Jesteś tutaj: Strona główna / Warsztaty / WARSZTATY 2016 / KADRA / JOANNA SADŁOWSKA

 
JOANNA SADŁOWSKA

Magister filologii polskiej, animator kultury, aktorka, skrzypaczka. Jej Alma Mater jest Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, ukończyła również toruńskie  Studium Edukacji i Praktyk Teatralnych przy teatrze Zaczarowany Świat, a także studia podyplomowe na Uniwersytecie Wrocławskim w zakresie dziennikarstwa i PR. Jest absolwentką klasy skrzypiec prof. Dominika Rutkowskiego  Zespołu Szkół Muzycznych II stopnia im.  F. Nowowiejskiego w Szczecinie.
Od 2006 roku jest nauczycielem języka polskiego i angielskiego, obecnie w Szczecinie w VII Liceum Ogólnokształcącym im. K. K. Baczyńskiego i w Gimnazjum nr 27 im. gen. F. Sosabowskiego, w których prowadzi młodzieżowe grupy artystyczne.
Od 2010 roku pracuje jako aktorka w szczecińskim Teatrze „nie ma” pod dyrekcją Tatiany Malinowskiej Tyszkiewicz, w latach 2007-2009 była aktorką teatru lalek Zaczarowany Świat i Otwartej Sceny Alternatywnej pod dyrekcją Emilii Betlejewskiej, a także członkinią zespołu tańca współczesnego pod kierunkiem Marty Zawadzkiej. Prowadzi teatralną działalność edukacyjną – jest liderem projektu warszawskiego Instytutu Teatralnego im. Z. Raszewskiego „Teatroteka Szkolna” na obszarze województwa zachodniopomorskiego.
 

NASI PARTNERZY: