Jesteś tutaj: Strona główna / Warsztaty / WARSZTATY 2014 / UCZESTNICY

 
LISTA UCZESTNIKÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO UDZIAŁU W
V OGÓLNOPOLSKICH WARSZTATACH ARTYSTYCZNYCH „RADOSNE SERCA”

L.P. KATEGORIA IMIĘ I NAZWISKO WIEK PLACÓWKA / SZKOŁA ADRES
1. MUZYKA KOŚĆ ANNA 11 lat Katolicka Świetlica „Oratorium” ul. Basztowa 15
37-700 Przemyśl
2. MUZYKA KOŚĆ TERESA 14 lat Katolicka Świetlica „Oratorium” ul. Basztowa 15
37-700 Przemyśl
3. MUZYKA KOŚĆ SYLWIA 17 lat Katolicka Świetlica „Oratorium” ul. Basztowa 15
37-700 Przemyśl
4. MUZYKA PRZYBYSZEWSKA MAGDALENA 18 lat Młodzieżowy Dom Kultury
nr 6
ul. Koronowska 74
85-405 Bydgoszcz
5. MUZYKA PIAŚNIK MONIKA 16 lat Świetlica „Nadzieja” Opiekuńczo-Wychowawcza Wsparcia Dziennego w Jerzmanowicach
Jerzmanowice 366 B
32-048 Jerzmanowice
6. MUZYKA MACIASZ KATARZYNA 17 lat Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 ul. 11 Listopada 4
85-643 Bydgoszcz
 
7. MUZYKA KASPEREK WIKTORIA 14 lat Gminne Centrum Kultury i Biblioteki im. K. Prillowej ul. Libelta 27
89-240 
8. MUZYKA KLUCZYŃSKA OLIWIA 17 lat Gminne Centrum Kultury i Biblioteki im. K. Prillowej ul. Libelta 27
89-240
9. MUZYKA TUSZYŃSKA MAGDALENA 13 lat Szkoła Podstawowa nr 37 ul. Gdańska 122
85-021 Bydgoszcz 
10. TEATR KORTAS ALEKSANDRA 12 lat Szkoła Podstawowa nr 63 ul. Goszczyńskiego 3
11. TEATR NOWIK NADIA 12 lat Młodzieżowy Dom Kultury
nr 2
ul. Leszczyńskiego 42
85-137 Bydgoszcz
12. TEATR REGA MICHALINA 8,5 lat Zespół Szkół nr 10 ul. Karłowicza 2
85-092 Bydgoszcz
13. TEATR REGA MARIA 11 lat Zespół Szkół nr 10 ul. Karłowicza 2
85-092 Bydgoszcz 
14. TEATR CHMIELEWSKA SYLWIA 11 lat Szkoła Podstawowa nr 2
ul. Hetmańska 34
85-039 Bydgoszcz
15. TEATR BANASZAK ALEKSANDRA 16 lat Szkoła Podstawowa nr 36 ul. Średnia 98
85-544 Bydgoszcz
16. TEATR HOLWEG JAKUB 11 lat Szkoła Podstawowa nr 2 ul. Hetmańska 34
85-039 Bydgoszcz
17. TEATR JANOSZ WERONIKA 16 lat Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Bojszowach ul. Sierpowa 38
43-220 Świerczyniec
18. TEATR JULLY JULIA 11 lat Młodzieżowy Dom Kultury
nr 2
ul. Leszczyńskiego 42
85-137 Bydgoszcz
19. TEATR MEGER TOMASZ 12 lat Młodzieżowy Domu Kultury
nr 4
ul. Dworcowa 82
85-010 Bydgoszcz
20. TANIEC BUŁAKOWSKI ARTUR 15 lat Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza „MARIO” ul. Brzozowa 19/23
13-230 Lidzbark
21. TANIEC SCHMEICHEL PIOTR 16 lat Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza „MARIO” ul. Brzozowa 19/23
13-230 Lidzbark
22. TANIEC PAWŁOWSKA DOMINIKA 13 lat Świetlica Środowiskowo-Integracyjna w Piastowie ul. 11-go Listopada 8
05-820 Piastów
23. TANIEC GOŚ ALICJA 15 lat Świetlica Środowiskowo-Integracyjna w Piastowie ul. 11-go Listopada 8
05-820 Piastów
24. TANIEC LUDWICZAK IWONA 17 lat Dom dla Dzieci i Młodzieży PROMYK ul. Żeromskiego 19
14-300 Morąg
25. TANIEC RODZIEWICZ KATARZYNA 17 lat Dom dla Dzieci i Młodzieży PROMYK ul. Żeromskiego 19
14-300 Morąg
26. TANIEC ZOFIA GRABOWSKA 13 lat MDK 5 w Bydgoszczy ul. Krysiewiczowej 8
85-796 Bydgoszcz
27. TANIEC CACKOWSKA JULIA 14 lat MDK 5 w Bydgoszczy ul. Krysiewiczowej 8
85-796 Bydgoszcz
28. PLASTYKA MACIEJEWSKA AGATA 13 lat Dom Edukacyjno-Kulturalny REGNUM ul. Bośniacka 3
Bydgoszcz
29. PLASTYKA MACIEJEWSKI KAJETAN 13 lat Dom Edukacyjno-Kulturalny REGNUM ul. Bośniacka 3
Bydgoszcz
30. PLASTYKA POPIOŁEK DOMINIKA 15 lat
Młodzieżowy Dom Kultury
nr 4 / Gimnazjum nr 50
ul. Dworcowa 82
85-010 Bydgoszcz
31. PLASTYKA TECHNER MAŁGORZATA 17 lat Młodzieżowy Dom Kultury
nr 4
ul. Dworcowa 82
85-010 Bydgoszcz
32. PLASTYKA GAŁĄSKA JULIA 12 lat Świetlica „Nadzieja” Opiekuńczo-Wychowawcza Wsparcia Dziennego w Jerzmanowicach Jerzmanowice 366 B
32-048 Jerzmanowice
33. PLASTYKA WRÓBLEWSKA JÓZEFINA 14 lat Młodzieżowy Dom Kultury
nr 4
ul. Dworcowa 82
85-010 Bydgoszcz
34. PLASTYKA CYMAŃSKA AMELIA 12 lat Szkoła Podstawowa nr 64 ul. Sardynkowa 7
Bydgoszcz
35. PLASTYKA LITWA MONIKA 13 lat Młodzieżowy Dom kultury nr 5 ul. Krysiewiczowej 8
85-796 Bydgoszcz



LISTA REZERWOWA

L.P. KATEGORIA IMIĘ I NAZWISKO WIEK PLACÓWKA / SZKOŁA ADRES
1. PLASTYKA SMOLIŃSKA PATRYCJA 16 lat ZS nr 9 / Gimnazjum 52 ul. Cicha 59
85-650 Bydgoszcz
2. PLASTYKA GONDEK KAROLINA 17 lat Zespół Szkół Chemicznych ul. Łukasiewicza 3
85-821 Bydgoszcz
3. PLASTYKA SZCZEPAŃCZYK MARTA 16 lat Gimnazjum nr 50 ul. Staszica 4
85-014 Bydgoszcz
4. PLASTYKA OKULSKA ZUZANNA 11 lat Zespół Szkół nr 27 ul. Sardynkowa 7
85-435 Bydgoszcz
5. MUZYKA PRZYBYLSKA MAJA 13 lat Szkoła Podstawowa nr 56 ul. Bośniacka 3
85-162 Bydgoszcz
6. MUZYKA KRAJEWSKA KATARZYNA 13 lat Szkoła Podstawowa nr 56 ul. Bośniacka 3, 85-162 Bydgoszcz
7. MUZYKA BETOWSKA MARTYNA 17 lat Liceum Ogólnokształcące nr VI ul. Staszica 4
85-014 Bydgoszcz 
8. TEATR MOLSKI JĘDRZEJ 10 lat Zespół Szkół nr 34 ul. Zacisze 16
85-835 Bydgoszcz 
9. TEATR ORGANISTA NORBERT 17 lat Dom dla Dzieci i Młodzieży Szansa w Kosewie Kosewo, ul. Słupecka 2
62-402 Ostrowite
10. TANIEC TOMCZAK MATEUSZ 16 lat Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza „MARIO”  ul. Brzozowa 19/23
13-230 Lidzbark
11. TANIEC BŁONIEWSKA KAMILA 12 lat Świetlica Środowiskowo-Integracyjna w Piastowie ul. 11-go listopada 8
05-820 Piastów
 

NASI PARTNERZY: