Jesteś tutaj: Strona główna / Festiwal / X OFRS / REKOMENDACJE FESTIWALU / PODZIĘKOWANIA

ZAPYTALIŚMY WYCHOWAWCÓW PLACÓWEK OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZYCH JAKIE MAJĄ PRZEMYŚLENIA PO UDZIALE W TEGOROCZNEJ EDYCJI FESTIWALU…
 • CENTRUM ADMINISTRACYJNE PLACÓWEK SOCJALIZACYJNYCH „MÓJ DOM – MOJA PRZYSZŁOŚĆ” W SŁUPSKU
„W imieniu swoim i Wychowanków chciałbym serdecznie podziękować za gościnę, okazaną życzliwość i serdeczność, za uatrakcyjnienie pobytu ciekawymi zajęciami, warsztatami. W imieniu naszej Laureatki pragnę przekazać podziękowania za atrakcyjne nagrody. Jeśli w przyszłym roku znajdą się osoby chętne i na tyle utalentowane by wziąć udział w XI edycji Festiwalu Ogólnopolskiego Radosnych Serc, to z wielką chęcią chciałbym wyrazić w swoim i Wychowanków pragnienie powiedzenia – do zobaczenia za rok. Dziękujemy za wszystko dobre z Waszej strony i pomyślności w dalszej działalności, czy to z naszym udziałem, czy bez…  To co robicie jest na tyle wspaniałe i pożyteczne, że trzymamy za Was kciuki życząc wszelkiej pomyślności.   Pozdrawiam wychowawca podopiecznych ze Słupska.”
 • PLACÓWKA OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZA TYPU RODZINNEGO W ROZWARZYNIE
"Aniołowie są pośród Nas,
Nie posiadają skrzydeł, lecz serce,
które jest bezpiecznym portem dla wszystkich,
którzy zostali zranieni przez sztormy życia"
Wspomnianymi "Aniołami" dla naszych podopiecznych między innymi jesteście Państwo. Nasze dzieci spotkało wiele trudności w tym krótkim życiu. Państwo organizując tego typu przedsięwzięcia pozwalacie Im na chwilowe zapomnienie i zdobycie cennych doświadczeń. Dlatego też składamy serdeczne podziękowania za możliwość uczestnictwa w Festiwalu Radosnych Serc.”
 • PLACÓWKA OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZA TYPU RODZINNEGO W MIASOWEJ
„W imieniu dzieci i swoim bardzo dziękuję za zaproszenie na Festiwal i wspaniałe nagrody które otrzymały dzieci. Wyjazd do Bydgoszczy będziemy na pewno długo wspominać. Naszym skromnym zdaniem Festiwal jest profesjonalnie zorganizowany i CHWAŁA  wszystkim ludziom za trud, który włożyli, byśmy się dobrze bawili.”
 • DOM DLA DZIECI W RYJEWIE
„W imieniu całej naszej „ekipy” chcielibyśmy podziękować za niezapomniane chwile. Za Wasze uśmiechy, życzliwość, wielkie zaangażowanie oraz poczucie, że mimo ogromnego napracowania się, by było nam dobrze, mieliście dla nas czas, cierpliwość, dobre słowo,  że daliście nam inspirację, że mimo tego, iż odbyła się już X edycja nadal poszukujecie nowych rozwiązań, podnosicie poziom festiwalu, że jesteście otwarci na nasze potrzeby. Dziękujemy i być może do zobaczenia za rok.”
 • PLACÓWKA OPIEKUŃCZO- WYCHOWAWCZA „NADZIEJA” W BIAŁYMSTOKU
„Serdecznie dziękujemy za możliwość spędzenia z Państwem czasu. Chłopcy zdobyli nagrody w konkursie fotograficznym (I i III miejsce), dali pozytywny przykład dla kolegów i wiarę w to, że marzenia się spełniają.”
 • PLACÓWKA OPIEKUŃCZO WYCHOWAWCZA NR 3 W PORSZEWICACH
Wraz z wychowankami jesteśmy wdzięczne za możliwość uczestniczenia w eliminacjach. Całość przedsięwzięcia była na wysokim poziomie. Widać bardzo duży wkład czasowy włożony w całą organizację. Mam nadzieję, że za rok będziemy również mieć możliwość uczestniczenia w Festiwalu.”
 • POWIATOWY ZESPÓŁ PLACÓWEK OPIEKUŃCZO- WYCHOWAWCZYCH W GOSTYNINIE  
„Bardzo dziękujemy za możliwość wzięcia udziału w Festiwalu. Mamy nadzieję, że otrzymamy od Państwa zaproszenie również za rok.”
 • ŚWIETLICA OPIEKUŃCZO – WYCHOWAWCZA „MOTYLEK” W MILEJOWIE
„Serdecznie dziękujemy za zaproszenie na Festiwal. Cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w tej edycji i mamy nadzieję, że będziemy mogli być wśród uczestników również za rok.”
 • POWIATOWY OŚRODEK WSPARCIA DZIECKA I RODZINY W CHRZANOWIE
„Dziękujemy za wspaniałą imprezę i doskonałą atmosferę, która udzieliła się zarówno występującym, jak również publiczności. Mamy nadzieję, że nasza współpraca będzie wyglądała w dalszym ciągu tak dobrze, jak do te pory.”
 • PLACÓWKA OPIEKUŃCZO- WYCHOWAWCZA NR 2 W ZIELONEJ GÓRZE
„Myślę, że inicjatywa Ogólnopolskiego Festiwalu Radosne Serca jest wspaniała. Wielość osób, które gościcie, zaangażowanie instruktorów, gwiazd telewizji wpływa na to, iż te dwa dni stają się magiczne. Myślę, że spotkamy się za rok, a przyniesie on jeszcze cudowniejsze wspomnienia. Dziękujemy za zaproszenie.”
 • CENTRUM OPIEKI NAD DZIECKIEM WE WŁOCŁAWKU
„Państwa organizacja robi coś pożytecznego dla młodego pokolenia, daje możliwość wychowankom do zaprezentowania swoich umiejętności, talentów, zachęca do czynnego uczestnictwa w życiu kulturalnym , motywuje do rozwijania zainteresowań.
Dziękujemy!!!”
 • DOMY DLA DZIECI TOWARZYSTWA NASZ DOM W MRĄGOWIE
„Bardzo dziękuję za możliwość udziału w festiwalu. Dziękujemy wszystkim pracownikom i wolontariuszom za pomoc i życzliwość.”
 • DOM DZIECKA NR 1 IM. JANKA KRASICKIEGO W ŁODZI
„Dziękujemy za otwartość, życzliwość i zaangażowanie.”
 • PLACÓWKA OPIEKUŃCZO WYCHOWAWCZA NR 5 W PABIANICACH
„Koniecznie dalsze kontynuowanie tych działań!!!”
 • POWIATOWA PLACÓWKA OPIEKUŃCZO- WYCHOWAWCZA W WIELGIEM
„Dziękujemy serdecznie za możliwość udziału w festiwalu.”
 • PLACÓWKA OPIEKUŃCZO- WYCHOWAWCZA TYPU SOCJALIZACYJNEGO W WOŁOWIE
„Dziękujemy za możliwość udziału w festiwalu, rozwijania pasji i zainteresowań, poznawania nowych ludzi, miejsc oraz rozwijania talentów.”
 • DOM DZIECKA IM. JANUSZA KORCZKA W TARNOWIE OPOLSKIM
„Ogromny podziw i szacunek dla całej ekipy organizacyjnej.”
 • KATOLICKA ŚWIETLICA PROFILAKTYCZNO – WYCHOWAWCZA „ORATORIUM” ZGROMADZENIA SIÓSTR ŚWIĘTEGO MICHAŁA ARCHANIOŁA W RADOMIU
„Dziękuję po prostu za wielkie serce tych, którzy z myślą o pokrzywdzonych przez życie dzieciach, organizują dla nich takie imprezy.” 
 • DOM DZIECKA ZGROMADZENIA SIÓSTR FRANCISZKANEK RODZINY MARYI
„Bardzo fajna inicjatywa dająca przestrzeń do rozwoju (czasem raczkujących „talentów”) dla dzieci i młodzieży z trudną przeszłością. Wspierająca i akceptująca atmosfera jest niezwykle ważna w takim procesie. Propozycja dodatkowa – podział na grupy wiekowe.”
 • RODZINNY DOM DZIECKA W OSTROWCU
„Cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w tak dużej i ciekawej imprezie. Wyrazy uznania i podziękowanie dla organizatorów. Do zobaczenia w przyszłym roku!”
 • BYDGOSKI ZESPÓŁ PLACÓWEK OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZYCH: MIESZKANIE USAMODZIELNIENIA, UL. PLAC CHELMIŃSKI
„Dziękujemy za wspaniałe dwa dni pełne wrażeń.” 
 • DOM DZIECKA CARITAS IM. ŚW RODZINY W LESZNIE
„Bardzo dziękujemy za zaproszenie i na pewno pojawimy się w następnym roku.”
 • DOM DZIECKA IM. JANUSZA KORCZAKA W PŁOŃSKU
„W imieniu dzieci dziękujemy za organizację, zaproszenie i pomysł zorganizowania tego typu festiwalu. Wielkie uznanie.”
 • DOM DZIECKA IM. KS. ZYGMUNTA GORAZDOWSKIEGO W KROŚNIE
„Dziękujemy za trud, zagazowanie, przyjęcie i miłą atmosferę wszystkim zaangażowanym w organizację Festiwalu.”
 • OŚRODEK WSPOMAGANIA DZIECKA I  RODZINY W KOŁACZKOWIE
„Dziękujemy za zaproszenie, umożliwienie prezentacji swoich prac oraz możliwość integracji z młodzieżą  z całego kraju.”
 • PLACÓWKA OPIEKUŃCZO- WYCHOWAWCZA „DOM” W SKIERNIEWICACH
„Festiwal Radosnych Serc to mądra i uświadamiająca dzieciom ich potrzeby w obrębie niedociągnięć dotyczących ich pasji , zainteresowań impreza. Bardzo istotne były uwagi trenerów.”
 • OŚRODEK WSPIERANIA DZIECKA I RODZINY W DRAWSKU POMORSKIM
„Festiwal Radosnych Serc to możliwość pokazania swojego talentu, nawiązania przyjaźni między uczestnikami i uwierzenie we własne możliwości.”
 

NASI PARTNERZY: