Jesteś tutaj: Strona główna / Warsztaty / WARSZTATY 2016 / KADRA / MONIKA WIERZBICKA

 
MONIKA WIERZBICKA

Tancerka turniejowa, zrzeszona w Polskiej Federacji Tańca, choreograf, pedagog, animator zabaw dla dzieci, studentka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy na wydziale Pedagogiki i Psychologii.
 
Przygodę z tańcem rozpoczęła mając 11 lat, kiedy to mama zapisała ją i jej młodszą siostrę na zajęcia wokalno - taneczne. Na początku był to taniec nowoczesny DISCO DANCE, w którym czuła się doskonale i zdobywała laury w kategoriach solo, duet oraz formacji. Z czasem jednak, siostry poszły w kierunku HIP HOP, który do dziś gości w ich sercach. Systematycznie szkoli się wraz z zespołem SPID, Stylers Dance Studio w MDK 5 na warsztatach z różnych dziedzin tanecznych.
Ma na swoim koncie wiele sukcesów na Mistrzostwach Polski oraz Międzynarodowych i Ogólnopolskich Turniejach Tańca Nowoczesnego.
Obecnie jest nauczycielem tańca ponad trzydziestu tancerzy, choreografem początkujących grup tanecznych STYLERS DANCE STUDIO przy Młodzieżowym Domu Kultury nr 5 w Bydgoszczy. Prowadząc zajęcia taneczne skupia się nie tylko na technice, ale także na czerpaniu ogromnej radości z pasji, jaką jest taniec. Ważne jest dla niej przekazanie energii i miłości do tańca młodych tancerzom rozpoczynającym z nim przygodę.
 
Z zawodu jest nauczycielem dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Kocha tańczyć, trenować oraz pracować z dziećmi i młodzieżą.
 
Osiągnięcia taneczne:
  • Tytuł Mistrza Europy 2016 Federacji WADF dla formacji SPID
  • Tytuł Vice Mistrza Polski 2016 Federacji WADF dla formacji SPID
  • Tytuł Mistrza Europy 2016 Federacji WADF dla formacji SPID
  • Tytuł Mistrza Polski 2015 Federacji WADF dla formacji SPID
  • nominacja do kadry narodowej na MISTRZOSTWA EUROPY i ŚWIATA 2014 w kat. miniformacja i formacja SPID
  • Finaliści i półfinaliści Mistrzostw Europy i Świata (2013, 2014)
  • Zdobywcy PUCHARU POLSKI 2013 i 2014 SPID
  • 5-krotne GRAND PRIX turnieju dla formacji tanecznych STYLERS DANCE STUDIO 
 

NASI PARTNERZY: