Jesteś tutaj: Strona główna / Festiwal / VIII OFRS / GOŚCIE KONCERTU / UCZESTNICY IV OWARS


UCZESTNICY
IV OGÓLNOPLSKICH WARSZTATÓW ARTYSTYCZNYCH „RADOSNE SERCA”
(ZDOBYWCY „ZŁOTYCH BILETÓW”)
 
AURELIA GÓRNA /na specjalne zaproszenie/
Początkująca wokalistka, która od zeszłego roku ma swój udział na bydgoskiej scenie muzycznej. Można ją usłyszeć w wielu kolaboracjach z raperami, ale nie tylko. Na koniec tego roku najprawdopodobniej wyjdzie płyta z własnymi piosenkami. http://www.facebook.com/gornaaurelia?ref=hl

ALEKSANDRA KORTAS
Aleksandra ma 10 lat, jej pasją jest śpiew i gra na gitarze, chociaż interesuje ją również teatr, a w wolne chwile poświęca czas na rysunek. Swoje umiejętności zarówno muzyczne jak i aktorskie prezentowała wielokrotnie na różnych uroczystościach szkolnych i okolicznościowych, ale także na konkursach i przeglądach, gdzie zdobyła uznanie, zajmując liczne pierwsze miejsca w tym I miejsce w III Wojewódzkim Konkursie Wokalnym „W drodze na estradę” w Łochowie.

ADRIANNA BEER
Adrianna jest wokalistką i aktorką dziecięcego teatru muzycznego „Maskotki”, gdzie pracuje nad swoim warsztatem artystycznym. A w katalogu swoich osiągnięć ma choćby takie pozycje jak: tytuł trzykrotnej laureatki „Festiwalu Artystycznego Placówek Opiekuńczo - Wychowawczych” w Inowrocławiu w kategorii muzyka i recytacja, laureatki Powiatowego Konkursu Recytatorskiego „Pegazik”, laureatki eliminacji „Festiwalu Radosnych Serc” w Łodzi w również w kategorii muzyka i recytacja oraz finalistka z Bydgoszczy.

ARTUR MAJ I RAFAŁ PAWLICKI
Artur i Rafał to samouki. Mieszkają 30 km od najbliższego miasta. Chłopcy trenują breakdance od 2,5 roku, raz w tygodniu. Nie zawsze mają możliwość dotarcia na treningi, ze względu na obowiązki związane z nauką. Swój wolny czas spędzają doskonaląc swoje taneczne umiejętności, motywując i ucząc się od siebie nawzajem. Mimo ograniczonych warunków (trenują, bowiem sami w domu), nie zniechęcają się. Twierdzą, że taniec to ich pasja, a skoro tak, to nie straszne są im żadne przeszkody.

ANITA KOZANECKA
Anita jest uczennicą SP. nr 4 w Bydgoszczy. Jej hobby to taniec, choć nie jedyne, dodatkowo śpiewa, gra na gitarze i keyboardzie. Jak sama twierdzi- 'Kocha taniec, taniec to jest jej życie'. Anita ma 10 lat, a swoje zamiłowanie do tańca rozwija od 5. Uczęszcza na zajęcia Młodzieżowego Domu Kultury nr 5. MDK reprezentuje w różnych turniejach tanecznych z licznymi sukcesami.

DAWID ZAWŁOCKI
Dawid od ok. 5 lat ćwiczy taniec. Sam uczy się kroków korzystając z możliwości, jakie daje Internet oraz czerpiąc inspirację z filmów. Będąc w gimnazjum w Bojszowach należał do zespołu „Novice”. Swoje umiejętności prezentował wielokrotnie, podczas takich przedsięwzięć jak: Twórczości Artystycznej Dzieci i Młodzieży, Wojewódzki Konkurs Tańca Breack Dance w Lędzinach (gdzie w 2010 i 2011 uzyskał wyróżnienia) czy OFRS (gdzie w 2010r. zajął 1 miejsce w eliminacjach).
 
ESTERA DONART
Estera to solistka w szkolnym zespole. Swoje zdolności prezentowała wielokrotnie, min.: w finale Ogólnopolskiego Festiwalu Tęczowych Piosenek Jana Wojdaka w Krakowie oraz na przeglądzie piosenki Turystycznej i wakacyjnej w Dziwnowie, podczas którego zajęła 1 miejsce. Wystąpiła także, jako gość na Festiwalu Gwiazd Sportu.

MAGDALENA PRZYBYSZEWSKA
Wychowanka MDK 6 w Bydgoszczy, Magdalena Przybyszewska od 7 lat intensywnie rozwija swoje zdolności w Studiu Piosenki w MDK nr 3 zespole szkolnym „SONORE”. Jej pracowitość odzwierciedlona jest w uczestnictwie w licznych koncertach i konkursach, jak np. Walentynkowy konkurs „Miłość ci wszystko wybaczy” Bydgoszcz, na którym zajęła I miejsce.

MAJA PRZYBYLSKA
Maja ma 12 lat i śpiewa praktycznie od przysłowiowej kołyski. Uwielbia mocniejsze, rockowe brzmienie i stare piosenki " z duszą". Jest laureatką wielu przeglądów i konkursów muzycznych: Zaduszki piosenki niezapomnianej, Festiwal kolęd i pastorałek, Śpewam i...,mam talent. Jej zainteresowaniem jest nie tylko śpiew, ale także malarstwo oraz teatr. Zajmuje się również pisaniem tekstów i opowiadań, a jedna z bajek jej autorstwa okazała się zwycięską w ogólnopolskim konkursie „Złote pióro”.

MONIKA PIAŚNIK
Swoją przygodę z muzyką rozpoczęła i konsekwentnie pielęgnuję od kilku lat. Jej muzyczny talent nie dotyczy wyłącznie śpiewie, bowiem dodatkową pasją Moniki jest gra na pianinie. Każdą wolna chwilę między obowiązkami szkolnymi poświęca na rozwijanie swojego talentu.

 


IV OGÓLNOPOLSKIE WARSZTATY ARTYSTYCZNE "RADOSNE SERCA"

NASI PARTNERZY: