Jesteś tutaj: Strona główna / Warsztaty / WARSZTATY 2013 / UCZESTNICY


IV OGÓLNOPOLSKIE WARSZTATY ARTYSTYCZNE „RADOSNE SERCA”

LISTA UCZESTNIKÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO UDZIAŁU W
IV OGÓLNOPOLSKICH WARSZTATACH ARTYSTYCZNYCH „RADOSNE SERCA”

Lp. Nazwisko i Imię Wiek Placówka/Szkoła
1. Banaszak Aleksandra 15 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 w Bydgoszczy
2. Bąk Natalia 17 Świetlica Młodzieżowa „Gniazdo” w Gorzowie Wielkopolskim
3. Beer Adrianna 14 Rodzina zastępcza w Oleśnicy
4. Czaplicka Monika 13 Zespół Szkół nr 34 w Bydgoszczy
5. Donart Estera 10 Szkoła Podstawowa w Dziwnowie
6. Galińska Paulina 17 Młodzieżowy Dom Kultury nr 5 w Bydgoszczy
7. Grzesiak Jakub 12 Salezjańska Placówka Wsparcia Dziecka i Rodziny im. św. Rodziny
w Pleszewie
8. Grzesiak Przemysław 14 Salezjańska Placówka Wsparcia Dziecka i Rodziny im. św. Rodziny
w Pleszewie
9. Horyna Paulina 12 Szkoła Podstawowa nr 46 im. Unii Europejskiej w Bydgoszczy
10. Jaśkowiak Vanessa 8 Zespół Szkół nr 16 w Bydgoszczy
11. Jully Julia 10 Młodzieżowy Dom Kultury 2 w Bydgoszczy
12. Kortas Aleksandra 10 Młodzieżowy Dom Kultury 2 w Bydgoszczy
13. Kotowska Aleksandra 13 Zespół Szkół nr 16 w Bydgoszczy
14. Kozanecka Anita 10 Szkoła Podstawowa nr 4 w Bydgoszczy
15. Kustra Aleksandra 16 Zespół Szkół nr 4, Gimnazjum nr 17 w Bydgoszczy
16. Maciejewska Agata 12 Zespół Szkół nr 10, Szkoła Podstawowa nr 31 w Bydgoszczy
17. Maciejewski Kajetan 12 Zespół Szkół nr 10, Szkoła Podstawowa nr 31 w Bydgoszczy
18. Maj Artur 17 Rodzinny Dom Dziecka w Godzisławie
19. Nowik Nadia 11 Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 w Bydgoszczy
20. Nycz Arkadiusz 15 Dom Dziecka w Oświęcimiu
21. Okulska Zuzanna 10 Zespół Szkół n 27 Szkoła Podstawowa nr 64
22. Pankau Emila 13 Zespół Szkół nr 34 w Bydgoszczy
23. Piaśnik Monika 15 Świetlica Nadzieja w Jerzmanowicach
24. Przybylska Maja 12 Szkoła Podstawowa nr 56 w Bydgoszczy
25. Rodziewicz Katarzyna 16 Dom dla Dzieci i Młodzieży PROMYK w Morągu
26. Pawlicki Rafał 17 Rodzinny Dom Dziecka w Godzisławie
27.  Przybyszewska Magdalena 17 Młodzieżowy Dom Kultury 6 w Bydgoszczy 
28.  Sosnowska Zuzanna 15 Placówka Wsparcia Dziennego w Bojszowach 
29. Szczepańska Iga 15 Zespół Szkół nr 4, Gimnazjum nr 17 w Bydgoszczy
30. Szybilski Tomasz 11 Szkoła Podstawowa nr 2 w Bydgoszczy
31. Zawłocki Dawid 18 Placówka Wsparcia Dziennego w Bojszewach, woj. Śląskie

NASI PARTNERZY: