Jesteś tutaj: Strona główna / Festiwal / X OFRS / GOŚCIE KONCERTU / UCZESTNICY VI OWARS

 
UCZESTNICY VI OGÓLNOPOLSKICH WARSZTATÓW ARTYSTYCZNYCH „RADOSNE SERCA”

To pełni pasji, energii i przede wszystkim utalentowani młodzi ludzie - artyści ze szkół i placówek opiekuńczo-wychowawczych z całej Polski, którzy podczas 11 - dniowego projektu realizowanego przez Fundację NOWE POKOLENIE w Bydgoszczy i Biskupinie szlifowali swój artystyczny warsztat wśród nauczycieli i znamienitych artystów z zakresu aktorstwa, plastyki, muzyki oraz tańca przy współpracy z licznymi instytucjami kulturalnymi. Spośród uczestników VI edycji warsztatów Fundacja NOWE POKOLENIE zaprosiła do występu na profesjonalnej scenie 8 obiecujących, młodych artystów, którzy na Różopolu zaprezentują swoje talenty wokalne i taneczne.

 
ANITA KOZANECKA (12lat) - uczennica Szkoły Podstawowej nr 4 w Bydgoszczy.  Jej pasją jest taniec,  ulubionym stylem jest Hip Hop. Anita uczestniczy w zajęciach w Młodzieżowym Domu Kultury nr 5. Swoje umiejętności  prezentuje zarówno na  ogólnopolskich, europejskich jak i światowych zawodach tanecznych z licznymi sukcesami na podium. W październiku będzie reprezentować MDK na Mistrzostwach Świata. Poza tańcem trenuje akrobatykę, śpiewa, gra na keyboardzie i gitarze.

Jej najważniejsze osiągnięcie:
Tegoroczna  Mistrzyni Europy z Federacji WADF.
 
 


JULIA BRYMORA (14lat) - uczennica II klasy Gimnazjum Zespołu Szkół nr 6 w Bydgoszczy oraz  II klasy Państwowej Szkoły Muzycznej im. Artura Rubinsteina II stopnia w Bydgoszczy. Przedmiot główny: fortepian.

Ważne osiągnięcia:
laureatka konkursów muzycznych, pianistycznych i wokalnych.
 


 

WIKTORIA KASPEREK - (16lat) -  interesuje się muzyką i jak podkreśla śpiew jest jej pasją. Uczęszcza na zajęcia śpiewu do Gminnego Centrum Kultury i Biblioteki w Kcyni, gdzie zajęcia prowadzi pani Hanna Żółkoś.

Jej ostatnie osiągnięcia to:

I miejsce w Gminnym konkursie "Jesteśmy stąd"
III miejsce w III Wojewódzkim Konkursie Wokalnym "W Drodze Na Estradę"
Nagroda Kujawsko - Pomorskiego Kuratora Oświaty w XVI Wojewódzkim Konkursie Piosenki "Ja po prostu mam talent"
III miejsce w V powiatowym Festiwalu Piosenki Anglojęzycznej

 


MAGDALENA TUSZYŃSKA (14 lat) - od 7 roku życia śpiewa oraz bierze udział w przedstawieniach na scenie Opery Nova. Interesuje się muzyką, rysowaniem i teatrem. Niezwykle utalentowana, pełna pasji - zwłaszcza do muzyki.
 
 
WIKTORIA KNOPIK (15 lat) - uczęszcza do gimnazjum do klasy o profilu francuskim. Marzy, aby w przyszłości mieszkać i studiować we Francji. Od 6 roku życia Wiktoria trenowała akrobatykę sportową, uczęszczała do podstawowej szkoły sportowej. Należała do zespołu ludowego pieśni i tańca "Płomienie" oraz do szkoły tańca 'Gabi'. Dziś interesuje się lekkoatletyką, fitnessem, piłką nożną i oczywiście tańcem. Wiktoria lubi oglądać horrory, słuchać muzyki i spotykać się ze znajomymi.

KATARZYNA MACIASZ (18lat) - uczy się w Liceum  Ogólnokształcącym nr 7 w Bydgoszczy. Jej pasją jest śpiew. Śpiewa, tańczy i śmieje się od zawsze. Stara się rozwijać wokalnie na warsztatach i lekcjach wokalu. Bierze udział w licznych konkursach, w których niejednokrotnie zdobywa sukcesy. Może polegać na rodzinie i znajomych, którzy zawsze ją wspierają. Lubi poznawać nowych ludzi. Nie lubi smutku i stara się przejść przez życie z uśmiechem na twarzy.
 
ZOSIA GRABOWSKA (14 lat)uczennica gimnazjum. Od 5 lat trenuje Hip-Hop pod okiem Pani Agnieszki Sikorskiej w Młodzieżowym Domu Kultury nr 5 w Bydgoszczy. Pełna energii i uśmiechu nastolatka. Interesuje się matematyką i lubi śpiewać, ale jej największą pasją jest taniec.

ALEKSANDRA KORTAS (12 lat) - kocha muzykę, teatr, rysunek. Swoje umiejętności artystyczne w tych dziedzinach od wczesnych lat dzieciństwa rozwijała pod okiem  pedagogów MDK nr 2  i Pałacu Młodzieży w Bydgoszczy. Obecnie śpiewa w chórze dziecięcym Opery Nova, biorąc udział w realizacji spektakli operowych. Już trzykrotnie brała udział w Warsztatach artystycznych „Radosne Serca”.
 
 
 
 

NASI PARTNERZY: