Jesteś tutaj: Strona główna / Festiwal / VIII OFRS / GOŚCIE KONCERTU / SZKOŁA TAŃCA BOHEMA


SZKOŁA TAŃCA BOHEMA
 
To szkoła, gdzie można szkolić się w wielu kierunkach i stylach tanecznych pod okiem profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem i pasją. To miejsce dla zakręconych tanecznie, dla których taniec i ruch jest ważnym elementem życia. 
Podczas koncertu wystąpią:Formacja hip hop „No Name Crew”
Formacja utworzona została w 2009 roku. To najbardziej doświadczona grupa tanecznaw Szkole Tańca BOHEMA, która specjalizuję się w stylu Hip Hop. Na swoim koncie mają już wiele nagród.

Formacja break dance
Breakdance to taniec trudny, wymagający dużej sprawności fizycznej oraz systematycznego, intensywnego treningu, polegający na wykonywaniu ewolucji akrobatycznych, połączonych z czystym, rytmicznym tańcem, tworząc w ten sposób nierozerwalną całość. To zajęcia dla wytrwałych i tacy są nasi chłopcy i ich trener B-boy WILKU. Chłopaki biorą udział w turniejach indywidualnie i każdy z nich może pochwalić się już niezłymi wynikami. Dzisiaj zobaczycie ich państwo razem.
 

Formacja videoclip-dance “Fame”
Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła we wrześniu 2009. Tworzą zgrany, zaangażowany i pełen energii zespół. Szukają inspiracji do pracy w clipach tanecznych, i w ten sposób powstają choreografie w oparciu o różne techniki tańca. Zespół ma już na swoim koncie sporo osiągnięć i na pewno będzie walczył o następne. Instruktorem zespołu jest Kalina Porazińska.
 www.szkolabohema.bydgoszcz.pl

NASI PARTNERZY: