Jesteś tutaj: Strona główna / Festiwal / IX OFRS / GOŚCIE KONCERTU / UCZESTNICY V OWARS

 
UCZESTNICY V OGÓLNOPOLSKICH WARSZTATÓW ARTYSTYCZNYCH „RADOSNE SERCA”

To utalentowani młodzi ludzie ze szkół i placówek opiekuńczo-wychowawczych z całej Polski, którzy podczas 11 - dniowego projektu realizowanego przez Fundację NOWE POKOLENIE w Bydgoszczy i Biskupinie szlifowali swoje talenty wśród nauczycieli i znamienitych artystów z zakresu aktorstwa, plastyki, muzyki oraz tańca przy współpracy z licznymi instytucjami kulturalnymi. Z pośród uczestników V edycji warsztatów Fundacja NOWE POKOLENIE zaprosiła do występu na profesjonalnej scenie 8 obiecujących, młodych artystów.
 
ARTUR BUŁAKOWSKI (15 lat) - wychowanek Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Lidzbarku, uczeń II klasy lidzbarskiego Gimnazjum o profilu sportowym. Tancerz - samouk specjalizuje się w tańcu popping, hip-hop, oraz breakdance. Uczestnik wielu warsztatów, konkursów oraz przeglądów tanecznych. Dodatkowo interesuje się piłką nożną.
Najważniejsze osiągnięcia taneczne:
I miejsce zespołowo w X Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego w Brodnicy 2014r.
I miejsce dla najlepszego tancerza podczas w X Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego w Brodnicy 2014r.
II miejsce w VIII Ogólnopolskim Festiwalu Radosnych Serc w Bydgoszczy 2013r.
 

JULIA CACKOWSKA (14 lat) - jej pasją jest taniec. Swoje pierwsze kroki w tańcu rozpoczęła 8 lat temu w MDK nr 5 w Bydgoszczy. Obecnie należy do grupy tanecznej Spid Junior. Wraz z swoją formacja bierze udział w wielu ogólnopolskich turniejach tanecznych, w których zajmuje wysokie pozycje. Poza tańcem Julia uwielbia jazdę konną i dalekie podróże.
 

 

 
MAGDALENA PRZYBYSZEWSKA (18 lat) -  uczennica III klasy Liceum Ogólnokształcącego nr 4 im. Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Swoje umiejętności wokalne rozwija pod okiem Pani Katarzyny Tomali w Młodzieżowym Domu Kultury nr 6 w Bydgoszczy. Jest laureatką wielu konkursów i festiwali.
Jej najważniejsze osiągniecia to:
III miejsce w VIII Festiwalu Piosenki Nieżyjących Polskich Artystów im. Miry Kubasińskiej "Piosenka jest wieczna" w Białych Błotach,
I miejsce w Wojewódzkim Wokalnym Konkursie Walentynkowym "Miłość Ci wszystko wybaczy" w Bydgoszczy,
Wyróżnienie w V Ogólnopolskim Festiwalu Poezji Śpiewanej i Piosenki Aktorskiej FORMA.

OLIWIA KLUCZYŃSKA (18 lat) – uczennica Liceum Ogólnokształcącego w Kcyni. Ukończyła Szkołę Muzyczną  pierwszego stopnia w Wągrowcu na wydziale instrumentalnym, jej instrumentem głównym był fortepian. Obecnie uczęszcza do Państwowej Szkoły Muzycznej im. A. Rubinsteina w Bydgoszczy, jest  w 3 klasie wydziału wokalnego. Śpiewa od dziecka, a wszystko zaczęło się od śpiewu w chórze kościelnym. Uczęszczała do Miejskiego Ośrodka Kultury w Kcyni. Co lubi ? Najbardziej śpiewać oraz grać na pianinie, uwielbia sprawiać ludziom przyjemność oraz wywoływać  uśmiechy na ich twarzach.
Jej osiągnięciami są :
1 miejsce - w 4  Powiatowym Festiwalu Piosenki Anglojęzycznej ,,Let's Go Beyond Olszewka”
1 miejsce -  w 4 Międzydekanalnym Festiwalu Piosenki Religijnej ,,Śpiewaj Panu "
1 miejsce - w  5  Międzydekanalnym Festiwalu Piosenki Religijnej ,,Śpiewaj Panu "
Grand Prix- - w  5  Międzydekanalnym Festiwalu Piosenki Religijnej ,,Śpiewaj Panu "
2 miejsce -  w Gminnym konkursie Młodych talentów ,,Jesteśmy stąd".
 
PIOTR SCHMEICHEL (16 lat) - wychowanek Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Lidzbarku, uczeń I klasy lidzbarskiego technikum budowlanego. Tancerz - samouk specjalizuje się w tańcu hip-hop, breakdance. Uczestnik wielu warsztatów, konkursów oraz przeglądów tanecznych. Dodatkowo interesuje się piłką nożną.
Najważniejsze osiągnięcia taneczne:
I miejsce zespołowo w X Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego w Brodnicy 2014r.
III miejsce zespołowo w Ogólnopolskim Przeglądzie Form Tanecznych  Tańca Współczesnego w Brodnicy 2013r.
I miejsce dla najlepszego tancerza w Ogólnopolskim Przeglądzie Form Tanecznych  Tańca Współczesnego w Brodnicy 2013r.
II miejsce w VIII Ogólnopolskim Festiwalu Radosnych Serc Bydgoszcz 2013
II miejsce w IX Ogólnopolskim Przeglądzie Tańca Towarzyskiego w Brodnicy 2013r.
 

KATARZYNA MACIARZ (17 lat) - lubi  śpiewać, tańczyć i śmiać się od zawsze. Stara się rozwijać wokalnie na warsztatach i lekcjach wokalu. Bierze udział w licznych konkursach w których niejednokrotnie zdobywam sukcesy. Mogę polegać na rodzinie i znajomych którzy zawsze mnie wspierają. Lubię poznawać nowych ludzi. Nie lubię smutku i staram się przejść przez życie z uśmiechem na twarzy.
 

ALEKSANDRA KORTAS (12 lat), jest bydgoszczanką, zdobywa nagrody w konkursach wokalnych,  plastycznych i teatralnych, śpiewa w dziecięcym chórze operowym, gra na gitarze, fascynuje ją amerykański raper Eminem.
 


WIKTORIA KASPEREK (15 lat), uczennica 3 klasy gimnazjum w Kcyni. Uczęszcza na zajęcia śpiewu do Gminnego Centrum Kultury i Biblioteki w Kcyni, gdzie zajęcia prowadzi pani Hanna Żółkoś. Jej hobby to śpiew, a występy i udział w konkursach nie sprawiają jej żadnej tremy.
Jej ostatnie osiągnięcia to:
I miejsce w Gminnym konkursie" Jesteśmy stąd "
III miejsce w III Wojewódzkim Konkursie Wokalnym " W Drodze Na Estradę "
Nagroda Kujawsko - Pomorskiego Kuratora Oświaty w XVI Wojewódzkim Konkursie Piosenki " Ja po prostu mam talent "
III miejsce w V powiatowym Festiwalu Piosenki Anglojęzycznej

NASI PARTNERZY: