Jesteś tutaj: Strona główna / Festiwal / IX OFRS / PROGRAM KONCERTU





PROGRAM KONCERTU LAUREATÓW
IX OGÓLNOPOLSKIEGO FESTIWALU RADOSNYCH SERC
ORAZ IMPREZY POŻEGNANIA LATA

GODZINA PROGRAM
14:00 – 14:15 I CZĘŚĆ KONCERTU LAUREATÓW
IX OGÓLNOPOLSKIEGO FESTIWALU RADOSNYCH SERC
OFICJALNE OTWARCIE, WYSTĘPY GOŚCI KONCERTU
14:15 – 14:25 WYSTĘP ZESPOŁU TAŃCA NOWOCZESNEGO KONTRA MDK NR 2
14:30 – 14:45 WYSTĘP ZESPOŁU DWORCOWA 56
14:50 – 15:00
WYSTĘP SZKOŁY TAŃCA UP2EXCELLENCE
GRUPA WOLFGANG – LAUREAT OGÓLNOPOLSKIEGO FESTIWALU ARTYSTYCZNEGO
MŁODE TALENTY ZSO NR 1
15:00 – 15:10 KONKURS LPKIW
15:15 – 15:25 WYSTĘP CHÓRU DZIECI MŁODSZYCH OJEJKU SP NR 38
15:30 – 15:40 WYSTĘP STUDIA TAŃCA BAILAMOS
15:45 – 15:55 WYSTĘP AKADEMI TAŃCA DANCEBY – LAUREAT OGÓLNOPOLSKIEGO FESTIWALU ARTYSTYCZNEGO MŁODE TALENTY ZSO NR 1
15:55 - 16:05 KONKURS SKK 
16:10 – 16:25 WYSTĘP ZESPOŁU ELL DRIVER
16:30 – 16:40 WYSTĘP SZKOŁY TAŃCA BOHEMA
16:40 – 16:50 KONKURS LPKIW
16:55 – 17:20 WYSTĘP UCZESTNIKÓW V OGÓLNOPOLSKICH WARSZTATÓW ARTSYTYCZNYCH RADOSNE SERCA
  1. ALEKSANDRA KORTAS  
  2. ARTUR BUŁAKOWSKI
  3. KATARZYNA MACIARZ 
  4. PIOTR SCHMEICHEL
  5. MAGDALENA PRZYBYSZEWSKA 
  6. JULIA CACKOWSKA
  7. WIKTORIA KASPEREK        
  8. PIOTR SCHMEICHEL I ARTUR BUŁAKOWSKI
  9. OLIWIA KLUCZYŃSKA
17:20 – 17:30 KONKURS MEGA FIT
17:35 – 17:45 WYSTĘP STYLERS DANCE STUDIO MDK NR 5
17:50 – 18:10
WYSTĘPY DZIECI Z PRZEDSZKOLA NIEPUBLICZNEGO „PRZEDSZKOLNA CHATKA”
TANIEC
18:10 – 18:20 KONKURS LPKIW
18:20 – 18:30
II CZĘŚĆ KONCERTU LAUREATÓW
IX OGÓLNOPOLSKIEGO FESTIWALU RADOSNYCH SERC
PREZENTACJE LAUREATÓW I WRĘCZENIE NAGRÓD
18:30 – 19:20
WYSTĘPY LAUREATÓW V OGÓLNOPOLSKIEGO FESTIWALU
LAUREACI KATEGORII MUZYKA 
LAUREACI KATEGORII MAŁA FORMA SCENICZNA  
LAUREACI KATEGORII TANIEC
19:25 – 19:35 WYSTĘP ZESPOŁU ŚPIEWALNIA DZIECIĘCA FUNDACJI „NOWE POKOLENIE”
19:35 – 19:55
WRĘCZENIE NAGRÓD
LAUREACI KATEGORII PLASTYKA
LAUREACI KATEGORII FOTOGRAFIA 
LAUREACI KATEGORII TANIEC
LAUREACI KATEGORII MAŁA FORMA SCENICZNA
LAUREACI KATEGORII MUZYKA
19:55 – 20:00 PODZIĘKOWANIA – ZAKOŃCZENIE KONCERTU
20:00 – 21:30 WYSTĘP ZESPOŁU BRACIA

NASI PARTNERZY: