Jesteś tutaj: Strona główna / Strona główna / KADRA PEDAGOGICZNA / SEKCJA TERAPEUTYCZNA


SEKCJA TERAPEUTYCZNA

Rodzaj prowadzonych zajęć:
 ZAJĘCIA LOGOPEDYCZNE
Nasz nauczyciel:
 mgr MARTA BUBLIK
Charakterystyka nauczyciela:
 
Ukończyła studia magisterskie (5-letnie) na kierunku: pedagogika w zakresie logopedia na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Posiada doświadczenie na stanowisku logopedy w Przedszkolu Integracyjnym nr 61 w Bydgoszczy, gdzie prowadziła terapię indywidualną dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Aktualnie pracuje jako pedagog specjalny. Prowadzi również terapię logopedyczną w Wielospecjalistycznym Szpitalu Miejskim im. dr E. Warmińskiego w Bydgoszczy. Odbyła kurs kwalifikacyjny z oligofrenopedagogiki oraz inne szkolenia w zakresie rozwoju dziecka,  co pozwala na dostosowanie metod pracy do indywidualnych potrzeb dzieci. Obecnie studiuje w Kujawsko-Pomorskiej Szkole Wyższej na kierunku edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna. Miłośniczka kanałów sportowych. W wolnej chwili biega. 


Rodzaj prowadzonych zajęć:
 GIMNASTYKA OGÓLNOROZWOJOWA Z KOREKTYWĄ
Nasz nauczyciel:
 mgr MACIEJ ŁUKOWSKI
Charakterystyka nauczyciela:
 
Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu na kierunku fizjoterapia. Ukończył wiele kursów: Terapia manualna w obrębie tkanek miękkich, Diagnozowanie i leczenie zespołów bólowych kręgosłupa Metodą McKenziego, PNF, Aku-Taping. Obecnie pracuje w Centrum Medycznym. Od wielu lat prowadzi gimnastykę ogólnorozwojową w Przedszkolu Niepublicznym „Przedszkolna Chatka” oraz wielu innych Przedszkolach w Bydgoszczy.


Rodzaj prowadzonych zajęć:
 GIMNASTYKA KOREKCYJNA
Nasz nauczyciel:
 mgr KAROLINA ZMUDCZYŃSKA
Charakterystyka nauczyciela:
 
Absolwentka Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy. Ukończyła kurs "Neurorozwojowa diagnostyka i rehabilitacja niemowląt i dzieci starszych". Uczestniczka szkolenia "Zasady udzielania pierwszej pomocy". Od października uczęszcza na studia podyplomowe: Oligofrenopedagogika z komunikacją alternatywną. Współpracuje z Centrum terapii" Całym sercem".


Rodzaj prowadzonych zajęć:
 KONSULTACJE Z PSYCHOLOGIEM
Nasz nauczyciel:
 mgr HELENA WOŹNIAK
Charakterystyka nauczyciela:
 
Ukończyła studia psychologiczne na Uniwersytecie  Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, specjalność: psychologia kliniczna.  Posiada 6 letnie doświadczenie w pracy zawodowej z dziećmi i dorosłymi. Specjalizuje się w diagnozowaniu i terapii dzieci i młodzieży z różnymi dysfunkcjami, w tym z wadą słuchu i wzroku. Interesuje się również coachingiem i procesami grupowymi. Prywatnie pasjonatka życia, podróży i muzyki bossa nova.


NASI PARTNERZY:

PARTNERZY MEDIALNI: