Jesteś tutaj: Strona główna / Warsztaty / WARSZTATY 2015 / UCZESTNICY

 
LISTA UCZESTNIKÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO UDZIAŁU W
VI OGÓLNOPOLSKICH WARSZTATACH ARTYSTYCZNYCH „RADOSNE SERCA”


L.P. KATEGORIA IMIĘ I NAZWISKO WIEK PLACÓWKA / SZKOŁA
1. teatr Kortas Aleksandra 13  MDK nr 2
ul. Leszczyńskiego
85-137 Bydgoszcz
2. teatr Meger Tomasz 13 MDK nr 4
ul. Dworcowa 82
85-010 Bydgoszcz
3. teatr Holweg Jakub 12 SP nr 2
ul. Hetmańska  34
85-039 Bydgoszcz
4. teatr Rega Maria 12 ZS nr 10
ul. Karłowicza 2
85-092 Bydgoszcz
5. teatr Rega Michalina 10 ZS nr 10
ul. Karłowicza 2
85-092 Bydgoszcz
6. teatr Janosz Weronika 17 Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Bojszowach
ul. Sierpowa 38
43-220 Świerczyniec
7. teatr Grzesiak Marika 9 Salezjańska Placówka Wsparcia Dziecka i Rodziny im. Św. Rodziny
ul. Podgórna 14
63-300 Pleszew
8. teatr Pińkowska Martyna 14 Salezjańska Placówka Wsparcia Dziecka i Rodziny im. Św. Rodziny
ul. Podgórna 14
63-300 Pleszew
9. teatr Grzesiak Jakub 14 Salezjańska Placówka Wsparcia Dziecka i Rodziny im. Św. Rodziny
ul. Podgórna 14
63-300 Pleszew
10. teatr Lewandowska Emilia 15 Gim. Nr 2
ul. Kromera 11
85-792 Bydgoszcz
11. teatr Majcherczak Daniel 17 ZSM nr 2
ul. Słoneczna19
85-348 Bydgoszcz
12. muzyka Maciasz Katarzyna 18 ZSO nr 7
ul.11 Listopada 4
85-643 Bydgoszcz
13. muzyka Kasperek Wiktoria 16 Gminne Centrum Kultury i Biblioteki im.Klary Prillowej
ul. Libelta 27
89-240 Kcynia
14. muzyka Tuszyńska Magdalena 14 Gimnazjum Nr 38
ul. A. Grzymały-Siedleckiego 11
85-868 Bydgoszcz
15. muzyka Brymora Julia 14 MDK nr 2
ul. Leszczyńskiego
85-137 Bydgoszcz
16. muzyka Kopczyńska Zofia 14 MDK nr 2
ul. Leszczyńskiego
85-137 Bydgoszcz
17. muzyka Kluczyńska Oliwia 18 Gminne Centrum Kultury i Biblioteki im.Klary Prillowej
ul. Libelta 27
89-240 Kcynia
18. muzyka Braciak Karina Karolina 14 Świetlica Młodzieżowa GNIAZDO
ul. Boh. Westerplatte 10
66-400 Gorzów Wlkp.
19. muzyka Kość Anna 12 Katolicka Swietlica ORATORIUM
ul. Basztowa 15
37-700 Przemyśl
20. muzyka Beer Adrianna 17 Rodzina Zastępcza   Marzena Tomalik
ul. Ludwikowska 1
56-400 Oleśnica
21. taniec Kozanecka Anita 12 MDK nr 5
ul. Krysiewiczowej 8
85-796 Bydgoszcz
22. taniec Grabowska Zofia 12 Zespół Szkół w Ostromecku
ul. Szkolna 1, OSTROMECKO
86-070 Dąbrowa Chełmińska
23. taniec Figler Alicja 17 IX Liceum Ogólnokształcące
ul. Z.Nałkowskiej 9
85-866 Bydgoszcz
24. taniec Rodziewicz Katarzyna 18 Dom dla Dzieci i Młodzieży PROMYK
ul. Żeromskiego 19
14-300 Morąg
25. taniec Strzyżewska Martyna 14 MDK nr 1
ul. K.K. Baczyńskiego 3
85-805 Bydgoszcz
26. taniec Schmeichel Piotr 16 Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza „Mario”
ul. Brzozowa 19/23
13-230 Lidzbark
27. taniec Sieradzan Patryk 15 Dom Dziecka
ul. Leśna 2a
87-800 Włocławek
28. taniec Sikorska Julia 7 MDK nr 5
ul. Krysiewiczowej 8
85-796 Bydgoszcz
29. taniec Knopik Wiktoria 15
 MDK nr 4
ul. Dworcowa 82
85-010 Bydgoszcz
30. plastyka Bystry Nina 10
ZS i Placówek nr1
ul. Stawowa 53
85-323 Bydgoszcz
31. plastyka Petner Martyna 13 SP nr 2
ul. Hetmańska 34
85-039 Bydgoszcz
32. plastyka Litwa Monika 14 Państwowy Zespół Szkół Plastycznych
ul. Konarskiego 2
85-066 Bydgoszcz
33. plastyka Cymańska Amelia 12 Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych
ul. Konarskiego 2
85- 066 Bydgoszcz
34. plastyka Galij Agnieszka 13 SP nr 66
ul. Berlinga 3
85-796 Bydgoszcz
35. plastyka Damer Wiktoria 18 Zespół Szkół Handlowych
ul. Kaliska 10
85-602 Bydgoszcz
36. plastyka Techner Małgorzata 18 VI Liceum Ogólnokształcące
ul. Staszica 4
85-014 Bydgoszcz
37. plastyka Wróblewska Józefina 15 MDK nr 4
ul. Dworcowa 82
85-010 Bydgoszcz
38. plastyka Kempa Aleksandra 13 Gimnazjum nr 5
ul. Gen. Zygmunta Berlinga 17
85-796 Bydgoszcz
39. plastyka Maciejewska  Agata 14 Dom Edukacyjno-Kulturalny REGNUM
ul. Bośniacka 3
85-162 Bydgoszcz
40. plastyka Maciejewski Kajetan 14 Dom Edukacyjno-Kulturalny REGNUM
ul. Bośniacka 3
85-162 Bydgoszcz



NASI PARTNERZY: