Jesteś tutaj: Strona główna / Festiwal / X OFRS / PROGRAM KONCERTU





PROGRAM KONCERTU LAUREATÓW
X OGÓLNOPOLSKIEGO FESTIWALU RADOSNYCH SERC
ORAZ IMPREZY POŻEGNANIA LATA


GODZINA

PROGRAM
14:00 – 14:10
I CZĘŚĆ KONCERTU PRZYGOTOWANEGO PRZEZ FUNDACJĘ NOWE POKOLENIE
OFICJALNE OTWARCIE/WYSTĘPY GOŚCI KONCERTU
14:15 – 14:25 WYSTĘP ZESPOŁU TAŃCA WSPÓŁCZESNEGO KONTRA Z MDK NR 2
14:25 – 14:35 WYSTĘP STUDIA TAŃCA UNIQUE KATARZYNA BIEŃ
14:35 – 14:55
WYSTĘP CHÓRU DZIECI MŁODSZYCH OJEJKU ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 38
14:55 – 15:05 KONKURS
15:05 – 15:15 WYSTĘP ADRIANA CIEŚLIKA
15:15 – 15:25 WYSTĘP SZKOŁY TAŃCA UP2EXCELLENCE - GRUPA WOLFGANG
15:25 – 15:35 WYSTĘP JULII KAMIŃSKIEJ
15:35 - 15:55 WYSTĘP STUDIA TAŃCA BAILAMOS
15:55 – 16:05 KONKURS
16:05 – 16:20 WYSTĘP AKADEMII TAŃCA DANCEBY
16:20 – 16:35 WYSTĘP SZKOŁY TAŃCA BOHEMA
16:35 – 17:10
WYSTĘPY UCZESTNIKÓW VI OGÓLNOPOLSKICH WARSZTATÓW ARTYSTYCZNYCH RADOSNE SERCA
ORGANIZOWANYCH PRZEZ FUNDACJĘ NOWE POKOLENIE
  1. ALEKSANDRA KORTAS/MUZYKA
  2. WIKTORIA KNOPIK/TANIEC
  3. KATARZYNA MACIASZ/MUZYKA
  4. ZOSIA GRABOWSKA/TANIEC
  5. JULIA BRYMORA/MUZYKA
  6. MAGDALENA TUSZYŃSKA/MUZYKA
  7. ANITA KOZANECKA/TANIEC
  8. WIKTORIA KASPEREK/MUZYKA  
17:10 – 17:20 KONKURS
17:20 – 17:35 WYSTĘP STYLERS DANCE STUDIO MDK NR 5
17:35 – 18:00
WYSTĘP DZIECI Z PRZEDSZKOLA NIEPUBLICZNEGO PRZEDSZKOLNA CHATKA
PROWADZONEGO PRZEZ FUNDACJĘ NOWE POKOLENIE
18:00 – 18:25 WYSTĘP ORKIESTRY DĘTEJ "BRDA" Z BYDGOSZCZY - DYRYGENT ORLIN BEBENOW
18:25 – 18:35
II CZĘŚĆ KONCERTU PRZYGOTOWANEGO PRZEZ FUNDACJĘ NOWE POKOLENIE
KONCERT LAUREATÓW  X OGÓLNOPOLSKIEGO FESTIWALU RADOSNYCH SERC ORGANIZOWANEGO PRZEZ FUNDACJĘ NOWE POKOLENIE
18:35 – 19:30
WYSTĘPY LAUREATÓW X OGÓLNOPOLSKIEGO FESTIWALU RADOSNYCH SERC
  1. LAUREACI KATEGORII MUZYKA
  2. LAUREACI KATEGORII MAŁA FORMA SCENICZNA
  3. LAUREACI KATEGORII TANIEC
19:30 – 19:50 WYSTĘP CHÓRU ŚPIEWALNIA DZIECIĘCA
PROWADZONEGO PRZEZ FUNDACJĘ NOWE POKOLENIE i UKW
19:50 – 20:20
WRĘCZENIE NAGRÓD
LAUREACI KATEGORII FOTOGRAFIA 
LAUREACI KATEGORII TANIEC
LAUREACI KATEGORII MAŁA FORMA SCENICZNA
LAUREACI KATEGORII PLASTYKA
LAUREACI KATEGORII MUZYKA 
20:20 PODZIĘKOWANIA – ZAKOŃCZENIE KONCERTU
20:30 – 22:00 WYSTĘP ZESPOŁU DE MONO

NASI PARTNERZY: