Jesteś tutaj: Strona główna / Festiwal / VI OFRS / ELIMINACJE REGIONALNE / GDAŃSK


Podsumowanie eliminacji regionalnych VI OFRS w Gdańsku

Kategoria Miejsce Placówka Uczestnicy Repertuar
 MAŁA FORMA SCENICZNA I RECYTACJA
przedział wiekowy:
do lat 12
I Bydgoski Zespół Placówek Opiekuńczo – WychowawczychPlacówka Wielofunkcyjna w Bydgoszczy
  1. Klaudia Kujawa 6l.
  2. Martyna Strzelecka 9l.
  3. Mariusz Łubecki 9l.
  4. Adrian Góra 9l.
  5. Mikołaj Michalski 8l.
  6. Patrycja Chojnowska 
„Bajka o smutnym osiołku”
(mała forma sceniczna)
II Świetlica Środowiskowa „Caritas”przy ul. Przyjaciół Żołnierza 45 w Szczecinie Solo:
Oskar Majkrzak 8l.
„Auto Taty” W.Gajda
III Zespół Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych o nazwieOśrodek Wsparcia dla dzieci i młodzieży w Elblągu Solo:
Niedzielska Oliwia 7l.
„Lokomotywa” J.Tuwim
Wyróżnienie I Zespół Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych o nazwie Ośrodek Wsparcia dla dzieci i młodzieży w Elblągu Trio:
  1. Olbryś Wiktoria 11l.
  2. Wacławska Laura 11l.
  3. Murzynowski Marcin 12l.
„Żuraw i czapla” J.Brzechwa
(mała forma sceniczna)
Wyróżnienie II Rodzinny Dom Dziecka nr 2 w Poznaniu i młodzieży w Elblągu Trio:
  1. Marczak Paweł 10l.
  2. Caldarar Maria 12l.
  3. Brajerek Roksana 13l.
„Kopciuszek” W.Chotomska
(forma sceniczna) 
MUZYKA I Dom Dziecka w Trzemiętowie Solo:
Jaskot Ewelina 10l.
„Piosenka dla juniora i jego gitary”
Sł. Edward Stachura
Muz. K. Myszkowski
Akompaniament Leonard Luther - gitara
II Zespół Opiekuńczo – Wychowawczy „Wesoła Gromadka” w Kościerzynie Solo:
Pankonin Paulina 15l.
„Salva me” RBD
III Zespół Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych o nazwie Ośrodek Wsparcia dla dzieci i młodzieży w Elblągu Duet:
  1. Paczkowski Daniel 11l.
  2. Paczkowska Adela Jaśmina 14l.
„My cyganie” z repertuaru Don Wasyla
Wyróżnienie I Świetlica Młodzieżowa „Gniazdo” prowadzony przez Polskie Towarzystwo zapobiegania Narkomanii Oddział Terenowy w Gorzowie Wielkopolskim Duet „S.K.Y”:
  1. Tomicka Justyna 17l.
  2. Jandy Maksymiliana 17l.
„Nauczę cię żyć” z repertuaru zespołu „Friends”
Wyróżnienie II Placówka Wielofunkcyjna Dom dla dzieci i młodzieży „PROMYK” w Morągu Solo:
Wietecha Mirosława 14l.
„Razem sam na sam” z repertuaru Ewy Farnej
MAŁA FORMA SCENICZNA I RECYTACJA
przedział wiekowy:
powyżej 12
I Klub Wolontariusza „Gniazdo” prowadzony przez Polskie Towarzystwo zapobiegania Narkomanii Oddział Terenowy w Gorzowie Wielkopolskim Solo:
Serbakowska Katarzyna 18l.
„Raport z oblężonego miasta” Z. Herbert
II Świetlica Środowiskowa „Caritas”przy ul. Przyjaciół Żołnierza 45 w Szczecinie Solo:
Sala Kamila 15l.
„Wielkanocny pacierz” ks. J.Twardowski
III Zespół Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych o nazwieOśrodek Wsparcia dla dzieci i młodzieży w Elblągu  Solo:
Mikołajewska Katarzyna 17l.
„Łuskanie grochu” U.Kozioł
(mała forma sceniczna)
Wyróżnienie I Rodzinny Dom Dzieckaw Białogardzie i młodzieży w Elblągu  Solo:
Wojtach Alicja 15l.
Fragment prozy D.Terakowskiej „Poczwarka”
Wyróżnienie II Wielofunkcyjna Całodobowa Placówka Opiekuńczo – Wychowawcza w Elblągu Solo:
Bednarska Paulina 16l.
„Urszula Kochanowska” B.Leśmian młodzieży w Elblągu
TANIEC I Rodzinny Dom Dziecka w Ostrowcu Grupa „Skandi”:
  1. Szocik Monika 15l.
  2. Michajlicz Justyna 14l.
  3. Michajlicz Magda 16l.
  4. Nowosielska Ewa 14l.
  5. Lisowska Agnieszka 12l.
  6. Lisowska Karolina 12l.
  7. Lisowska Julia 10l.
Mix utworów:Pink „So what”Jessika Simmler “A baster windows”
II Placówka Wielofunkcyjna Dom dla dzieci i młodzieży„PROMYK” w Morągu Grupa “Black Girl”:
  1. Karpińska Alina 19l.
  2. Prajwocka Kinga 14l.
Styl: hip – hopMix utworów:Beenie Man „Gimme Gimme”The Far East movement „Girs on the dance floor“Major Lazer “Jump Up”
III Placówka Wielofunkcyjna Dom dla dzieci i młodzieży„PROMYK” w Morągu Grupa „Małolaty”:
  1. Rodziewicz Katarzyna 13l.
  2. Wietecha Mirosława 14l.
  3. Bartochowska Żaklina 16l.
  4. Prajwocka Kinga 14l.
Styl: hip – hop + disco-danceMix utworów:Survivor “Eye of the tiger”Missy Elliott “Ching-A-Ling”Pitbull feat Jump Smokers&Honorebel “Now you see it” itd.

NASI PARTNERZY: