW EUROPY I ŚWIATA
  • 1 miejsce - Natalia Wierzbicka i Kamil Daffe.
  • 3 miejsce - Anita Kozanecka
  • 4 miejsce - zdobył Kamil Daffe
  • 6 miejsce - Patrycja Weber
  • 4 miejsce - Anita Kozanecka i Patrycja Weber
  • 7 miejsce - SPID
 
XIV OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA  "O Puchar Kujaw i Pomorza"
  • I miejsce - SPID KIDS
  • I miejsce – SPID
  • II miejsce – Anita Kozanecka i Patrycja Weber
  • II miejsce - Natalia Wiezrbicka i Kamil Daffe
  • GRAND PRIX turnieju dla Agnieszki Sikorskiej i grupy SPID
 
2012

BYDGOSKIE RYTMY- VI Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego
  • I miejsce - SPID KIDS
  • II miejsce - SPID JUNIOR
  • II miejsce - SPID
  • I miejsce - Anita Kozanecka solo do 11 lat
  • II miejsce - Patrycja Weber solo do 11 lat
  • III miejsce - Zuzia Kipczak solo do 11 lat
  • III miejsce - Michalina Kipczak solo do 11 lat
  • I miejsce - Damian Manikowski solo 12-15 lat
  • I miejsce - Kamil Daffe solo pow. 15 lat
  • II miejsce - Marek Rutkowski solo pow. 15 lat
  • III miejsce - Natalia Wierzbicka solo pow. 15 lat
  • V miejsce - Ola Lejeń solo pow. 15 lat
  • I miejsce - Anita Kozanecka i Kasia Mudło
  • II miejsce - Zuzia i Michalina Kipczak
  • III miejsce - Julia Duszyńska i Julia Prądzyńska
  • IV miejsce - Weronika Konieczna i Monika Litwa
  • V miejsce - Julia Olejniczak i Laura Sakowicz
  • III miejsce - Paulina Lis i Ewa Skonieczna
  • V miejsce - Weronika Suszek i Zuzia Ropiak
  • II miejsce - Agnieszka Laskowska i Ola Lejeń
  • IV miejsce - Magda Biedowicz i Kinga Kołaczyńska
 
XI Ogólnopolski Turrniej Tańca Nowoczesnego TRANSFORMACJE 2012
  • II miejsce - SPID KIDS
  • II miejsce - SPID JUNIOR
  • IV miejsce - SPID
  • I miejsce - Anita Kozanecka solo do 11 lat
  • V miejsce - Patrycja Weber solo do 11 lat
  • VI miejsce - Damian Manikowski solo 12-15 lat
  • III miejsce - Marek Rutkowski solo pow. 15 lat
  • V miejsce - Agnieszka Laskowska solo pow. 15 lat
  • II miejsce - Anita Kozanecka i Patrycja Weber
  • V miejsce – Zuzia i Michalina Kipczak
  • VI miejsce – Paulina Lis i Ewa Skonieczna
  • II miejsce – Agnieszka Laskowska i Ola Lejeń
  • VI miejsce - Magda Biedowicz i Kinga Kołaczyńska
 
TANECZNA ŚRODA – IV OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA NOWOCZESNEGO
  • I miejsce - SPID KIDS
  • I miejsce - SPID JUNIOR
  • I miejsce - SPID
  • I miejsce - Anita Kozanecka solo do 11 lat
  • II miejsce - Patrycja Weber solo do 11 lat
  • III miejsce - Julia Duszyńska solo do 11 lat
  • IV miejsce - Katarzyna Mudło solo do 11 lat
  • II miejsce - Weronika Buchaniec solo 12-15 lat
  • I miejsce - Kamil Daffe solo pow. 15 lat
  • III miejsce - Marek Rutkowski solo pow. 15 lat
  • IV miejsce - Sylwia Kosiorek solo pow. 15 lat
  • VI miejsce - Ola Rutkowska solo pow. 15 lat
  • I miejsce - Anita Kozanecka i Kasia Mudło
  • II miejsce - Julia Duszyńska i Julia Prądzyńska
  • III miejsce - Julia Olejniczak i Laura Sakowicz
  • II miejsce - W. Buchaniec i Damian Manikowski
  • I miejsce - Natalia Wierzbicka i Kamil Daffe
  • III miejsce - Magda Biedowicz i Kinga Kołaczyńska
 
NAKIELSKA KARUZELA - Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego
  • I miejsce - SPID KIDS
  • I miejsce - SPID JUNIOR
  • I miejsce - Anita Kozanecka solo do 11 lat
  • II miejsce - Patrycja Weber
  • I miejsce - Anita Kozanecka i Kasia Mudło
  • II miejsce - Michalina i Zuzia Kipczak
  • II miejsce - Monika Litwa i Weronika Konieczna
 
OTWARTY PUCHAR POLSKI W TAŃCU HIP HOP INOWROCŁAW
  • I miejsce - SPID KIDS
  • II miejsce - SPID JUNIOR
  • I miejsce - SPID
  • II miejsce - Kamil Daffe solo pow.15 lat
  • I miejsce - Anita Kozanecka i Kasia Mudło
  • IV miejsce - Julia Duszyńska i Julia Prądzyńska
  • V miejsce - Monika Litwa i Weronika Konieczna
  • VI miejsce - Michalina i Zuzia Kipczak
  • V miejsce - Julia Olejniczak i Laura Sakowicz
  • II miejsce - Natalia Wierzbicka i K. Daffe
  • III miejsce - Magda Biedowicz i Kinga Kołaczyńska
 
XIII OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA  "O Puchar Kujaw i Pomorza"
  • III miejsce - SPID KIDS
  • IV miejsce - SPID JUNIOR
  • II miejsce - SPID
  • I miejsce - Anita Kozanecka
  • VII miejsce - Patrycja Weber
  • VII miejsce - Ewa Skonieczna
  • V miejsce - Natalia Wierzbicka
  • II miejsce - Anita Kozanecka i Kasia Mudło
  • IV miejsce - Weronika Buchaniec i D. Manikowski
  • I miejsce - Magda Biedowicz i Kinga Kołaczyńska
  • II miejsce - Agnieszka Laskowska i Ola Lejeń
  • III miejsce - Natalia Wierzbicka i K. Daffe
 
2011

OTWARTE GRAND PRIX POLSKI DANCE - WRZEŚNIA 2011
  • I miejsce solo do 11 lat - Katarzyna Mudło
  • II miejsce solo do 11 lat - Anita Kozanecka
  • III miejsce solo do 11 lat - Damian Manikowski
  • I miejsce solo juniorzy - Patrycja Olszak
  • II miejsce solo juniorzy - Dorota Piotrowska
  • III miejsce solo juniorzy - Kinga Kołaczyńska
  • II miejsce solo pow.15 lat - Kamil Daffe
  • II miejsce solo pow.15 lat - Marek Rutkowski
  • IV miejsce solo pow.15 lat - Magda Biedowicz
  • I miejsce duet do 11 lat - Anita Kozanecka i Damian Manikowski
  • II miejsce duet pow.15 lat - Ola Lejeń i Agnieszka Laskowska
  • III miejsce duet pow.15 lat - Sylwia Kosiorek i Natalia Wierzbicka
  • OSOBOWOŚĆ TANECZNA TURNIEJU - Damian Manikowski
  • OSOBOWOŚĆ TANECZNA TURNIEJU - Kamil Daffe
 
FEEL THE BEAT - CZŁUCHÓW 2011
  • I miejsce - SPID miniformacja
  • I miejsce - SPID KIDS
  • I miejsce - SPID JUNIOR
  • IV miejsce - SPID
  • IV miejsce - SPID 1
 
BYDGOSKIE RYTMY - BYDGOSZCZ 2011
  • I miejsce - SPID KIDS
  • II miejsce - SPID JUNIOR
  • II miejsce - SPID
  • IV miejsce - SPID 1
  • I miejsce solo do 11 lat - Damian Manikowski
  • I miejsce solo pow.15 lat - Kamil Daffe
  • I miejsce duet do 11 lat - Anita Kozanecka i Damian Manikowski
 
X TURNIEJ TAŃCA NOWOCZESNEGO - WŁOCŁAWEK 2011
  • II miejsce - SPID KIDS
  • III miejsce - SPID JUNIOR
  • II miejsce - SPID
  • III miejsce solo do 11 lat - Damian Manikowski
  • IV miejsce solo pow.15 lat - Kamil Daffe
  • I miejsce duet do 11 lat - Anita Kozanecka i Damian Manikowski
  • III miejsce duet pow.15 lat - Sylwia Kosiorek i Natalia Wierzbicka
  • IV miejsce duet pow.15 lat - Ola Lejeń i Agnieszka Laskowska
 
IV OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA NOWOCZESNEGO - BRODNICA 2011
  • I miejsce - SPID KIDS
  • IV miejsce - SPID JUNIOR
  • I miejsce - SPID
  • I miejsce solo do 11 lat - Anita Kozanecka
  • II miejsce solo pow.15 lat - Marek Rutkowski
  • V miejsce solo pow.15 lat - Marta Suwalska
  • IV miejsce duet pow.15 lat - Ola Lejeń i Agnieszka Laskowska
  • V miejsce duet pow.15 lat - Ola i Marek Rutkowscy
 
II TURNIEJ TAŃCA NOWOCZESNEGO - LIPNO 2011
  • I miejsce - SPID KIDS
  • II miejsce - SPID
  • II miejsce - SPID JUNIOR
  • I miejsce solo do 11 lat - Anita Kozanecka
  • III miejsce solo do 11 lat - Damian Manikowski
  • II miejsce duet do 11 lat - Anita Kozanecka i Damian Manikowski
  • IV miejsce duet pow.15 lat - Ola Lejeń i Agnieszka Laskowska
 
XII Ogólnopolski Festiwal Tańca o Puchar Pomorza i Kujaw
  • I miejsce - SPID KIDS
  • II miejsce - SPID
  • VI miejsce - SPID JUNIOR
  • III miejsce solo do 11 lat - Anita Kozanecka
  • VI miejsce solo do 11 lat - Damian Manikowski
  • I miejsce duet do 11 lat - Anita Kozanecka i Damian Manikowski
  • I miejsce duet pow.15 lat - Sylwia Kosiorek i Natalia Wierzbicka
  • III miejsce duet pow.15 lat - Ola i Marek Rutkowscy
  • VIII miejsce duet pow.15 lat - Emilia Gromek i Monika Zielińska
 
Otwarty Puchar Polski w Tańcu HIP HOP Inowrocław
  • I miejsce duet do 11 lat - Anita Kozanecka i Damian Manikowski
  • I miejsce duet pow.15 lat - Ola Lejeń i Agnieszka Laskowska
  • V miejsce duet pow.15 lat - Ola i Marek Rutkowscy
 
Bydgoski Turniej Tańca Nowoczesnego SOLO-DUET
  • II miejsce miniformacja SPID
  • I miejsce solo - Michał Szmelc
  • I miejsce solo 7-9 lat - Anita Kozanecka
  • I miejsce solo 10-12 lat - Damian Manikowski
  • II miejsce solo 13-15 lat - Ola Rutkowska
  • I miejsce duet 4-12 lat - Anita Kozanecka i Damian Manikowski
  • I miejsce duet pow. 16 lat - Ola i Marek Rutkowscy
 
2010

XII Turniej Tańca Nowoczesnego Chojnice
  • I miejsce – SPID
  • I m. solo – Kamil Daffe
  • III m. solo – Natalia Wierzbicka
  • III m. solo – Damian Manikowski
  • I m. duety – Natalia Wierzbicka/Kamil Daffe
  • I m. duety – Anita Kozanecka/Damian Manikowski
  • wyróżnienie dla najmłodszego tancerza – Michał Szmelc
 
I Mistrzostwa Polski Zawodowców Freestyle
  • III miejsce SPID
 
Puchar Polski w Tańcu HIP HOP Inowrocław
  • I miejsce SPID
  • II miejsce SPID I
  • III miejsce SPID MINI
 
I Mistrzostwa Pomorza w Tańcu Nowoczesnym Chojnice
  • I miejsce – SPID
  • II miejsce – SPID1
  • I miejsce – SPID MINI
  • I m. solo – Kamil Daffe
  • I m. solo – Patrycja Olszak
  • III m. solo – Weronika Buchaniec
  • IV m. solo – Agnieszka Laskowska
  • V m. solo – Weronika Konieczna
  • I m. duet – Natalia Wierzbicka/Kamil Daffe
  • II m. duet – Emilia Gromek/Monika Zielińska
  • III m. duet – Agnieszka Laskowska/Aleksandra Lejeń
 
V Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego BYDGOSKIE RYTMY
  • I miejsce - SPID
  • III miejsce – SPID MINI
  • I m. solo – Kamil Daffe
  • I m. duet – Natalia Wierzbicka/Kamil Daffe
  • III m. duet – Sylwia Kosiorek/Marta Suwalska
  • V m. duet – Emilia Gromek/Monika Zielińska
 
XI Ogólnopolski Festiwal Tańca „O Puchar Kujaw i Pomorza” Białe Błota
  • II miejsce duet hip hop – Natalia Wierzbicka/Kamil Daffe
  • III miejsce solo hip hop – Kamil Daffe
  • V miejsce – SPID
 
I Turniej Tańca Nowoczesnego Lipno
  • Nagroda GRAND PRIX – SPID
  • I miejsce – SPID
  • II m. duet – Natalia Wierzbicka/ Kamil Daffe
  • IV m. duet – Marta Suwalska/ Sylwia Kosiorek
  • V m. duet – Ola Lejeń/ Agnieszka Laskowska
 
VII Ogólnopolski Festiwal Tańca Nowoczesnego TAN Bydgoszcz
  • I miejsce - formacja SPID
  • I m. solo - Kamil Daffe
  • II m. solo – Sylwia Kosiorek
  • II m. solo - Weronika Buchaniec
  • I m. duet – Natalia Wierzbicka/Kamil Daffe
  • II m. duet – Aleksandra Lejeń/ Agnieszka Laskowska
  • III m. duet – Emilia Gromek/ Monika Zielińska
  • III miejsce solo hip hop – Kinga Kołaczyńska
  • III miejsce solo hip hop – Daria Brudnicka
  • wyróżnienie solo hip hop – Michał Szmelc
 
IX Ogólnopolski Turniej Tańca „Nakielska Karuzela”
  • I miejsce - SPID
  • II miejsce - SPID1
  • I miejsce – SPID MINI
  • I m. solo – Kamil Daffe
  • II m. solo – Agnieszka Laskowska
  • II m. solo – Kinga Kołaczyńska
  • II m. solo – Weronika Buchaniec
  • I m. duet – Natalia Wierzbicka/Kamil Daffe
  • II m. duet Aleksandra Lejeń/Agnieszka Laskowska
 
Ogólnopolski Konkurs Tańca „Taneczne Miraże” Bydgoszcz
  • I miejsce - SPID

2008

Otwarte GRAND PRIX Polski Dance Września
  • II miejsce – SPID
 
III Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego BYDGOSKIE RYTMY
  • II miejsce – SPID
  • III miejsce – SPID
  • III m. solo – Weronika Konieczna
 
IX Ogólnopolski Festiwal Tańca „O Puchar Kujaw i Pomorza” Białe Błota
  • V miejsce - SPID
  • II miejsce solo – Marta Suwalska
 
Turniej Tańca Nowoczesnego Viernheim, Niemcy - 2003
  • I miejsce - SPID

NASI PARTNERZY: