Jesteś tutaj: Strona główna / Festiwal / X OFRS / GOŚCIE KONCERTU / SZKOŁA TAŃCA BOHEMA

 
SZKOŁA TAŃCA BOHEMA

Szkoła Tańca Bohema powstała z potrzeby podzielenia się wieloletnim doświadczeniem i pasją z tymi wszystkimi, dla których taniec i ruch jest ważnym elementem życia. To miejsce, gdzie można szkolić się w wielu kierunkach i stylach tanecznych pod okiem profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem i pasją. To szkoła dla zakręconych tanecznie, dla których taniec i ruch jest ważnym elementem życia.
Na scenie w Myślęcinku wystąpią soliści i duety- utalentowane białobłockie i łochowskie dzieci z grup zaawansowanych oraz dwie formacje.

Solo hip-hop:
Ania Anhalt, Weronika Moskwa, Monika Kamionka, Monika Bauza, Max Gręś, Nikodem Polerowicz, Monika Czerniejewska i Karolina Tomaszewska.

Duet hip-hop:
Monika Kamionka i Ula Anhalt
Ania Anhalt i Weronika Moskwa
Trenerami są Mariusz Porcelewski i Martyna Bitner.

Formacja hip - hop
FRESH BEAT + YODA
Grupa hiphopowa, która swoją przygodę z tańcem zaczęła we wrześniu 2013 roku.
Spotykają się dwa razy w tygodniu, ale za to na każdym treningu dają z siebie 100%.
Pomimo zmęczenia mają radość z tego, co robią! Muzyka, śmiech i dobra zabawa to jest coś, co lubią najbardziej. Jak twierdzą tancerze ich siła tkwi również w instruktorze, który uczy ich wszystkiego od podstaw, pokazując, że nawet najmniejszy szczegół ma znaczenie.
Instruktor: Przemysław Kwaśniewski

Formacja dancehall 
SO WILD SQUAD
W skład formacji wchodzi młodzież, którą połączyła pasja do jamajskich klimatów i zabawa tańcem. Jako grupa żyją także wspólnie poza salą taneczną. Mimo iż tańczą stosunkowo krótko widać w nich nieziemski potencjał oraz zaangażowanie jakie wkładają w każdą choreografię. Grupa liczy ok 13 osób w przedziale wiekowym ok. 18-25. Bawią się jamajskimi krokami oraz tworzą choreografie opierające się na podstawach dancehallu i raggi.

Instruktor: Patryk Wyskocki
 

Więcej informacji o szkole znajdziecie na
http://szkolabohema.bydgoszcz.pl/
 
 

NASI PARTNERZY: