Jesteś tutaj: Strona główna / Festiwal / VI OFRS / PODZIĘKOWANIA


SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!

     Fundacja “Nowe Pokolenie” w hołdzie Janowi Pawłowi II pragnie serdecznie podziękować wszystkim sponsorom, ludziom dobrej woli, za pomoc finansową i rzeczową przy organizacji VI Ogólnopolskiego Festiwalu Radosnych Serc. Bez Państwa wsparcia nie byłoby możliwe przygotowanie tak szczytnego przedsięwzięcia, które w tym roku osiągnęło ogromny wymiar.

     Dzięki pomocy życzliwych osób Festiwal po raz kolejny dał szansę dzieciom i młodzieży z placówek opiekuńczo-wychowawczych z całej Polski zaprezentowania swoich zdolności muzycznych, tanecznych, recytatorskich, aktorskich, plastycznych i fotograficznych. Dla tych młodych ludzi to ogromna szansa, dająca możliwość rozwijania swoich pasji i umiejętności. To również niesamowita okazja, dzięki której wychowankowie placówek mogą poczuć się docenienie i wyróżnieni. A powszechnie wiadomo, że każde zauważone, pochwalone i dowartościowane dziecko, to szczęśliwe dziecko. Mamy nadzieję, że w imię hasła “dobro powraca” każdemu kto wsparł nas myślą, słowem czy gestem również nikt w przyszłości nie odmówi pomocy.

Serdecznie dziękujemy za objęcie naszego przedsięwzięcia Honorowym Patronatem:

Prezydentowi Miasta Bydgoszczy Panu Konstantemu Dombrowiczowi

Marszałkowi Województwa Kujawsko – Pomorskiego Panu Piotrowi Całbeckiemu

Ministerstwu Kultury i Dziedzictwa Narodowego



Serdecznie dziękujemy partnerom Festiwalu:

Miejskiemu Ośrodkowi Kultury – za możliwość zorganizowania Koncertu Laureatów
w Muszli Koncertowej w Parku im. W.Witosa

Galerii Handlowej Focus Mall

Zespołowi Szkół nr 16 w Bydgoszczy – za możliwość przeprowadzenia eliminacji finałowych


Serdecznie dziękujemy partnerom warsztatów:

Galeria miejska bwa – za możliwość zwiedzenia galerii przez uczestników warsztatów

Opera “Nova” – za możliwość zwiedzenia Opery i wypożyczenie strojów do przedstawienia teatralnego

Muzeum Okręgowe – za możliwość zwiedzenia Muzeum i uczestnictwa w lekcjach muzealnych

Zespół Szkół Chemicznych

P.P.H.U “Export – Import” Martina

Ośrodek rehabilitacyjno – wypoczynkowy “Gród Piasta” w Chomiąży Szlacheckiej


Serdecznie dziękujemy uczelniom wyższym:

Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu Wydziałowi Finansów i Zarządzania w Bydgoszczy
za wsparcie finansowe i rzeczowe

Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy
za wsparcie finansowe

Wyższej Szkole Gospodarki
za wsparcie finansowe

Kujawsko – Pomorskiej Szkole Wyższej
za wsparcie finansowe

Akademii Humanistyczno – Ekonomicznej Wydziałowi Zamiejscowemu w Bydgoszczy
za przygotowanie animacji dla dzieci w trakcie trwania Koncertu Laureatów

Wyższej Szkole Środowiska
za upominki dla uczestników festiwalu

Serdecznie dziękujemy Akademickiej Przestrzeni Kulturalnej za umożliwienie laureatom w kategorii muzyka nagrania płyty demo w profesjonalnym studio oraz za udostępnienie sali na premierę przedstawienia “Baśń o panowaniu Zdrówka”, podsumowującego Warsztaty Artystyczne Radosne Serca.

Serdecznie dziękujemy Panu Arkadiuszowi Blachowskiemu z Akademickiej Przestrzeni Kulturalnej za poprowadzenia warsztatów fotograficznych oraz za przygotowanie prezentacji multimedialnej ze zdjęciami uczestników warsztatów.


Serdecznie dziękujemy patronom medialnym:

Radiu Gra

Radiu PiK

Radiu Megafon (KPSW)

Radiu UNIWERSYTET (UKW)

MMBydgoszcz.pl

InfoBydgoszcz.pl

Bydgoszcz.com


Serdecznie dziękujemy patronom prasowym:

Expressowi Bydgoskiemu

Bydgoskiemu Informatorowi Kulturalnemu


Serdecznie dziękujemy za opiekę medialną

TVP Bydgoszcz


VI Ogólnopolski Festiwal Radosnych Serc wsparli:

Departament Promocji Urzędu Marszałkowskiego

Wydział Promocji Miasta Urzędu Miasta Bydgoszczy

Zakład Wykonawstwa Sieci Elektrycznych “Mega-Pol” SA

Mlekpol - Spółdzielnia Mleczarska, Zakład produkcji Mleczarskiej

Stacja Paliw i usługi transportowe “Kama” Wojciech Balewski

Przedsiębiorstwo Informatyki “Zeto” Bydgoszcz S.A.

Spółdzielnia Produkcji Spożywczej Tosta

Cukiernia Sowa Adam Sowa

Carrefour – Bydgoszcz

Artykuły biurowe “Pentel Poland”

Piekarnia Cukiernia Krzysztofa Poćwiardowskiego

Szatkowscy s.c. – Szatkowski Leszek, Mirosław, Wiesław

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Wielpol - Leonard Wieluński

Restauracja Mazur

VanilaClub

AS market – PPHU Edbol

Sieć sklepów spożywczych “Netto”

Zakłady Mięsne SKIBA Andrzej Skiba

Producent Przetworów Owocowych Stovit Group Sp. z o.o.

Zakład Produkcyjny Bohamet Sp.j. Henryk Bogusz i Jarosław Halarewicz

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Łowiczu

Prosiaczek Sp. z o.o. Andrzej Tomczak

Przedsiębiorstwo Cukiernicze w Bydgoszczy, Jutrzenka Colian sp. z o.o.

Hurtownia Sportowa Paak Wiesława Paczkowskiego

Sieć sklepów spożywczo-przemysłowych “Piotr i Paweł”

Miejskie Zakłady Komunikacyjne Bydgoszcz

Administracja Domów Miejskich w Bydgoszczy

Remondis Bydgoszcz

Esej

Edukarium

Producent wyrobów czekoladowych Terravita Sp. z o.o.

“Limar" Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Andrzej Nowak

“Cytrus” Sp. j. Andrzej i Mirosława Nowakowscy

Przedsiębiorstwo Handlowe Novalijka

Hurtownia warzyw i owoców Krzysztofa Stankowskiego

Przedsiębiorstwo obuwnicze “Deichmann” Sp. z o.o.- Firma Deichmann

Klub Moralist

Patio

Tour bus

Castorama

Hurtownia Papiernicza Monika

mbank

Kujawsko – Pomorskie Centrum Nieruchomości

Cukiernia Rem Marco

Agency Empire Music

Reggio Emilia – Finnepol

Przewodnik Katolicki

Stanica wodna PTTK w Janowie k. Bydgoszczy



Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zgodzili się zasiąść w jury podczas eliminacji regionalnych i finałowych oraz szkołom, za udostępnienie nam miejsca do przeprowadzenia eliminacji:
  • Pani Joannie Wardackiej za pełnienie funkcji przewodniczącej jury podczas eliminacji regionalnych w Gdańsku oraz eliminacji finałowych w Bydgoszczy
  • Pani Karolinie Wiśniewskiej za udział w eliminacjach w Gdańsku
  • Pani Irenie Jankowiak za udział w eliminacjach w Gdańsku
  • Pani Bogumile Frankowskiej za pełnienie funkcji przewodniczącej jury na eliminacjach regionalnych w Łodzi
  • Pani Justynie Lipińskiej za udział w eliminacjach regionalnych w Łodzi
  • Pani Paulinie Gawrych za pełnienie funkcji przewodniczącej jury podczas eliminacji regionalnych w Gliwicach
  • Panu Pawłowi Baranowi za udział w eliminacjach regionalnych w Gliwicach
  • Panu Wacławowi Kuczmie za pełnienie funkcji przewodniczącego jury w kategorii plastyka i fotografia
  • Pani Ewie Widackiej-Matoszko za ocenę prac dzieci w kategorii plastyka
  • Pani Joannie Senskiej za ocenę prac dzieci w kategorii plastyka
  • Panu Lechowi Goldyszewiczowi za ocenę prac dzieci w kategorii plastyka
  • Panu Andrzejowi Maziec za ocenę zdjęć wykonanych przez dzieci w kategorii fotografia
  • Panu Dariuszowi Gackowskiemu za ocenę zdjęć wykonanych przez dzieci w kategorii fotografia
  • Pani Teresie Wądzińskiej za ocenę dzieci w kategorii recytacja i mała forma sceniczna do 12 lat i powyżej 12 lat podczas eliminacji finałowych
  • Pani Jolancie Baziak za ocenę dzieci w kategorii recytacja i mała forma sceniczna do 12 lat i powyżej 12 lat podczas eliminacji finałowych
  • Pani Małgorzacie Horoszkiewicz za ocenę dzieci w kategorii muzyka podczas eliminacji finałowych
  • Pani Izabelli Peter za ocenę dzieci w kategorii muzyka podczas eliminacji finałowych
  • Pani Agnieszce Sikorskiej za ocenę dzieci w kategorii taniec podczas eliminacji finałowych
  • Pani Joannie Grabowskiej za ocenę dzieci w kategorii taniec podczas eliminacji finałowych
  • Panu Łukaszowi Chojakowi za ocenę dzieci w kategorii taniec podczas eliminacji finałowych
  • Zespołowi Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 13 w Gdańsku Zaspie za udostępnienia sal do przeprowadzenia eliminacji regionalnych
  • Szkole Podstawowej nr 205 w Łodzi za udostępnienia sal do przeprowadzenia eliminacji regionalnych
  • Szkole Podstawowej nr 36 w Gliwicach za udostępnienia sal do przeprowadzenia eliminacji regionalnych
  • Zespołowi Szkół nr 16 w Bydgoszczy za udostępnienia sal do przeprowadzenia eliminacji finałowych.

Serdecznie dziękujemy gościom specjalnym za udział:

w eliminacjach finałowych:
Grupie Tanecznej SPID prowadzonej przez Panią Agnieszkę Sikorską

w Koncercie Laureatów:
Pani Adrianie Kortas za poprowadzenie Koncertu Laureatów

Kabaretowi OKO

Junior Jazz Big Band’75 prowadzony przez Piotra Dąbrowskiego

Agnieszce Zawidzkiej z zespołem

Szkole Tańca “Fabryka Tańca”


Serdecznie dziękujemy wolontariuszom, którzy dzielnie pomagali Organizatorom w przygotowaniu Festiwalu.