Jesteś tutaj: Strona główna / Strona główna / BEZPŁATNE ZAJĘCIA / 2016 / 2017 / PAŹDZIERNIK 2016

 
BEZPŁATNE ZAJĘCIA

PAŹDZIERNIK 2016


10 PAŹDZIERNIKA, PONIEDZIAŁEK
 
Dogoterapia
 
O dawna wiadomo, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka, dlatego zapraszamy na spotkanie z „przyjacielem” w Domu Edukacyjno- Kulturalnym Regnum
 
Głównym celem jest tu dobra zabawa i sprawianie radości dzieciom. Przy okazji zajęcia tego typu pozwalają  przełamać lęki w kontaktach z otoczeniem, stymulują rozwój zmysłów i postrzegania, pozwalają oderwać się od otaczającej rzeczywistości. Czworonóg często ośmiela dzieci wycofane, nieśmiałe, a uspakaja i wycisza te nadmiernie pobudzone.   Zapraszamy dzieci od 3 do 6 roku życia. Przyjdź – pogłaskaj. Twój przyjaciel już tu czeka.
Serdecznie zapraszamy!
 
Dla kogo: dzieci od 3 do 6 lat
Godzina: 16:00-16:45
* Uwaga! Jedna osoba może uczestniczyć tylko raz w tych samych zajęciach w ramach oferty bezpłatnej.
 
 


Karate
 
Jeśli Twoje dziecko rozpiera energia, a nie masz pomysłu jak ją spożytkować to zajęcia karate będą dla niego odpowiednie. Zapraszamy na bezpłatne zajęcia do Domu Edukacyjno- Kulturalnego Regnum!
 
Trening karate wyrabiając siłę wewnętrzną u ćwiczących, podwyższa ich wartość i samoocenę w podejmowaniu decyzji w różnych sytuacjach życiowych. Trening karate  wyrabia u ćwiczących takie cechy charakteru, które są niezbędne młodzieży szkolnej tj. pokorę,  samodyscyplinę, upór w dążeniu do celu i kształtuję autorytety.
 
Zapraszamy do dwóch grup wiekowych: 7-12 (poniedziałek 10.10.2016, godzina 16:45) oraz
4-6 lat (wtorek-11.10.2016, godzina 16:45)
* Uwaga! Jedna osoba może uczestniczyć tylko raz w tych samych zajęciach w ramach oferty bezpłatnej.
 
 
 
  
Aktywna Mama- fitness dla mam z dzieckiem

Co robić w deszczowy dzień z aktywnym przedszkolakiem? Przyjść na bezpłatne zajęcia Aktywna Mama, czyli fitness dla mamy i dziecka! Takie rzeczy tylko w Domu Edukacyjno- Kulturalnym Regnum!

Wspólne zajęcia fizyczne mamy i dziecka to wspaniały pomysł. Spędzasz czas ze swoim maluchem i jednocześnie wykonujesz ćwiczenia fizyczne, które pomogą Ci w utrzymaniu pięknej figury i kondycji . A Twoje dziecko nauczy się, że aktywność fizyczna jest doskonałym sposobem na spędzenie wolnego czasu!

Dla kogo: dzieci od 3 do 6 lat
Godzina: 17:30- 18:15
* Uwaga! Jedna osoba może uczestniczyć tylko raz w tych samych zajęciach w ramach oferty bezpłatnej.
 
 
 
 
11 PAŹDZIERNIKA, WTOREK
 
Gordonki

Czy chcielibyście przenieś się do świata dziecka i chociaż przez chwilę zapomnieć o otaczającej rzeczywistości ?

Moi drodzy zapraszamy na pierwsze BEZPŁATNE zajęcia dla najmłodszych już we wtorek 11.10 o godz. 17. Zajęcia GORDONKI przeznaczone są dla maluszków z rodzicami od 6 do 12 miesiąca życia. Gwarantujemy niezapomnianą zabawę.

Dla kogo: dzieci od 6 do 12 miesięcy z rodzicem
Godzina: 17:00-17:30
* Uwaga! Jedna osoba może uczestniczyć tylko raz w tych samych zajęciach w ramach oferty bezpłatnej.
 
 
 
 
12 PAŹDZIERNIKA, ŚRODA
 
Taniec dla dzieci

Mamo, Tato! Twoje dziecko to istny wulkan energii? Uwielbia ruch i taniec? Chcesz, żeby szlifowało swoje umiejętności od najmłodszych lat? Zapisz je na zajęcia taneczne do Domu Edukacyjno- Kulturalnego Regnum!

Od dawna wiadomo, że taniec to wspaniała forma aktywności dla każdego, niezależnie od wieku! Dobrze dobrana i zespolona muzyka z ruchem działa na ćwiczących ożywiająco, zaspokaja potrzebę ruchu, odprężenia, ekspresji i potrzeby tworzenia. Jest sposobem na aktywną formę spędzenia wolnego czasu. Dla najmłodszych dzieci jest też świetnym sposobem na zabawę oraz doskonalenie koordynacji wzrokowo ruchowej, która bez wątpienia jest dla nich ważna. Zatem nie zwlekaj i zapisz swoje dziecko na zajęcia taneczne! Niech jego pasja rozwija się od najmłodszych lat!
 
Zapraszamy do dwóch grup wiekowych: 7-12 (taniec nowoczesny- środa 12.10.2016, godzina 16:00) oraz 3-4 lata (Grupa taneczna Iskierki- wtorek-18.10.2016, godzina 16:00)
* Uwaga! Jedna osoba może uczestniczyć tylko raz w tych samych zajęciach w ramach oferty bezpłatnej.
 
 
  
 
Metoda Ruchu Rozwijającego

Mamo, Tato! Masz poczucie, że spędzasz za mało czasu ze swoim dzieckiem? Chcesz uczestniczyć w zajęciach, które zbliżą Was do siebie i poprawią Wasze więzi? Koniecznie zapisz się na BEZPŁATNE zajęcia z Metody Ruchu Rozwijającego do Domu Edukacyjno- Kulturalnego Regnum!

Zajęcia obejmują szereg ćwiczeń ruchowych dla przedszkolaków, dzieci wczesnoszkolnych oraz rodziców, które są dobrą zabawą, wyzwalają naturalne zachowania, przynoszą radość i poczucie harmonii z innymi, wzmacniają poczucie bezpieczeństwa i pewności siebie. Główne cele metody W. Sherborne to zaspokajanie potrzeby ruchu, potrzeby odprężenia, potrzeby ekspresji i potrzeby tworzenia. Zajęcia mają na celu zwiększenie poczucia bliskości dzieci, przynależności, zwiększenie świadomości przestrzeni i działania w niej.

Dla kogo:
dzieci od 4 do 6 lat z rodzicem
Godzina: 17:00-17:45
* Uwaga! Jedna osoba może uczestniczyć tylko raz w tych samych zajęciach w ramach oferty bezpłatnej.
 
 

 
Hip Hop dla dorosłych

Masz dużo energii i lubisz tańczyć? Jesienna szaruga nie zabierze Ci życiowego optymizmu? Jeśli tak, przyjdź do Domu Edukacyjno- Kulturalnego Regnum na pierwsze bezpłatne zajęcia hip hopu dla dorosłych!

Taniec jest doskonałym sposobem na spędzenie jesiennego popołudnia. Wyzwala mnóstwo energii i oddziałuje na wszystkich uczestników przez swój rytm i melodię, pozwala przeżyć muzykę nie tylko słuchowo, lecz i ciałem. Dobrze dobrana i zespolona muzyka z ruchem działa na ćwiczących ożywiająco, zaspokaja potrzebę ruchu, odprężenia, ekspresji i potrzeby tworzenia. Jest sposobem na aktywną formę spędzenia wolnego czasu. Zatem.. zabierz z sobą wygodny strój, wodę, uśmiech, przyjdź i dołącz do nas w rytmie hip hopu! Taniec tez angażuje pracę wszystkich najważniejszych mięśni, a przy tym z pewnością każdy będzie mógł się wyluzować i poczuć jak prawdziwy hiphopowiec opowiadający tańcem swoją historię życia ;)
Przyjdź, sprawdź i dopiero oceń!
 
Dla kogo:  osoby dorosłe
Godzina: 17:00-18:00
* Uwaga! Jedna osoba może uczestniczyć tylko raz w tych samych zajęciach w ramach oferty bezpłatnej.
 
 
 

13 PAŹDZIERNIKA, CZWARTEK
 
Kreatywna plastyka dla Smyka

Twoje dziecko jest ciekawe świata, lubi zabawę kolorami i kształtami? Jeśli tak to mamy dla niego ciekawą propozycję spędzania czasu wolnego! Kreatywna plastyka dla smyka to zajęcia skierowane do wszystkich dzieci w wieku od 4 do 6 lat, które chcą rozwijać swój talent artystyczny.

Podczas naszych zajęć rozbudzimy w Twoim dziecku wyobraźnię, poruszymy zasoby jego kreatywności, poćwiczymy sprawność manualną, pobudzimy wrażliwość plastyczną. Pozna różne techniki plastyczne min. Orgiami, rzeźbę, malowanie farbami, pastelami, wycinanie, wyklejanie, wydzieranie i wiele, wiele innych. Czas spędzony na zajęciach dostarczy dziecku wielu pozytywnych emocji i wspaniałej zabawy!
 Serdecznie zapraszamy!

Dla kogo:
dzieci od 4 do 6 lat
Godzina: 17:00-17:45
* Uwaga! Jedna osoba może uczestniczyć tylko raz w tych samych zajęciach w ramach oferty bezpłatnej.
 
 
                                          
                                                                                 
Zajęcia artystyczne Barwne Nutki

Mamo, Tato! Twój maluch uwielbia zabawy plastyczne? Jesteś przekonana, że rośnie Ci w domu mały artysta? Przyjdź do Domu Edukacyjno- Kulturalnego Regnum na bezpłatne zajęcia artystyczne.

Zajęcia artystyczne Barwne Nutki to wspólne poznawanie świata, twórcze i edukacyjne zabawy połączone z elementami plastyki i muzyki. Zajęcia są świetnym sposobem na rodzinne zabawy. Pozytywnie nastroją dzieci i rodziców i pozwolą zwalczyć jesienną nudę.

Dla kogo: dzieci od 2 do 3 lat
Godzina: 17:00-17:45
* Uwaga! Jedna osoba może uczestniczyć tylko raz w tych samych zajęciach w ramach oferty bezpłatnej.
 
 
 
 
Taniec  z dzieckiem w chuście

Chcesz aktywnie spędzać czas ze swoim maluszkiem, ale jesień pokrzyżowała Twoje plany? Już dziś zapisz się na zajęcia taniec z dzieckiem w chuście! To świetna okazja do spędzenia cudownego czasu z dzieckiem, zadbania o swoją figurę i poznania nowych osób.

Chustowanie niewątpliwie pomaga w budowaniu więzi między mamą a niemowlakiem. Rytmiczne kołysanie tuż przy ciele matki pomaga dziecku zasnąć, zrelaksować się i wyciszyć. Może działać kojąco przy ząbkowaniu i innych dolegliwościach, przypominając niemowlęciu spokojny czas ciąży. Nasze zajęcia mają też szereg plusów dla samej mamy. To świetny sposób na powrót do formy po ciąży i porodzie. Wspólne poruszanie się w rytm muzyki wzmacnia mięśnie i pomaga w zrzucaniu zbędnych kilogramów.
Zajęcia trwają 60 minut, a pierwszy kwadrans przeznaczony jest na przygotowanie rodzica i dziecka do zajęć – przewinięcie, nakarmienie, chustowanie. Mamy, które nie potrafią jeszcze chustować maleństwa w tym czasie będą miały okazję się tego nauczyć.
Zajęcia odbywają się co tydzień, a prowadzone są przez dyplomowaną instruktorkę i mamę dwójki dzieci – Emilię Rona-Biały. Zapraszamy!

Dla kogo:
mamy z dziećmi od 6 do 12 miesięcy  
Godzina: 18:00-19:00
TYLKO W TEN DZIEŃ MOŻLIWOŚĆ SKORZYSTANIA Z PROMOCYJNEJ CENY – 10 ZŁ ZA JEDNE ZAJĘCIA!
* Uwaga! * Z wejściówki można skorzystać tylko raz, kolejne wejścia na zajęcia wyłącznie po podpisaniu umowy
 
 
 
  
17 PAŹDZIERNIKA, PONIEDZIAŁEK 
 
Muzyczne zabawy z Petronelą

W co się bawić z dzieckiem w szare, jesienne popołudnie? Pomysły się wyczerpały? Przyjdź do Domu Edukacyjno- Kulturalnego Regnum i spędź czas na muzycznych zabawach z Petronelą!

Zajęcia przeznaczona dla dzieci w wieku 12-20 miesięcy.  Stawiać tu będziemy wspólnie pierwsze kroki nie tylko w świecie muzyki. Dzieci z rodzicami będą mieć okazję do wspólnego muzykowania, grając na prostych instrumentach, czy też wspólnie rytmizując wierszyki i powiedzenia. Nie zabraknie również relaksujących i wyciszających zabaw. W naszej  zabawie opiekun dziecka nie będzie tylko biernym obserwatorem, a aktywnym uczestnikiem .

Dla kogo: dzieci od 12 do 20 miesięcy z rodzicami
Godzina: 17:00-17:45
* Uwaga! Jedna osoba może uczestniczyć tylko raz w tych samych zajęciach w ramach oferty bezpłatnej.
 
 
 
  
19 PAŹDZIERNIKA,  ŚRODA
 
Zumbiczki

Twoje dziecko kocha taniec i do każdej usłyszanej piosenki energicznie podskakuje? Zapisz je na pierwsze bezpłatne zajęcia do grupy „Zumbiczki”! Dobra zabawa gwarantowana!

Jak zmieścić maximum zabawy, śmiechu i ruchu w 45 minutach? Tylko na naszych zajęciach! Zumbiczki to zajęcia ruchowe zawierające  w sobie elementy tańca i aerobiku. Energiczna muzyka pobudzi do działania każdego przedszkolaka i wprowadzi go w radosny nastrój. Nasze zajęcia promują zdrowy tryb życia u dzieci i uczą szacunku, pracy zespołowej, odpowiedzialności i zaufania. Podczas zajęć dzieci uczą się tańca, koordynacji oraz równowagi.

Dla kogo:
dzieci od 4 do 6 lat
Godzina: 17:00-17:45
* Uwaga! Jedna osoba może uczestniczyć tylko raz w tych samych zajęciach w ramach oferty bezpłatnej.
                               
 
 
 
20 PAŹDZIERNIKA, WTOREK
 
Rytmika

Czy naukę i zabawę można połączyć? W rytmice można wszystko! Przyjdź na bezpłatne zajęcia do Domu Edukacyjno- Kulturalnego Regnum.

Zajęcia dla dzieci w wieku 1,8 do 3 lat poprawiają przede wszystkim koordynację ruchową dzieci. Ponadto rozwijają pamięć słuchową i wzrokową oraz uczą poczucia rytmu. Jeśli chcesz spędzić czas z dzieckiem na zabawie, a przy okazji wpłynąć na jego rozwój zajęcia z rytmiki będą dla Was najlepszym rozwiązaniem.

Dla kogo:
dzieci od 1,8 do 3 lat z rodzicami
Godzina: 16:45-17:30
* Uwaga! Jedna osoba może uczestniczyć tylko raz w tych samych zajęciach w ramach oferty bezpłatnej.


 

NASI PARTNERZY:

PARTNERZY MEDIALNI: