Jesteś tutaj: Strona główna / Strona główna / KADRA PEDAGOGICZNA / SEKCJA DLA DOROSŁYCH


SEKCJA DLA DOROSŁYCH
 
   
   
 
 


Rodzaj prowadzonych zajęć:  GIMNASTYKA OGÓLNOKONDYCYJNA
Nasz nauczyciel:  mgr MACIEJ MALINOWSKI
Charakterystyka nauczyciela:
Z wykształcenia jest magistrem pedagogiki oraz instruktorem rekreacji ruchowej  w zakresie fitness – ćwiczenia ruchowe. Swoją wiedze zgłębiał w Krajowym Ośrodku Metodyczno-Szkoleniowym Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej w Toruniu.
 

Rodzaj prowadzonych zajęć:  SZTUKI WALKI: KARATE
Nasz nauczyciel:
 BARTOSZ DĄBROWSKI
Charakterystyka nauczyciela: 
Swoją wiedzę pozyskał na kierunku wychowanie fizyczne na Uniwersytecie im. Kazimierza Wielkiego. Zdobył stopień 3 Kyu przy Bydgoskim Klubie Karate Kyokushin. Brał udział w licznych obozach oraz szkoleniach z zakresu Karate. Czynne uprawia Karate od 2001 roku. Instruktor sportu Karate Kyokushin. Prowadzi zajęcia Karate w grupie dziecięcej, młodzieżowej a także oraz starszej zaawansowanej.


   
   
 
 


 
 
   
 
 Rodzaj prowadzonych zajęć:  JĘZYK ANGIELSKI
Nasz nauczyciel:  mgr EWA NAWROCKA
Charakterystyka nauczyciela: 
Licencjat z filologii angielskiej oraz magister dydaktyki nauczania języka angielskiego (metodyk). Nauczyciel dyplomowany pracujący od 1.09.1997r w szkole podstawowej, gimnazjum, liceum, współpracuje z UKW i NKJO w Bydgoszczy oraz innymi szkołami wyższymi (opieka nad studentami). Koordynator projektów unijnych partnerskiej współpracy szkół europejskich realizowanych pod nadzorem UM oraz Prezydenta Miasta Bydgoszczy. Posiada doświadczenie w pracy z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych, z upośledzeniem w stopniu lekkim oraz słabosłyszącymi. Pracowała w szkołach prywatnych w tym przez 5 lat prowadziła własną szkołę. Jest doradcą metodycznym. Ukończyła  kurs pomiaru dydaktycznego, na kierownika wycieczek szkolnych i imprez turystycznych oraz kierownika kolonii i placówek wypoczynku dzieci i młodzieży. Pracowała na stanowisku nauczyciela j. ang. w placówkach zagranicznych (Rumunia, Grecja, Cypr, Dania, Włochy, Holandia, Hiszpania, Portugalia). Jest egzaminatorem maturalnym Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Gdańsku. Może poszczycić się wieloma osiągnięciami, do których należą: przygotowanie finalistów i laureatów wojewódzkiego konkursu języka angielskiego, nagroda Prezydenta Miasta, trzykrotna Nagroda Dyrektora Szkoły za osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze, podziękowania od UKW za przygotowanie studentów w ramach praktyk pedagogicznych. 


   
   
 
 
 
 
   
   
 
 


   
   
 
 


   
   
 
 


   
   
 
 


   
   
 
 


Rodzaj prowadzonych zajęć:  NAUKA GRY NA GITARZE
Nasz nauczyciel:  lic. ALEKSANDRA NOWACKA
Charakterystyka nauczyciela: 
Warsztat gry na gitarze doskonaliła na kierunku edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego (dyplom licencjacki - specjalność: edukacja muzyczna i muzyka estradowa) oraz w PSM II stopnia im. Artura Rubinsteina w Bydgoszczy. Brała udział w licznych kursach interpretacji muzyki, warsztatach muzycznych oraz konferencjach naukowych z zakresu edukacji muzycznej. Chętnie akompaniuje wokalistom, realizuje się w wielu projektach muzycznych (współpraca z zespołem Blackberry Hill, akompaniator laureatki III miejsca na przeglądzie Młode Talenty 2013, gitarzystka w zespole Akustycznie, akompaniator bydgoskiego teatru improwizowanego Wymywammy). Jako członkini Akademickiego Chóru Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego miała okazję wykonywać wielkie formy wokalno-instrumentalne, co zaowocowało późniejszą fascynacją śpiewem i zaangażowaniem w działalność Chóru Miejskiego Centrum Kultury.


   
   
 
 


NASI PARTNERZY:

PARTNERZY MEDIALNI: