Jesteś tutaj: Strona główna / Strona główna / KONKURSY / KONKURS WIELKANOCNY

 
WIELKANOCNY KONKURS W DOMU EDUKACYJNO- KULTURALNYM REGNUM- STWÓRZ SWOJĄ KARTKĘ WIELKANOCNĄ I WYGRAJ ATRAKCYJNE NAGRODY!

W dobie elektroniki i internetu niestety niewiele osób wysyła kartki świąteczne. Dlaczego by tego nie zmienić? Szczególnie, jeżeli kartki będą wykonane przez Twoje dziecko.

Dom Edukacyjno- Kulturalny Regnum pragnie kultywować nieco zapomnianą tradycję i już dziś zaprasza do udziału w konkursie „Moja wielkanocna kartka”! Konkurs przewidziany jest dla dzieci od 1,5 do 12 lat, z podziałem na 4 kategorie wiekowe (dzieci do 3 roku życia mogą wykonać pracę z rodzicem). Zadaniem uczestników będzie wykonanie kartki wielkanocnej dowolną techniką plastyczną. Prace muszą mieć wymiar od A5 do A4. Do prac konkursowych należy dołączyć kartę zgłoszeniową (do pobrania ze strony internetowej).
Na prace konkursowe czekamy od 14 do 23 marca w siedzibie DEK Regnum przy ul. A.G. Siedleckiego 12 (budynek Przedszkola Niepublicznego Przedszkolna Chatka). Można je dostarczyć osobiście lub pocztą.*
Dla zwycięzców przewidziane atrakcyjne nagrody: karnety na grupowe zajęcia w DEK Regnum, książki i bony do Rodzinnej Kawiarni Kogel Mogel!
Uwaga! O zwycięzcach konkursu zdecydują nasi Fani na facebooku!
Szczegółowy regulamin dostępny w biurze DEK Regnum oraz na stronie internetowej w zakładce „KONKURSY”: http://www.nowe-pokolenie.pl//o-regnum
Dla kogo: dzieci od 2 do 12 lat
Gdzie: Dom Edukacyjno- Kulturalny Regnum, ul. A. G. Siedleckiego 12 (budynek Przedszkola Niepublicznego Przedszkolna Chatka)
Termin: 14-23 marca 2016
 

  
*Uwaga! Decyduje data dostarczenia pracy do siedziby organizatora. 

NASI PARTNERZY:

PARTNERZY MEDIALNI: