Jesteś tutaj: Strona główna / Festiwal / IX OFRS / REKOMENDACJE FESTIWALU / PODZIĘKOWANIA


ZAPYTALIŚMY WYCHOWAWCÓW PLACÓWEK OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZYCH JAKIE MAJĄ PRZEMYŚLENIA PO UDZIALE W TEGOROCZNEJ EDYCJI FESTIWALU…
 • ŚWIETLICA NADZIEJA OPIEKUŃCZO – WYCHOWAWCZA WSPARCIA DZIENNEGO W JERZMANOWICACH
Dziękujemy bardzo za zorganizowanie Festiwalu Radosnych Serc i za zaproszenie. Zorganizowali Państwo atrakcyjny i aktywny wypoczynek. Dbają Państwo o najmłodszych, zwłaszcza tych, najbardziej potrzebujących, a także o rozwój intelektualny i fizyczny młodego pokolenia. Jest to wspaniała forma prawdziwej realizacji artystycznej, w której mogą brać udział dzieci z całej Polski, prezentując swoje uzdolnienia. Dzięki Waszej działalności i pomysłowości pojawia się uśmiech na dziecięcych twarzach. Jeszcze raz  bardzo dziękujemy.
 
 • DOM DLA DZIECI I MŁODZIEŻY PROMYK W MORĄGU
Powodzenia w organizacji następnego festiwalu. Wiemy, że jest to ogromne przedsięwzięcie, jesteśmy pełni podziwu, że tak sprawnie i zgrabnie w czasie wszystko jest zorganizowane. Z niecierpliwością czekamy na X OFRS

 • DOM DZIECKA W TUCHOLI
Jako placówka opiekuńczo – wychowawcza dziękujemy fundacji za tak wspaniale przygotowany festiwal Radosnych Serc. Nasi wychowankowie już po raz kolejny brali udział w tym wydarzeniu. Dzieci zawsze wracały zadowolone i pełne nadziei, że w roku kolejnym uda im się zdobyć laury. Życzymy powodzenia na następne lata.

 •  PLACÓWKA OPIEKUŃCZO - WYCHOWAWCZA W RADOCZY
W imieniu uczestników oraz wychowawców biorących udział w Festiwalu, pragniemy serdecznie podziękować za organizację tego wielkiego przedsięwzięcia. Jesteśmy pełni podziwu dla tej inicjatywy i mamy nadzieję, że będziemy mogli jeszcze się spotkać w Bydgoszczy. Doceniamy ogromny wkład, by podejmować tak olbrzymią inicjatywę. Bardzo prosimy o zróżnicowanie kategorii wiekowych uczestników, by równać szansę.

 • ŚWIETLICA MŁODZIEŻOWA GNIAZDO, KLUB WOLONTARIUSZA GNIAZDO, GORZÓW WLKP
Od 5 lat OFRS jest stałym punktem działań w naszych placówkach. Młodzież już czeka na kolejny festiwal i nie wyobraża sobie, że mogłaby nie wziąć w nim udziału. Jesteśmy pełni podziwu dla rozmachu i wysiłku organizacyjnego, z którym Państwo co roku przystępujecie do działania. Dziękujemy.
 
 • CENTRUM ADMINISTRACYJNE PLACÓWEK SOCJALIZACYJNYCH MÓJ DOM - MOJA PRZYSZŁOŚĆ W SŁUPSKU
Byłem już na kilku imprezach organizowanych dla dzieci z domu dziecka i naprawdę wasz Festiwal jest świetny pod każdym względem.  Z niecierpliwością czekamy na kolejną odsłonę tej imprezy. Pozdrawiam Jarosław Skapowicz

 • MŁODZIEŻOWA WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA SOS W KOSZALINIE
Bardzo dziękujemy za wiele niezapomnianych wrażeń.

 • PLACÓWKA OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZA W SZACHACH, DRELÓW
Dziękujemy i szanujemy trud włożony w organizacje tak wielkiego przedsięwzięcia. To dobry pomysł i idea kontynuowania, aby wspierać rozwój utalentowanych młodych ludzi, z którymi los nie obszedł się najłaskawiej.Pozdrawiamy i do zobaczenia za rok!

 • DOM DZIECKA CARITAS IM. ŚW. RODZINY W LESZNIE
Będziemy…wdzięczni…jeżeli…w…nastepnym…roku…znowu…u…Państwa…zagościmy.

 • PLACÓWKA WSPARCIA DZIENNEGO W ŁASKU
Dziękujemy za 2 dni atrakcji, dzięki temu poznaliśmy jak piękne jest  miasto i jak serdeczni są tu ludzie.

 • BYDGOSKI ZESPÓŁ PLACÓWEK OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZYCH. PLACÓWKA SOCJALIZACYJNA. MIESZKANIE USAMODZIELNIENIA PRZY UL. PLAC CHEŁMIŃSKI
Bardzo dobrze zorganizowany czas, liczne atrakcje dla dzieci oparte nie tylko na wiedzy teoretycznej, ale również zajęciach praktycznych. Miła atmosfera oraz pozytywne przyjęcie. Możliwość uczestnictwa we wszystkich warsztatów mimo nie zakwalifikowania się do dalszych etapów (dzieci wyniosły z warsztatów bardzo dużo informacji i umiejętności).

 • DOM DZIECKA W GŁOGÓWKU
Jesteśmy bardzo zadowoleni z udziału w Festiwalu, dlatego w przyszłym roku zamierzamy również zgłosić się.

 • PLACÓWKA OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZA TYPU RODZINNEGO W ROZWARZYNIE
Jesteśmy bardzo wdzięczni za możliwość uczestnictwa w Państwa Festiwalu. W przyszłym roku także chcielibyśmy wziąć udział. Serdecznie dziękujemy za tak wspaniałą organizację oraz pomysłowość przejawiającą w zorganizowaniu czasu dla dzieci.

 • ŚWIETLICA OPIEKUŃCZO - WYCHOWAWCZA BIEDRONKA W NIECHCICACH
Dziękujemy za organizacje takiego przedsięwzięcia i za zaproszenie.

 • DOM DZIECKA W BRODNICY
Dziękujemy za zaproszenie do udziału, gratulujemy organizacji Festiwalu, życzymy kolejnych niezapomnianych imprez.

 • CENTRUM ADMINISTRACYJNE PLACÓWEK OPIEKUŃCZO – WYCHOWAWCZYCH W KOŚCIERZYNIE
Dziękujemy za udział w festiwalu.
Dziękujemy państwu za organizację OFRS, był to dla dzieci bardzo mile spędzony czas. Udział w festiwalu motywuje do rozwoju zainteresowań.

 • DOM DZIECKA PŁOŃSK
Bardzo dziękujemy, bardzo atrakcyjnie spędziliśmy czas, miło wspominamy pobyt.

 • ŚWIETLICA OPIEKUŃCZO – WYCHOWAWCZA MOTYLEK W MILEJOWIE PRZY OŚRODKU POMOCY SPOŁECZNEJ W ROZPRZY
Cieszymy się, że zostaliśmy zaproszeni do udziału w IX OFRS, było to dla nas interesujące wydarzenie, w którym mogliśmy brać udział i liczymy na kolejne edycje.

 • PLACÓWKA  OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZA TĘCZA W  KUTNIE
Serdecznie dziękujemy za podjęcie tej wielkiej inicjatywy jaką jest OFRS. Braliśmy udział w I OFRS, w kolejnych edycjach i mamy nadzieję, że jeszcze przez wiele lat nasi wychowankowie będą mogli korzystać z Państwa trudnej, ale owocnej pracy. Festiwal stanowi także dobrą okazję do wymiany doświadczeń między wychowawcami, opiekunami w zakresie organizacji czasu wolnego, rozwijania zainteresowań i zdolności, promocji talentów, wyrównywania szans rozwojowych dzieci i młodzieży zaniedbanej środowiskowo. Dziękujemy organizatorom oraz wolontariuszom.

 • NIEPUBLICZNA PLACÓWKA OPIEKUŃCZO - WYCHOWAWCZA NASZ DOM W OSTROWU
Wielkie DZIĘKI za zorganizowanie tak wielkiego i wspaniałego przedsięwzięcia, jakim był IX OFRS. Dzieci nie tylko dobrze się bawiły ale również miały możliwość poznania miasta i zobaczenia ciekawych miejsc jak np. Filharmonia Pomorska itp. Jeśli tylko będziemy mieć taka możliwość to na pewno powtórzymy to za rok. Z serdecznymi pozdrowieniami Dzieci i wychowawcy NPO-W Nasz Dom w Ostrowcu Św. :)

 • DOM DLA DZIECI W KWIDZYNIE
Serdecznie dziękujemy za możliwość wzięcia udziału w IX Ogólnopolskim Festiwalu Radosnych Serc :)
 
 • POWIATOWY OŚRODEK WSPARCIA DZIECKA I RODZINY W CHRZANOWIE
Możliwość rywalizacji na szczeblu ogólnopolskim podniosła poczucie wartości naszych wychowanków. Spotkanie z innymi uczestnikami dało możliwość integracji, wymiany doświadczeń
 
 • PLACÓWKA OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZA MARIO W LIDZBARKU
Róbcie to co robicie, malujcie uśmiechy na twarzach dzieci. Pozdrawiamy.

  
 

NASI PARTNERZY: