Jesteś tutaj: Strona główna / Festiwal / VI OFRS / ELIMINACJE REGIONALNE / ŁÓDŹ


Podsumowanie eliminacji regionalnych VI OFRS w Łodzi

Kategoria Miejsce Placówka Uczestnicy Repertuar
MAŁA FORMA SCENICZNA I RECYTACJA
przedział wiekowy:
do lat 12
 
I Dom Dziecka w Strobowie Solo:
Jaworski Janusz 11l.
„Żaba” Jan Brzechwa
II Integracyjny Dom Dziecka „Paulinka” we Włocławku Solo:
Kowalewska Natalia 11l.
„Wędrówka” Danuta Wawiłow
III Dom Dziecka pod nazwą Ochronka Towarzystwa Pomocy im. Brata Alberta w Stalowej Woli Solo:
Dolińska Wiktoria 8l.
„Gniew”
Wyróżnienie I Świetlica Środowiskowa dla dzieci i młodzieży „Przystanek Edukacja” w Łowiczu Solo:
Płatek Ewa 10 l.
„Ptasie radio” Julian Tuwim
Wyróżnienie II Wielofunkcyjna Placówka Opiekuńczo – Wychowawcza w Bierutowie Solo:
Beer Adrianna 12 l.
„Ada, tak nie wypada” Jerzy Szczerba
MUZYKA  I Środowiskowe Ognisko Wychowawcze Towarzystwa Przyjaciół Dzieci przy Radzie Sołeckiej w Międzywodziu Solo:
Estera Donart 7 l.
„Kolorowy wiatr” z bajki „Pocahontas” –Edyta Górniak
II Wielofunkcyjna Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza w Bierutowie Solo:
Biegańska Agnieszka 17 l.
„Groszki i róże” Ewa Demarczyk
III Dom Dziecka pod nazwą Ochronka Towarzystwa Pomocy im. Brata Alberta w Stalowej Woli Solo:
Doliński Krystian 10 l.
„Zimny drań”
Wyróżnienie I Ośrodek Interwencyjno – Socjalizacyjny w Bełchatowie Solo:
Binek Beata 16 l.
„Moje serce to jest muzyk” Ewa Bem
Wyróżnienie II Katolicka Świetlica Profilaktyczno – Wychowawcza „Oratorium” w Przemyślu Solo:
Sylwia Kość 13 l.
„Kolorowy wiatr” z bajki „Pocahontas” – Edyta Górniak
Wyróżnienie III Dom Dziecka w Strobowie Solo:
Dembowski Dawid 17l.
„Wielka miłość”
Seweryn Krajewsk Międzywodziu
MAŁA FORMA SCENICZNA I RECYTACJA
przedział wiekowy:
powyżej 12
I Wielofunkcyjna Placówka Opiekuńczo – Wychowawcza w Bierutowie Solo:
Jędrczak Jakub 13 l.
„Bezludna wyspa” Jerzy Szczerba
II Integracyjny Dom Dziecka „Paulinka” we Włocławku Solo:
Świeczkowska Anna 17 l.
„Hymn o miłości” św. Pawła Apostoła Międzywodziu
III Świetlica Środowiskowa, Stowarzyszenie „Przymierze Rodzin”w Rawie Mazowieckiej Solo:
Stańczak Magdalena 15 l.
„Spieszmy się kochać” ks. Jan Twardowski
Wyróżnienie I Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza „Tęcza” w Kutnie Solo:
Walczak Klaudyna 16l.
„Jeżeli gdzieś jest niebo” Agnieszka Osiecka
Wyróżnienie II Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza „Tęcza” w Kutnie Solo:
Kujawa Marta 17 l.
„Mój wymarzony wychowawca czyli 10 przykazań do ...”
TANIEC I Środowiskowe Ognisko Wychowawcze Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Maszewie „Made to battle”
  1. Paulina Szczęsna 18l.
  2. Justyna Szczęsna 16l.
  3. Magdalena Majewska 17l.
  4. Grzegorz Sokulski 26l.
  5. Dawid Burzyński 16l.
  6. Marek Karpiński 18l.
  7. Małgorzata Marko 15l.
  8. Michał Grzanka 17 l.
Mix utworów:
  1. Redman – “Smash sumpthin”
  2. Billy Brown -  Album: Get wkd, “track 07”
  3. Dj Pablo – “B.Boys war II”
  4. Nieznany wykonawca
  5. Jay Rock i  Jackebeatz – “Who”
  6. Michael Jackson – “Jam”
  7. Fat Boyslim – “Right here, Right now”
  8. Queen – “We are the champion”
II Dom Dziecka w Strobowie Solo:
Ireneusz Rolewski 16l.
Elektro boogie
III Dom Dziecka nr 1 im. J.Krasickiego w Łodzi Międzywodziu Solo:
Arekadiusz Kluska 14l.
Elektro boogie
Wyróżnienie I Świetlica Środowiskowa, Stowarzyszenie „Przymierze Rodzin”
w Rawie Mazowieckiej
Solo:
Kornelia Banasiak 12l.
Styl tańca: Dance„If you see” Britney Spears
Wyróżnienie II Ośrodek Interwencyjno- Socjalizacyjny w Bełchatowie Solo:
Beata Binek 16l.
Taniec hip-hop, dance hall oraz capoeira do mixu utworów.
Wyróżnienie III
Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza „Tęcza” w Kutnie Solo:
Klaudyna Walczak 16l.
Układ taneczny pt. „Pełnia księżyca” do podkładu „Addicted” Kelly Clarkson

NASI PARTNERZY: