Jesteś tutaj: Strona główna / Festiwal / V OFRS


Ruszył V Ogólnopolski Festiwal Radosnych Serc

     Fundacja "Nowe  Pokolenie" w hołdzie Janowi Pawłowi II zaprasza wszystkich wychowanków placówek opiekuńczo-wychowawczych oraz ośrodków adopcyjno-opiekuńczych z całej Polski do wzięcia udziału w V Ogólnopolskim Festiwalu Radosnych Serc. W tym roku honorowy patronat nad Festiwalem objął Prezydent Miasta Bydgoszczy Pan Konstanty Dombrowicz.

    Celem Festiwalu jest promocja twórczości artystycznej dzieci i młodzieży w dziedzinie: plastyki, fotografiki, muzyki, tańca oraz recytacji. W dziedzinie recytacji nagrody przyznawane będą w dwóch kategoriach: do lat 12 i powyżej 12 lat, natomiast w muzyce w kategoriach soliści lub zespoły.

      Warunkiem uczestnictwa w imprezie jest:
 • Nadesłanie kart uczestnictwa do dnia 20 marca 2009 roku. Ośrodki zgłaszające swoich wychowanków proszone są o wypełnienie osobnej karty zgłoszenia dla każdej kategorii artystycznej (Jedno dziecko może występować w kilku kategoriach).
 • Pomyślne przejście etapu regionalnego, który przeprowadzimy w trzech miastach do wyboru przez uczestników:
GDAŃSK - 4 kwiecień 2009 r.

ŁÓDŹ - 18 kwiecień 2009 r.

GLIWICE - 25 kwiecień 2009 r.

      6 czerwca 2009 r. w Bydgoszczy odbędą się eliminacje finałowe, które wyłonią laureatów V OFRS. Finaliści wezmą udział w Koncercie Laureatów w Bydgoszczy - 7 czerwca, gdzie otrzymują atrakcyjne nagrody i wyróżnienia.

     Jako uzupełnienie nagród dla najzdolniejszych uczestników w kategoriach plastyka i fotografika odbędą się w dniach 22-28.06.2009 r. 7-dniowe Warsztaty Artystyczne "Radosne Serca" 

GWARANTUJEMY DOBRĄ ZABAWĘ, WIELE ATRAKCJI I PIĘKNYCH WSPOMNIEŃ

Prezes Fundacji "Nowe Pokolenie"

Marek Maciejewski 
 
 
UWAGA!!! Zmina adresu wysyłki kart zgłoszenia uczestników na V OFRS

     Szanowni wychowawcy i opiekunowie prosimy o kierownie kart zgłoszenia uczestnika/ów na V Ogólnopolski Festiwal Radosnych Serc pod adres:

Fundacja "Nowe Pokolenie" w hołdzie Janowi Pawłowi II
Dom Edukacyjno-Kulturalny "REGNUM"
ul. Wojska Polskiego 7
85-171 Bydgoszcz

Kontakt:

Joanna Dobska
Koordynator V Ogólnopolskiego Festiwalu Radosnych Serc
tel: 793 10 12 80, 505 00 82 72
tel./fax: 052 371 10 51
w godz.: 11.00-20.00
 
Instrukcja wypełniania karty zgłoszenia uczestnika/ów

 1. Kartę należy wypełnić czytelnym pismem.
 2. Uczestników każdej kategorii należy podać na oddzielnych kartach zgłoszeniowych (proszę powielić kartę, jeden uczestnik może występować w kilku kategoriach).
 3. Proszę zaznaczyć wybrane miejsce eliminacji regionalnych (nie dotyczy plastyki i fotografiki).
 4. Proszę zaznaczyć na karcie czy jest to występ indywidualny, czy zespołowy. Jeżeli jest to zespół proszę podać jego nazwę.
 5. Proszę podać imię i nazwisko oraz jeśli jest możliwość nr tel. opiekuna, który będzie odpowiedzialny za dziecko podczas eliminacji.
 6. Do karty zgłoszeniowej proszę dołączyć repertuar uczestnika/ów podając:
 • imię i nazwisko uczestnika/nazwę zespołu muzycznego lub tanecznego,
 • utwory jakie będą wykonywane w kategorii muzyka lub recytacja i kto jest ich autorem (piosenkarz, zespół, pisarz),
 • w przypadku tańca proszę podać, do jakiego utworu lub mixu utworów będzie/ą uczestnik/cy tańczyli (jeżeli znany jest autor to proszę również podać).
 1. Jeżeli repertuar nie zostanie dolączony do karty zgłoszeniowej, można go podać telefonicznie lub przesłać na e-mail Fundacji najpóźniej do 25 marca 2009 r.
 
Regulamin
V Ogólnopolskiego Festiwalu
Radosnych Serc

NASI PARTNERZY: