Jesteś tutaj: Strona główna / Festiwal / VI OFRS / ELIMINACJE REGIONALNE / GLIWICE


Podsumowanie eliminacji regionalnych VI OFRS w Gliwicach

Kategoria Miejsce Placówka Uczestnicy Repertuar
 MAŁA FORMA SCENICZNA I RECYTACJA
przedział wiekowy:
do lat 12
I Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza Wsparcia Dziennego, Świetlica Środowiskowa w Międzyrzeczu Solo:
Janosz Weronika 12l.
„O Grzesiu kłamczuchu i jego cioci”  J. Tuwim
II Dzienny Ośrodek Socjoterapii RAFAEL w Kielcach Solo:
Śmiglarska Anna 10l.
„Pan Maluśkiewicz” J.Tuwim
III Dzienny Ośrodek Socjoterapii RAFAEL w Kielcach Solo:
Kozubek Sebastian 10l.
„Sum” J.Brzechwa
Wyróżnienie I Świetlica „Nadzieja” Opiekuńczo – Wychowawcza Wsparcia Dziennego w Jerzmanowicach Solo:
Piaśnik Monika 12l.
Fragment prozy „Ania z Zielonego Wzgórza”
MUZYKA I Dzienny Ośrodek Socjoterapii RAFAEL w Kielcach Solo:
Szewczyk Sylwia 14l.
„Jeśli tylko chcesz to mieć” O. Mowińska
II Świetlica „Nadzieja” Opiekuńczo – Wychowawcza Wsparcia Dziennego w Jerzmanowicach Solo:
Piaśnik Monika 12l.
„Laleczka z saskiej porcelany”
III Świetlica Środowiskowa w Myszkowie Duet:
  1. Dubniewicz Agnieszka 13l.
  2. Dubniewicz Weronika 14l.
„Dwie bajki” Doda
Wyróżnienie I Świetlica „Nadzieja” Opiekuńczo – Wychowawcza Wsparcia Dziennego w Jerzmanowicach Solo:
Śladowski Piotr 15l.
„Biały Krzyż”
K. Klenczon
MAŁA FORMA SCENICZNA I RECYTACJA
przedział wiekowy:
powyżej 12
I Dzienny Ośrodek Socjoterapii RAFAEL w Kielcach Solo:
Zagórska Wiktoria 13l.
„Ja przebaczam”
M. Nawrocka
II Świetlica Dziecięco – Młodzieżowa przy Parafii św. Urszuli Ledóchowskiej w Częstochowie Grupa „Victum”:
  1. Iga Zalewska 11l.
  2. Katarzyna Chlastacz 13l.
  3. Ewelina Gąstkowska 15l.
  4. Anna Piekarska 15l.
  5. Monika Piekarska 16l.
EpikaTaniec współczesny
„Kuszenie Anioła”
(mała forma sceniczna)
III Świetlica „Nadzieja” Opiekuńczo – Wychowawcza Wsparcia Dziennego w Jerzmanowicach Solo:
Pogan Elżbieta 15l.
„Niepewność”
A. Mickiewicz
Wyróżnienie I Świetlica „Nadzieja” Opiekuńczo – Wychowawcza Wsparcia Dziennego w Jerzmanowicach Solo:
Piotr Śladowski 15l.
„Śpieszmy się kochać ludzi”J. Twardowski
Wyróżnienie II Świetlica Dziecięco – Młodzieżowa przy Parafii św. Urszuli Ledóchowskiej w Częstochowie Grupa „Victum II”:
  1. Karolina Tomczyk 10l.
  2. Julia Jastrzębska 11l.
  3. Edyta Adamczyk 13l.
  4. Katarzyna Piątkowska 16l.
  5. Paulina Mąka 14l.
US5 „Just becouse of you” „Wampiry” Taniec współczesny (mała forma sceniczna)
TANIEC I Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza Wsparcia Dziennego, Świetlica Środowiskowa w Międzyrzeczu Solo:
Zabłocki Dawid 15l.
Break dance
II Ochronka Charytatywna przy Bazylice N.M.P. w Piekarach Śląskich Zespół „Bumba”:
  1. Derlek Pamela 17l.
  2. Kalicki Artur 15l.
  3. Malinowska Wanesa 12l.
  4. Wrbniak Tomek 14l.
Taniec współczesny + hip hop do mixu utworów
III Świetlica bł. Edmunda Bojanowskiego w Knurowie Grupa „Światełko”:
  1. Mazur Natalia 10l.
  2. Wrębiak Monika 10l.
  3. Sałyga Katarzyna 10l.
  4. Otremba Jagoda 10l.
  5. Borowczak Dominika 10l.
  6. Bałkiewicz Daria 11l.
Walc łyżwiaży
Wyróżnienie I Świetlica Dziecięco – Młodzieżowa przy Parafii  św. Urszuli Ledóchowskiej w Częstochowie GrupaVictum ”:
  1. Zalewska Iga 11l.
  2. Jastrzębska Julia 11l.
  3. Mąka Paulina 14l.
  4. Gątkowska Ewelina 15l.
  5. Piekarska Anna 15l.
  6. Piekarska Monika 16l.
Taniec współczesny do utworu „Ride it” Jay Sean
Wyróżnienie II Dom Dziecka w Głogówku Grupa:
  1. Avecisian Arman 13l.
  2. Korzentowska Denis 13l.
Break dance„Słońca łan” Jamalkiej

NASI PARTNERZY: