Jesteś tutaj: Strona główna / Festiwal / VII OFRS / WYNIKI


LAUREACI

W KATEGORII PLASTYKA
:

I MIEJSCE
Karol Wrześniewski z Domu Rodzinnego w Toruniu

II MIEJSCE
Jacek Laszczak ze Świetlicy Środowiskowej w Kętach

III MIEJSCE
Angelika Maciejczyk ze Świetlicy Środowiskowej w Kętach

WYRÓŻNIENIA OTRZYMALI:
  • Daniel Borkowski z Publicznej Placówki Opiekuńczo- Wychowawczej w Trzebini
  • Maciej Ślusarz z Rodzinnego Domu Dziecka w Legnicy.

W KATEGORII TANIEC:

I MIEJSCE
Zuzanna Szczepanek, Klaudia Fryda, Paulina Woźniak, Anna Mika z Katolickiej Świetlicy Profilaktyczno-Wychowawczej „Oratorium” w Krakowie

II MIEJSCE
grupa „STUNT’s” w składzie: Arkadiusz Nycz, Krzysztof Nycz, Denis Sadowski, Dżesika Sadowska z Domu Dziecka im. Kornela Makuszyńskiego w Oświęcimiu

III MIEJSCE
grupa „Dzikie Koty” w składzie: Dominika Pawłowska, Ala Goś, Marzena Goś, Ewa Goś, Paulina Skumiał z Świetlicy Środowiskowo-Integracyjnej „Dom Jana Pawła II” w Piastowie

WYRÓŻNIENIA OTRZYMALI:
  • grupa w składzie: Dominika Pych, Wiktoria Rewalska, Zuzanna Brzezińska, Natalia Rypińska z Ponadlokalnej Świetlicy Środowiskowej Drulity
  • Artur Maj z Rodzinnego Domu Dziecka Nr 1 w Godzisławiu.

W KATEGORII MAŁA FORMA SCENICZNA:

I MIEJSCE
Halina Rzewuska z Domu Rodzinnego w Toruniu

II MIEJSCE
grupa z Salezjańskiej Placówki Wsparcia Dziecka i Rodziny im. Św. Rodziny w Pleszewie

III MIEJSCE
grupa ze Świetlicy Środowiskowej „Słońce na dłoni” przy Centrum Wolontariatu w Kraśniku.

WYRÓŻNIENIA OTRZYMALI:
  • Anna Zielińska z Dziennego Ośrodka Socjoterapii „Rafael” w Kielcach
  • grupa ze Świetlicy środowiskowo-integracyjnej „Dom Jana Pawła II” w Piastowie.
 
W KATEGORII FOTOGRAFIA:

I MIEJSCE
Krystian Zieliński z Filii nr

II MIEJSCE
Angelika Agapow z Świetlicy Młodzieżowej „Gniazdo” w Gorzowie Wielkopolskim 3 „Keja” Domu Dziecka w Gdyni

III MIEJSCE
Marcin Śleziak z Wielofunkcyjnej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Bierutowie

WYRÓŻNIENIA OTRZYMALI:
  • Karolina Wrześniewska z Domu Rodzinnego w Toruniu
  • Monika Bączkowska z Bydgoskiego Zespołu Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych Mieszkanie Usamodzielnienia w Bydgoszczy.

W KATEGORII MUZYKA:

I MIEJSCE
Adrian Makara z Domu Dziecka w Krasnymstawie

II MIEJSCE
Katarzyna Mielnik z Klubu Wolontariusza „Gniazdo” w Gorzowie Wielkopolskim

III MIEJSCE
Dariusz Rybczyński z Domu Dziecka w Ostrzeszowie

WYRÓŻNIENIA OTRZYMALI:
  • Józef Kacica z Ośrodka Opiekuńczo-Wychowawczego dla Dzieci w Gliwicach
  • Julia Kmieć z Dziennego Ośrodka Socjoterapii „Rafael” w Kielcach.
 

NASI PARTNERZY: