Jesteś tutaj: Strona główna / Festiwal / IX OFRS / GOŚCIE KONCERTU / STUDIO TAŃCA BAILAMOS


SZKOŁA TAŃCA BAILAMOS

Studio Tańca Bailamos działa od 2005 roku. Szkoła, w której dzieci i młodzież stawiają poważniejsze pierwsze kroki w tańcu towarzyskim, hip-hopie, baletcie i tańcu współczesnym. Szkoła przygotowuje swoich tancerzy do różnorodnych pokazów zdobytych umiejętności: turniejów, programów telewizyjnych, konkursów. Studio organizuje również szkolenia, obozy taneczne oraz półkolonie taneczne.

Podczas koncertu zaprezentowane zostaną pokazy grup tańca towarzyskiego oraz hip-hop, w tym formacja tańca towarzyskiego "Bailamos", która dotarła do samego finału programu „Got to Dance”. W tym roku właśnie ta formacja dzieci w wieku 8-11 lat będzie reprezentowała Bydgoszcz na Mistrzostwach Polski Formacji w Opolu.

Na Myślęcińskim Różopolu zobaczymy również Baila Girls - grupa dziewczynek w wieku 6-9 lat, które przedstawią latynoskie rytmy. Do największych osiągnięć tej grupy zaliczyć bez wątpienia można I miejsce w konkursie II Open Bydgoszcz Dance Cup w kategorii inne formy tańca.

Na zakończenie Studio Tańca Bailamos przygotowało niespodziankę….w hip – hopowy nastrój wprowadzi nas grupa Maxi Paka lub Lil Swaggers.

Więcej o grupach możecie przeczytać i zobaczyć na:


https://www.facebook.com/stbailamos

http://www.youtube.com/channel/UCBReW-XH3i2-xEn0JWK0aRA

Więcej informacji o Studiu Tańca Bailamos na: http://bailamos.pl/

NASI PARTNERZY: