Jesteś tutaj: Strona główna / Festiwal / V OFRS / PODZIĘKOWANIA


Sponsorzy V OFRS

     Zarząd fundacji "Nowe Pokolenie" w hołdzie Janowi Pawłowi II pragnie serdecznie podziękować wszystkim Sponsorom V Ogólnopolskiego Festiwalu Radosnych Serc za pomoc finasową, ufundowanie nagród oraz żywności. Składamy również podziękowania wszystkim ludziom dobrej woli, który pomogli w organizacji naszego przedsięwzięcia.

        V edycję Festiwalu Radosnych Serc dofinansował w ramach otwartego konkursu ofert Wydział Kultury Urządu Miasta Bydgoszczy oraz  Departament Kultury i Dziedzictwa Narodowego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko - Pomorskiego. Partnerem akcji była Fundacja PZU oraz Zespół Szkół Katolickich w Bydgoszczy - Szkoła Pomnik Jana Pawła II.

       Dzięki Państwa przychylności i wsparciu, realnym stało się osiągnięcie celu, jakim jest promocja twórczości artystycznej uzdolnionych dzieci i młodzieży z placówek opiekuńczo - wychowawczych i ośrodków adopcyjno - opiekuńczych z całego kraju. Cieszymy się że nasza inicjatywa znalazła Państwa poparcie i wierzymy, że nasza dotychczasowa owocna współpraca przyczyni się do umocnienia Państwa pozytywnego wizerunku na rynku.


SPONSORZY V OGÓLNOPOLSKIEGO FESTIWALU RADOSNYCH SERC:
  • Wydział Promocji Miasta Urzędu Miasta Bydgoszczy
  • Departament Promocji, Współpracy Międzynarodowej i Informacji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko - Pomorskiego
  • Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu Wydział Finansów i Zarządzania w Bydgoszczy
  • Galeria handlowa "Focus Mall"
  • Zakład Wykonawstwa Sieci Elektrycznych "MEGA-POL" SA
  • Stacja Paliw i usługi transportowe "Kama" Wojciech Balewski
  • Biuro doradztwa gospodarczego "Logito"
  • Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy
  • Transport i spedycja "Ol-trans"
  • Autoryzowany salon, serwisKawasaki "Alter motors"
  • Hipermarket Auchan Bydgoszcz
  • Przedsiębiorstwo informatyki "Zeto" Bydgoszcz SA
  • Spółdzielnia Produkcji Spożywczej "TOSTA"
  • Cukiernia Staropolska
  • Cukiernia, Piekarnia Krzysztof Poćwiardowski
  • Zakłady Mięsne "Viola" Marian Meyer S.J.
  • AS Market
  • Sieć Sklepów Spożywczych "Netto"
  • Zakłady Mięsne "SKIBA" Andzrej Skiba
  • "Imperial" Sp. J. Hurtownia zabawek
  • Kompleksowa Gospodarka Odpadami "Remondis"
  • Hipermarket Carrefour
  • Polski Związek Motorowy
  • Automobil Klub
  • 98 oteam - Studenckie Naukowe Koło Motoryzacyjne
  • Producent Przetworów Owocowych "Stovit"
  • Zakład Produkcyjny "Bohamet" Sp. J. Henryk Bogusz i Jarosław Halarewicz
  • Przedsiębiorstwo Usługowo - Produkcyjne "Kolbud"
  • Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Łowiczu
  • Producent Wyrobów Czekoladowych "Terravita" Sp. z o.o.
  • Hurtownia Sportowa "PAAK"
  • Spółdzielnia Mleczarka "OSOWA"
  • Artykuły biurowe "Pentel”
  • Fabryka Wyrobów Cukierniczych "JAGO"
  • Supermarket "Piotr i Paweł"
  • Bydgoski Dom Wydawniczy "MARGRAFSEN" S. c.
  • Coca cola HBC Polska Sp. zo.o.
  • Przedsiębiorstwo obuwnicze "Deichman" Sp. z o.o.
  • "Esej" Hurtownia Książek Teresa Miaśnikiewicz Bydgoszcz
  • Klub Międzynarodowej Prasy i Książki "EMPiK"
  • Miejskie Zakłady Komunikacyjne Bydgoszcz Sp. z o.o.
  • "Limar" Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe Andrzej Nowak
  • "Cytrus" Sp. j. Andrzej i Mirosław Nowakowscy
  • Hotel "Martina" w Żninie
  • Szkoła tańca "Bailamos"

DZIEKUJEMY:
  • Ministrowi Kultury i Dziedzictwa Narodowego Panu Bogdanowi Zdrojewskiemu, Marszałkowi Województwa Kujawsko - Pomorskiego Panu Piotrowi Całbeckiemu oraz Prezydentowi Miasta Bydgoszczy Konstantemu Dombrowiczowi za objęcie honorowym patronatem festiwalu,
  • Expressowi Bydgoskiemu, Radiu PIK oraz TVP Bydgoszcz za objęcie patronatem medialnym imprezy,
  • Dyrektorowi Collegium Catholicum ks. dr Mirosławowi Gogolikowi oraz Prefektowi  ks. lic. mgr Waldemarowi Różyckiemu za gościnę laureatów w Zespole Szkół Katolickich podczas finału i koncertu laureatów V OFRS,
  • Dyrektorowi Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 8 w Gdańsku - Pani mgr Danucie Kokot, Dyrektorowi Szkoły Podstawowej nr 12 w Łodzi - Pani mgr Annie Wróblewskiej oraz Kierownikowi Administracji Panu Grzegorzowi Domańskiemu i Dyrektorowi Szkoły Podstwowej nr 36 w Gliwicach Panu mgr Andrzejowi Bismor za pomoc w organizacji eliminacji regionalnych V OFRS,
  • Dyrektorowi Centrum Kształcenia i Dialogu "Theotokos" w Gliwicach o. Januszowi Śliwie SJ za gościnę w Gliwicach podczas eliminacji regionalnych,
  • Wydziałowi Oświaty Urzędu Miasta w Gdańsku i Gliwicach za pomoc w znalezieniu miejsc eliminacji regionalnych,
  • Dyrektorowi Zespołu Szkół nr 7 im. 16 Pułku Ułanów Wielkopolskich w Bydgoszczy Panu mgr Piotrowi Żłobińskiemu za pomoc w organizacji eliminacji finałowych V OFRS w Bydgoszczy,
  • Stanicy wodnej PTTK w Janowie k. Bydgoszczy za gościnę uczestników podczas eliminacji finałowych w Bydgoszczy,
  • Hotelowi "Martina" w Żninie za gościnę laureatów festiwalu podczas warsztatów plastyczno - fotograficznych i artystycznych.
 
     Zorganizowanie festiwalu nie byłoby możliwe gdyby nie pomoc wielu życzliwych osób, które charytatywnie włączyły się w przygotowanie festiwalu. Szczególne wyrazy wdzęczności składamy nauczycielom powołanego przez Fundację "Nowe Pokolenie" Domu Edukacyjno - Kulturalnego "REGNUM":
  • Pani Agnieszce Kaźmierczak - za pełnienie funkcji przewodniczącej jury podczas eliminacji regionalnych w Gdańsku i Łodzi, pomocy w pozyskiwaniu sponsorów festiwalu oraz wspaniałe prowadzenie finału i koncertu laureatów V OFRS,
  • Pani Joannie Wardackiej - za udział w jury podczas eliminacje regionalnych w Łodzi, pomoc w organizacji festiwalu oraz pełnienie funkcji przewodniczącej jury podczas finału w Bydgoszczy,
  • Pani Karolinie Lewandowskiej - za udział w jury podczas eliminacji regionalnych w Gdańsku i Gliwicach oraz pomoc w organizacji finału festiwalu,
  • Pani Annie Bathis - za udział w jury podczas eliminacji regionalnych w Łodzi oraz pomoc w organizacji finału i koncertu laureatów w Bydgoszczy,
  • Pani Malwinie Galińskiej - za udział w jury podczas eliminacji regionalnych w Gdańsku i Gliwicach,
  • Pani Joannie Senskiej - za udział w jury i pomoc w ocenie prac plastycznych nadesłanych na festiwal,
  • Pani Irenie Jankowiak - za udział w jury finałowym i ocenę uczestników w kategorii recytacja do lat 12 i powyżej 12 lat.
  • Pani Magdalenie Fabich - za pomoc w organizacji finału festwial,
  • Pani Dorocie Rezmer - za pomoc w organizacji finału festiwalu,

Serdeczne podziękowania składamy także osobą, które na codzień nie są związanie z fundacją, ale mimo to zgodziały się pomóc:-)
  • Pani Katarzynie Foryś i Panu Łukaszowi Chojakowi - za udział w jury finałowym i ocenę uczestników w kategorii taniec,
  • Pani Małgorzacie Horoszkiewicz i Panu Sławomirowi Sławińskiemu - za udział w jury finałowym i ocenę dzieci w kategorii muzyka,
  • Panu Marcinowi Zawodzińskiemu -  za udział w jury finałowym i ocenę uczestników w kategorii recytacja do lat 12 i powyżej 12 lat,
  • Pani Ewie Widackiej - Matoszko i Panu Jerzemu Pastuszewskiemu za udział w jury i pomoc w ocenie prac plastycznych nadesłanych na festiwal,
  • Panu Andrzejowi Maziec i Panu Michałowi Szulcowi za udział w jury i pomoc w ocenie prac fotogrficznych nadesłanych na festiwal,
  • Dominice Forbot za prowadzenie eliminacji regionalnych w Gdańsku i Łodzi oraz Wojciechowi Lipko za prowadzenie eliminacji regionalnych w Gliwicach,
  • Pani Elżbieci Bindek - za pomoc w organizacji pobytu uczestników w stanicy wodnej PTTK Janowo,
  • Panu Mariuszowi Braciszewskiemu - za pomoc w pozyskiwaniu sponsorów festiwalu.
 

NASI PARTNERZY: