Jesteś tutaj: Strona główna / Warsztaty / WARSZTATY 2016 / UCZESTNICY

 
LISTA UCZESTNIKÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO UDZIAŁU W
VII OGÓLNOPOLSKICH WARSZTATACH ARTYSTYCZNYCH „RADOSNE SERCA”


KATEGORIA NAZWISKO I IMIĘ UCZESTNIKA WIEK SZKOŁA/PLACÓWKA, ADRES
teatr  Kocój Małgorzata 14
Katolicka Świetlica Profilaktyczno-Wychowawcza "Oratorium" Zgromadzenia Sióstr Św. Michała Archanioła w Przemyślu,
ul. Basztowa 15,
37-700 Przemyśl
teatr  Michajłów Magdalena 17
Świetlica Młodzieżowa "Gniazdo",
ul. Bohaterów Westerplatte 10,
66-400 Gorzów Wielkopolski 
teatr  Mikulski Adam 18 Zespół Szkół Mechanicznych nr 1,
ul. Świętej Trójcy 37,
85-224 Bydgoszcz
teatr  Grabalska Natalia 12
Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza typu Rodzinnego w Miąsowej
Miąsowa 139 A.
28-305 Sobków
teatr  Raszelewska Ewa 12
Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza typu Rodzinnego w Miąsowej
Miąsowa 139 A.
28-305 Sobków
teatr  Ostrowska Nikola 11
Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza typu Rodzinnego w Miąsowej
Miąsowa 139 A.
28-305 Sobków
teatr  Kortas Aleksandra 14 Pałac Młodzieży,
ul. Jagiellońska 27
85-097 Bydgoszcz
teatr  Dryglas Miriam 15
Młodzieżowy Dom Kultury nr 4,
ul. Dworcowa 82,
85-010 Bydgoszcz
teatr  Laura Bukalska 10
Gminne Centrum Kultury w Białych Błotach
Oddział w Łochowie
ul. Jałowcowa 7
86-065 Łochowo
teatr  Bernacka Kalina 11
Gminne Centrum Kultury w Białych Błotach
Oddział w Łochowie
ul. Jałowcowa 7
86-065 Łochowo
taniec  Wróbel Weronika 16 Dom dla Dzieci i Młodzieży Promyk 1
ul. Żeromskiego 19,
14-300 Morąg
taniec  Lisowska Julia 16 Rodzinny Dom Dziecka w Ostrowcu 
Ostrowiec 179,
78-600 Wałcz
taniec  Strzyżewska Martyna 15
Młodzieżowy Dom Kultury nr 1,
ul. Baczyńskiego 3,
85-805 Bydgoszcz
taniec  Grabowska Zofia 15
Zespół Szkół w Ostromecku
ul. Szkolna 1, OSTROMECKO
86-070 Dąbrowa Chełmińska
taniec  Kipczak Zuzanna 13
Młodzieżowy Dom Kultury nr 5,
ul. Krysiewiczowej 8,
85-796 Bydgoszcz
taniec  Kipczak Michalina 13
Młodzieżowy Dom Kultury nr 5,
ul. Krysiewiczowej 8,
85-796 Bydgoszcz
taniec  Kozanecka Anita 13
Młodzieżowy Dom Kultury nr 5,
ul. Krysiewiczowej 8,
85-796 Bydgoszcz
taniec  Nowak Karolina 13
Młodzieżowy Dom Kultury nr 1,
ul. Baczyńskiego 3,
85-805 Bydgoszcz
taniec  Mudło Katarzyna 15 Zespół Szkół nr 28
Gimnazjum nr 2
ul. Kromera 11
85-792 Bydgoszcz
śpiew  Kasperek Wiktoria 17
Gminne Centrum Kultury i Biblioteki
ul. Libelta 27,
89-240 Kcynia
śpiew  Repczyńska Zuzanna 12 Gminne Centrum Kultury i Biblioteki
ul. Libelta 27,
89-240 Kcynia
śpiew  Lewandowski Paweł Gustaw 11 Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego, 
ul. Pluskowęsy 22,
87-410 Kowalewo Pomorskie
śpiew  Prus Julian Jakub 15 Gimnazjum nr 16,
ul. Bohaterów Kragujewca 10,
85-863 Bydgoszcz
śpiew  Lange Lilia Marta 12 Zespół Szkół nr 16
ul. Koronowska 74,
85-405 Bydgoszcz
śpiew  Chowaniec Jagoda 13 Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza typu Rodzinnego w Miąsowej,
Miąsowa 139A,
28-305 Sobków
śpiew  Stegienka Urszula 12 Szkoła Podstawowa nr 20,
ul. Grabowa 4,
85-601 Bydgoszcz
śpiew  Kamedulska Amelia 11 Szkoła Podstawowa nr 14,
ul. Żmudzka 12,
85-028 Bydgoszcz
śpiew  Kość Anna 13 Katolicka Świetlica Profilaktyczno-Wychowawcza "Oratorium" Zgromadzenia Sióstr Św. Michała Archanioła w Przemyślu,
ul. Basztowa 15,
37-700 Przemyśl
śpiew  Miś Arkadiusz 18 Katolicka Świetlica Profilaktyczno-Wychowawcza "Oratorium" Zgromadzenia Sióstr Św. Michała Archanioła w Przemyślu,
ul. Basztowa 15,
37-700 Przemyśl
śpiew  Romatowska Julia 15 Gimnazjum nr 51
Ul. 11-go Listopada 4
85-643 Bydgoszcz
malarstwo  Krajnik Natalia 17
Młodzieżowy Dom Kultury nr 4,
ul. Dworcowa 82,
85-010 Bydgoszcz
malarstwo  Karolina Michalska 13
Szkoła Podstawowa nr 65,
ul. Duracza 7,
85-791 Bydgoszcz
malarstwo  Diabelec Oliwia 12
Zespół Szkół nr 34 w Bydgoszczy,
ul. Zacisze 16,
85-835 Bydgoszcz
malarstwo  Aleksandra Stegienka 15
Zespół Szkół nr 4
IX Liceum Ogólnokształcące
ul. Nałkowskiej 9
85-866 Bydgoszcz
malarstwo  Mikołajewska Marcelina 11
Szkoła Podstawowa nr 10,
ul. Śląska 7,
85-235 Bydgoszcz
malarstwo  Agnieszka Galij 14 Gimnazjum nr 53
ul. Berlinga 13
85-796 Bydgoszcz
malarstwo  Okulska Zuzanna 13
Zespół Szkół nr 27,
ul. Sardynkowa 7,
 Bydgoszcz
malarstwo  Lisowska Agnieszka 17
Rodzinny Dom Dziecka w Ostrowcu
Ostrowiec 179,
78-600 Wałcz
malarstwo  Lebioda Julia 17
Młodzieżowy Dom Kultury nr 4,
ul. Dworcowa 82,
85-010 Bydgoszcz
malarstwo  Bystry Nina 11
Zespół Szkół i Placówek nr 1
Szkoła Podstawowa nr 62
ul. Stawowa 53,
85- 323 Bydgoszcz



NASI PARTNERZY: