Jesteś tutaj: Strona główna / Strona główna / OSIĄGNIĘCIA


Osiągnięcia uczestników DEK „REGNUM”

Uczestnicy zajęć popołudniowych brali udział w różnych konkursach, w których niejednokrotnie osiągali sukcesy:
 
  • Julia Mroczkowska - III miejsce w konkursie plastycznym „Mój ukochany Miś”, organizator: Przedszkole Niepubliczne „Misiolandia”
  • Agata Nowosielska – wyróżnienie w kategorii 5-6 lat w II Powiatowych Konfrontacjach Tanecznych Przedszkolaka „Magiczne Pantofelki”, organizator: Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 Zespół Szkół i Placówek nr 1,
  • Zespół „Marionetki” - III miejsce w kategorii 5-6 lat w II Powiatowych Konfrontacjach Tanecznych Przedszkolaka „Magiczne Pantofelki”, organizator: Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 Zespół Szkół i Placówek nr 1,
  • Julia Mroczkowska – dyplom za udział w konkursie plastycznym pt. „Prawa dziecka w oczach dziecka”, organizator: Przedszkole nr 49,
  • Julia Stasiak – dyplom za udział w konkursie plastycznym pt. „Prawa dziecka w oczach dziecka”, organizator: Przedszkole nr 49,
  • Paweł Gółkowski – dyplom za udział w Międzyprzedszkolnym Przeglądzie Piosenki Angielskiej „Magic Songs”, organizator: Przedszkole „Promyczek”,
  • Jakub Zagórski – dyplom za udział w Międzyprzedszkolnym Przeglądzie Piosenki Angielskiej „Magic Songs”, organizator: Przedszkole „Promyczek”,
  • Agata Nowosielska – dyplom za udział w Międzyprzedszkolnym Przeglądzie Piosenki Angielskiej „Magic Songs”, organizator: Przedszkole „Promyczek”,
  • Antonina Muszyńska – dyplom za udział w Międzyprzedszkolnym Przeglądzie Piosenki Angielskiej „Magic Songs”, organizator: Przedszkole „Promyczek”,
  • Antonina Muszyńska -  za wspaniałe wykonanie pracy plastycznej na konkurs „Moje miasto w kolorach wiosny”, organizator: Przedszkole Niepubliczne „Panda”,
  • Julia Mroczkowska – I miejsce w konkursie na największego EKO – ZAJĄCA, organizator Fundacja „Wiatrak”,
  • Maja Mroczkowska – I miejsce w konkursie na największego EKO – ZAJĄCA, organizator Fundacja „Wiatrak”,
  • Konkurs plastyczny „Mój ukochany Miś” organizowany przez Przedszkole Niepubliczne „Misiolandia” – wyróżnienie dla Agaty Nowosielskiej
  • Konkurs taneczny pn.: „Jesień, czyli o tej porze roku tancerze nie siedzą z boku” organizowany prze Szkołę Podstawową nr 63 – wyróżnienie dla zespołu „Przedszkolna Chatka”
  • Międzyszkolny Konkurs Kolęd organizowany przez Szkołę Podstawową nr 46 w Bydgoszczy im. Unii Europejskiej – I miejsce zajęła Katarzyna Krajewska (sekcja muzyczna);
  • Międzyszkolny Konkurs Kolęd organizowany przez Szkołę Podstawową nr 46 w Bydgoszczy im. Unii Europejskiej – III miejsce zajęła Maja Przybylska (sekcja muzyczna);
  • IV Międzyszkolny Festiwal Piosenki Polskiej (repertuar „Czerwonych Gitar”) organizowany przez Szkołę Podstawową nr 38 im. Zdobywców Wału Pomorskiego w Bydgoszczy – GRAND PRIX zajęła Katarzyna Krajewska (sekcja muzyczna);
  • IV Międzyszkolny Festiwal Piosenki Polskiej (repertuar „Czerwonych Gitar”) organizowany przez Szkołę Podstawową nr 38 im. Zdobywców Wału Pomorskiego w Bydgoszczy – I miejsce zajęła Maja Przybylska (sekcja muzyczna);
  • X edycja Konkursu plastyczno – literackiego „Bydgoszcz – piórem i pędzlem malowana” dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Bydgoszczy Rafała Bruskiego, organizowany przez Zespół Szkół nr 22, KPCEN, Szkołę Podstawową nr 58 - udział uczestników sekcji plastycznej;
  • Konkurs Młodych Talentów organizowany przez Zespół Szkół nr 28 z Bydgoszczy – wyróżnienie w kategorii śpiew (klasy I – III) zdobyła Maja Przybylska (sekcja muzyczna).
  • Konkurs plastyczny: „Bydgoszcz, jakiej nie znamy” zorganizowany z okazji otwarcia „GALERII na OPAK” przez ZS nr 30 w Bydgoszczy (31.05.2010r.) - I miejsce zajęła Katarzyna Krajewska (sekcja plastyczna), a wyróżnienie otrzymała Jolanta Krawczyk (sekcja plastyczna);
  • Konkurs plastyczny „Z ekologią bez granic” Temat: Woda to życie. Konkurs zorganizowany przez Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Ekologicznej. Wyróżnienie otrzymała Oliwia Stosik (sekcja plastyczna);
  • XIV Przegląd Gitarowy zorganizowany przez MDK nr 1 w Bydgoszczy. I miejsce zajęła Zosia Owczarzak (sekcja muzyczna);
  • Konkurs plastyczny „Jesienna pogoda, jesienny spacer, jesienna przygoda ...”. Konkurs organizowany przez Radę Osiedla „OSOWA GÓRA” i Przedszkole nr 12. Wyróżnienie otrzymała Agata Nowosielska z sekcji plastycznej;

NASI PARTNERZY:

PARTNERZY MEDIALNI: