Jesteś tutaj: Strona główna / Strona główna / BEZPŁATNE ZAJĘCIA / 2016 / 2017 / LISTOPAD 2016

 
BEZPŁATNE ZAJĘCIA

LISTOPAD 20162 LISTOPADA, ŚRODA

Zajęcia taneczne

Twoje dziecko to urodzony tancerz? Uwielbia muzykę i ruch? Nasze zajęcia są dla niego najlepszym rozwiązaniem!

O tańcu powiedziano już chyba wszystko. To wspaniała forma aktywności dla każdego, niezależnie od wieku! Nie tylko poprawia kondycję, ale także pomaga rozładować napięcie i uczy dyscypliny. Pytanie od kiedy zacząć szlifowanie umiejętności tanecznych u dzieci? Od najwcześniejszych lat! Prowadzimy zajęcia w trzech grupach wiekowych: 3-4 lata, 5-6 i 7-12 (mamy wolne miejsca w najmłodszej i najstarszej grupie)
 
Zapraszamy do dwóch grup wiekowych: dzieci 7-12 lat (2 listopada, godz. 16:00) i 3-4 lata (8 listopada, godz. 16:00)
Koszt: BEZPŁATNE
* Uwaga! Jedna osoba może uczestniczyć tylko raz w tych samych zajęciach w ramach oferty bezpłatnej.
 
 
 
  
Hip hop dla dorosłych

Dom Edukacyjno- Kulturalny Regnum nie zapomina o osobach dorosłych. Dla Was również mamy bezpłatne zajęcia taneczne! Jeżeli lubisz intensywny ruch, zapisz się na bezpłatne zajęcia Hip Hop!

Taniec jest doskonałym sposobem na spędzenie jesiennego popołudnia. Wyzwala mnóstwo energii i oddziałuje na wszystkich uczestników przez swój rytm i melodię, pozwala przeżyć muzykę nie tylko słuchowo, lecz i ciałem. Dobrze dobrana i zespolona muzyka z ruchem działa na ćwiczących ożywiająco, zaspokaja potrzebę ruchu, odprężenia, ekspresji i potrzeby tworzenia. Jest sposobem na aktywną formę spędzenia wolnego czasu. Zatem.. zabierz z sobą wygodny strój, wodę, uśmiech, przyjdź i dołącz do nas w rytmie hip hopu! Taniec angażuje pracę wszystkich najważniejszych mięśni, a przy tym z pewnością każdy będzie mógł się wyluzować i poczuć jak prawdziwy hiphopowiec opowiadający tańcem swoją historię życia ;)
Przyjdź, sprawdź i dopiero oceń!

Dla kogo:
osoby dorosłe
Godzina: 17:00
Koszt: BEZPŁATNE
* Uwaga! Jedna osoba może uczestniczyć tylko raz w tych samych zajęciach w ramach oferty bezpłatnej
 

 
 
3 LISTOPADA (CZWARTEK)

Rytmika

Byliście już na zajęciach rytmiki w Domu Edukacyjno- Kulturalnym Regnum? Jeśli nie, teraz jedyna okazja do udziału w BEZPŁATNEJ wejściówce!

Zajęcia dla dzieci w wieku 1,8 do 3 lat poprawiają przede wszystkim koordynację ruchową dzieci. Wspomagają i stymulują ich wszechstronny rozwój. Ponadto rozwijają pamięć słuchową i wzrokową oraz uczą poczucia rytmu. Jeśli chcesz spędzić czas z dzieckiem na zabawie, a przy okazji wpłynąć na jego rozwój zajęcia z rytmiki będą dla Was najlepszym rozwiązaniem.

Dla kogo:
dzieci 1,8-3 lata z rodzicem
Godzina: 16:45
Koszt: BEZPŁATNE
* Uwaga! Jedna osoba może uczestniczyć tylko raz w tych samych zajęciach w ramach oferty bezpłatnej.
 

 
Kreatywna plastyka dla smyka

Twoje dziecko jest ciekawe świata, lubi zabawę kolorami i kształtami? Jeśli tak to mamy dla niego ciekawą propozycję spędzania czasu wolnego! Kreatywna plastyka dla smyka to zajęcia skierowane do wszystkich dzieci w wieku od 4 do 6 lat, które chcą rozwijać swój talent artystyczny.

Podczas naszych zajęć rozbudzimy w Twoim dziecku wyobraźnię, poruszymy zasoby jego kreatywności, poćwiczymy sprawność manualną, pobudzimy wrażliwość plastyczną. Pozna różne techniki plastyczne min. Orgiami, rzeźbę, malowanie farbami, pastelami, wycinanie, wyklejanie, wydzieranie i wiele, wiele innych. Czas spędzony na zajęciach dostarczy dziecku wielu pozytywnych emocji i wspaniałej zabawy!
 Serdecznie zapraszamy!

Dla kogo:
dzieci od 4 do 6 lat
Godzina: 17:00-17:45
Koszt: BEZPŁATNE
* Uwaga! Jedna osoba może uczestniczyć tylko raz w tych samych zajęciach w ramach oferty bezpłatnej.
 
 

 
Taniec z dzieckiem w chuście

Lubisz taniec, ale nie chcesz zostawiać swojego Maluszka w domu? Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Już dziś zapisz się na zajęcia taniec z dzieckiem w chuście! To świetna okazja do spędzenia cudownego czasu z dzieckiem, zadbania o swoją figurę i poznania nowych osób.

Chustowanie niewątpliwie pomaga w budowaniu więzi między mamą a niemowlakiem. Rytmiczne kołysanie tuż przy ciele matki pomaga dziecku zasnąć, zrelaksować się i wyciszyć. Może działać kojąco przy ząbkowaniu i innych dolegliwościach, przypominając niemowlęciu spokojny czas ciąży. Nasze zajęcia mają też szereg plusów dla samej mamy. To świetny sposób na powrót do formy po ciąży i porodzie. Wspólne poruszanie się w rytm muzyki wzmacnia mięśnie i pomaga w zrzucaniu zbędnych kilogramów.
Zajęcia trwają 60 minut, a pierwszy kwadrans przeznaczony jest na przygotowanie rodzica i dziecka do zajęć – przewinięcie, nakarmienie, chustowanie. Mamy, które nie potrafią jeszcze chustować maleństwa w tym czasie będą miały okazję się tego nauczyć.
Zajęcia odbywają się co tydzień, a prowadzone są przez dyplomowaną instruktorkę i mamę dwójki dzieci – Emilię Rona-Biały. Zapraszamy!

Dla kogo:
mamy z dziećmi do 12 miesięcy 
Termin: 03.11.2016  (czwartek)
Godzina: 18:00-19:00
Koszt: UWAGA!!! Tylko w ten dzień możliwość skorzystania z promocyjnej ceny – 10 zł za jedne zajęcia (cena regularna to 25zł)
* Uwaga! * Z wejściówki można skorzystać tylko raz, kolejne wejścia na zajęcia wyłącznie po podpisaniu umowy
 
 
 
 
7 LISTOPADA, PONIEDZIAŁEK

Dogoterapia

Czy Twoje dziecko lubi psy? A może chcesz, żeby nauczyło się zabaw z czworonożnym przyjacielem? Przyjdź na zajęcia dogoterapii do Domu Edukacyjno- Kulturalnego Regnum!

Chyba nie musimy nikogo przekonywać, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka. Głównym celem naszych zajęć jest tu dobra zabawa i sprawianie radości dzieciom. Przy okazji zajęcia tego typu pozwalają  przełamać lęki w kontaktach z otoczeniem, stymulują rozwój zmysłów i postrzegania, pozwalają oderwać się od otaczającej rzeczywistości. Czworonóg często ośmiela dzieci wycofane, nieśmiałe, a uspakaja i wycisza te nadmiernie pobudzone.   Zapraszamy dzieci od 3 do 6 roku życia. Przyjdź – pogłaskaj. Twój przyjaciel już tu czeka.
Dzieci mogą uczestniczyć w zajęciach samodzielnie lub z rodzicem
Serdecznie zapraszamy!

Dla kogo:
dzieci od 3 do 6 lat
Godzina: 16:00-16:30
Koszt: 20 zł


 
 
Muzyczne zabawy z Petronelą

Poznaliście już naszą wesołą Petronelę? Nie? Koniecznie trzeba to zmienić! Zapraszamy na bezpłatne zajęcia muzyczne z Petronelą, na których Ty i Twoje dziecko przeniesiecie się do świata radosnej zabawy.

Zajęcia przeznaczona dla dzieci w wieku 12-20 miesięcy.  Stawiać tu będziemy wspólnie pierwsze kroki nie tylko w świecie muzyki. Dzieci z rodzicami będą mieć okazję do wspólnego muzykowania, grając na prostych instrumentach, czy też wspólnie rytmizując wierszyki i powiedzenia. Nie zabraknie również relaksujących i wyciszających zabaw. W naszej  zabawie opiekun dziecka nie będzie tylko biernym obserwatorem, a aktywnym uczestnikiem .

Dla kogo:
dzieci od 12 do 20 miesięcy z rodzicem 
Godzina: 17:00-17:45
Koszt: BEZPŁATNE
* Uwaga! Jedna osoba może uczestniczyć tylko raz w tych samych zajęciach w ramach oferty bezpłatnej.
 
 
 
  
Aktywna Mama - fitness dla mamy z dzieckiem

Co robić w deszczowy dzień z aktywnym przedszkolakiem? Przyjść na bezpłatne zajęcia Aktywna Mama, czyli fitness dla mamy i dziecka! Takie rzeczy tylko w Domu Edukacyjno- Kulturalnym Regnum!

Wspólne zajęcia fizyczne mamy i dziecka to wspaniały pomysł. Spędzasz czas ze swoim maluchem i jednocześnie wykonujesz ćwiczenia fizyczne, które pomogą Ci w utrzymaniu pięknej figury i kondycji . A Twoje dziecko nauczy się, że aktywność fizyczna jest doskonałym sposobem na spędzenie wolnego czasu!

Dla kogo:
dzieci od 4 do 6 lat z mamą
Godzina: 17:30- 18:15
Koszt: BEZPŁATNE
* Uwaga! Jedna osoba może uczestniczyć tylko raz w tych samych zajęciach w ramach oferty bezpłatnej.
 
 
 
  
8 LISTOPADA, WTOREK

Karate dla dzieci w wieku 4-6

Jeśli Twoje dziecko rozpiera energia, a nie masz pomysłu jak ją spożytkować to zajęcia karate będą dla niego odpowiednie. Zapraszamy na bezpłatne zajęcia do Domu Edukacyjno- Kulturalnego Regnum!
 
Trening karate wyrabiając siłę wewnętrzną u ćwiczących, podwyższa ich wartość i samoocenę w podejmowaniu decyzji w różnych sytuacjach życiowych. Trening karate  wyrabia u ćwiczących takie cechy charakteru, które są niezbędne młodzieży szkolnej tj. pokorę,  samodyscyplinę, upór w dążeniu do celu i kształtuję autorytety.
 
Dla kogo: dzieci od 4 do 6 lat
Godzina: 16:45-17:30
Koszt: BEZPŁATNE
* Uwaga! Jedna osoba może uczestniczyć tylko raz w tych samych zajęciach w ramach oferty bezpłatnej.
 
 

 
Gordonki

Mamo, Tato! Na pewno lubisz zabawy ze swoim Maluszkiem i dbasz o jego wszechstronny rozwój. Dlatego właśnie Ciebie i Twoje dziecko chcemy zaprosić na zajęcia Gordonki!

Zajęcia adresowane są do rodziców, którym zależy na rozwijaniu zdolności muzycznych swojego dziecka oraz uwrażliwianiu maluchów na piękno i bogactwo muzyki. Korzyści wynikające z tych zajęć to m.in.  rozwijanie lewej półkuli mózgu, odpowiadającej za koncentrację uwagi,  rozwijanie dużej motoryki ciała, kształtowanie kreatywności dziecka i przede wszystkim radość ze wspólnych doświadczeń muzycznych. To będzie wspaniałe popołudnie!

Dla kogo:
dzieci od 6 do 12 miesięcy z rodzicem
Godzina: 17:00-17:30
Koszt: 17 zł
 
 
 
  
9 LISTOPADA, ŚRODA

Metoda Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne

Mamo, Tato! Masz poczucie, że spędzasz za mało czasu ze swoim dzieckiem? Chcesz uczestniczyć w zajęciach, które zbliżą Was do siebie i poprawią Wasze więzi? Koniecznie zapisz się na BEZPŁATNE zajęcia z Metody Ruchu Rozwijającego do Domu Edukacyjno- Kulturalnego Regnum!

Zajęcia obejmują szereg ćwiczeń ruchowych dla przedszkolaków, dzieci wczesnoszkolnych oraz rodziców, które są dobrą zabawą, wyzwalają naturalne zachowania, przynoszą radość i poczucie harmonii z innymi, wzmacniają poczucie bezpieczeństwa i pewności siebie. Główne cele metody W. Sherborne to zaspokajanie potrzeby ruchu, potrzeby odprężenia, potrzeby ekspresji i potrzeby tworzenia. Zajęcia mają na celu zwiększenie poczucia bliskości dzieci, przynależności, zwiększenie świadomości przestrzeni i działania w niej.

Dla kogo:
dzieci od 4 do 6 lat z rodzicem
Godzina: 17:00-17:45
Koszt: BEZPŁATNE
* Uwaga! Jedna osoba może uczestniczyć tylko raz w tych samych zajęciach w ramach oferty bezpłatnej.
 
 
 
 
10 LISTOPADA, CZWARTEK

Zajęcia artystyczne Barwne Nutki

Droga Mamo! Twój maluch uwielbia zabawy plastyczne? Jesteś przekonana, że w przyszłości będzie znanym artystą? Przyjdź do Domu Edukacyjno- Kulturalnego Regnum na bezpłatne zajęcia artystyczne i jeszcze bardziej rozbudź jego talent!

Zajęcia artystyczne Barwne Nutki to wspólne poznawanie świata, twórcze i edukacyjne zabawy połączone z elementami plastyki i muzyki. Zajęcia są świetnym sposobem na rodzinne zabawy. Pozytywnie nastroją dzieci i rodziców i pozwolą zwalczyć jesienną nudę.

Dla kogo:
dzieci od 2 do 3 lat z rodzicem
Godzina: 17:00-17:45
Koszt: BEZPŁATNE
* Uwaga! Jedna osoba może uczestniczyć tylko raz w tych samych zajęciach w ramach oferty bezpłatnej.
 
 
 
 
Gimnastyka dla seniora

Brakuje Ci czasu na ćwiczenia? Chcesz poprawić swoją kondycję i zadbać o zdrowie? Przyjdź na BEPŁATNE zajęcia gimnastyki dla seniora do Domu Edukacyjno- Kulturalnego Regnum

Wszyscy wiedzą, że ćwiczenia fizyczne są bardzo ważne dla naszego zdrowia i nie powinniśmy ich zaniedbywać na każdy6m etapie naszego życia. Ćwiczenia są tak dobrane, że każdy będzie z nich czerpał maksimum przyjemności.

Dla kogo:
osoby dorosłe
Godzina: 17:00-17:50
Koszt: BEZPŁATNE
* Uwaga! Jedna osoba może uczestniczyć tylko raz w tych samych zajęciach w ramach oferty bezpłatnej.
 
 
 
  
16 LISTOPADA, ŚRODA

Zajęcia taneczno- ruchowe „Zumbiczki” dla dzieci w wieku 4-6 lat

Twoje dziecko kocha taniec i do każdej usłyszanej piosenki energicznie podskakuje? Zapisz je na pierwsze bezpłatne zajęcia do grupy „Zumbiczki”! Dobra zabawa gwarantowana!

Jak zmieścić maximum zabawy, śmiechu i ruchu w 45 minutach? Tylko na naszych zajęciach! Zumbiczki to zajęcia ruchowe zawierające  w sobie elementy tańca i aerobiku. Energiczna muzyka pobudzi do działania każdego przedszkolaka i wprowadzi go w radosny nastrój. Nasze zajęcia promują zdrowy tryb życia u dzieci i uczą szacunku, pracy zespołowej, odpowiedzialności i zaufania. Podczas zajęć dzieci uczą się tańca, koordynacji oraz równowagi.

Dla kogo:
dzieci od 4 do 6 lat
Godzina: 17:00-17:45
Koszt: BEZPŁATNE
* Uwaga! Jedna osoba może uczestniczyć tylko raz w tych samych zajęciach w ramach oferty bezpłatnej.
 
 
 

NASI PARTNERZY:

PARTNERZY MEDIALNI: